136 Sebességtartó automatika! Próbálja meg telepíteni

Nem nincs rejtvény - könnyebb, mint a lámpa cseréje.
Először vegye le a kormányzár oldalán lévő két zárósapkát, és csavarja le a párnacsavarokat. flip vissza. Telepítse a fényképet a cruiser fogantyúján és a kiküldött postán. összegyűjteni mindent vissza. Itt minden készen áll.
By the way, a fotó nem a 150-es. kell egyfajta
-cdn.snsimg.carview.co.jp/...39/p4.jpg?ct=4907763a4538
Ezután - fordítsa el a kormányt 90 fokkal egy, majd a másik irányba - két csavart nyit meg - csavarja ki és nyissa fel a kormányoszlop védelmet - hozzá kell férnie a fekete csatlakozóhoz.
Ha a kábel nincs benne - ez nem ijesztő, gyakran nem átszúrja a csapokat.
a számítógépből ilyen típusú plug-s020.radikal.ru/i703/1307/77/fe0c3d31b4e7.jpg
Húzza ki - szükség van három vezetékre.
két betétet fekete színben, egy az ebu-ban (a sémában van), és a torpedón alá húzod az egyik minőségi postázást - egy tollat ​​egy fekete padra csatlakoztathatsz egy tűvel az ebu-ban, másodszor a fekete padon bármely súlyon
Percenként 15.
Egyszerre többet csináltam magamnak - 150 m-nél könnyebb.
kapcsolja be, és minden működni fog)))

hogy égetéskor semmi sem lehetséges, nincs semmi a fogantyúban))), a körutazás a záróelemről a tömegre bekapcsolódik, és a sebességet az összeköttetésen keresztül rövidre a talajra rögzítik. 630 Ohm. azaz mindegyik a rövid és a közepes közötti irányítást szabályozza. Fusson és ellenőrizze, hogy a körutazás nem lehet fogantyú nélkül - csak egy huzalozás
a legfontosabb dolog az ebu-ban a helyes pálcára helyezve (üres)

Tehát ez a Prado 2.7 European fit rendszer? a hálózaton és a sofőrön láttam, hogy csak 4 literes lehet telepíteni!

ez az inf igaz. de csak a 120. test számára

Tehát a 150 restyle 2.7-hez installálható, skálaproblémák nélkül, vagy csak 120 tekerccsel?

120 méteren - 2,7 nem tekercsel - csak 150! Tollra és egy drótra van szüksége! Valaki számára ez a mérleg - nem tudom

Srácok, mondja meg nekem a restyling 150-2,7 különböző agy. tedd a körutazás fogantyúját, feszítette a huzalt, de milyen pálcával ragaszkodni a plusz vezetékhez a körutazásból. a prorestayle 14 tűs 60 cipő. és a számítógépből 4 csatlakozó van (a Dorestayle 6-ban). Legalább hadd tudjam meg a nevét, az agyban - pontosan, hogy pontosan elakadt - mi kell lennie. Vagy egy rendszer ... aki rendelkezik tapasztalattal / tudással?

Pontosan az a blokk, amit nézel? Nincs ilyen probléma a restylingsel. mindegyik ... ott a következő blokk a 4 dugó és a jobb oldalon 6

Kapcsolódó cikkek