5 Beauty Secrets tól Anastasia Volochkova

Beauty Secrets »Hírek» 5 szépségápolási titkok Anastasia Volochkova

5 szépségápolási titkok Anastasia Volochkova

5 Beauty Secrets tól Anastasia Volochkova
Regal testtartás, kegyelem, büszke tekintet, mint egy nő nem lehet figyelmen kívül hagyni, a titkok, a szépség, a harmónia és a jó hangulat mondja olvasók híres balerina.

Találtam egy tökéletes egyensúlyt a súlya, és megtanulta, hogy tartsa. Ha kell, hogy lefogy, majd zárja ki azokat a termékeket, amelyek egy súlygyarapodás. Nem eszem húst, és nem fog enni. Nincs külön elvet, csak egyszer, én betiltották magam húst. Halak nagyon sok, főleg főtt japánul. De gyakran nem az. Saját étrend: gyümölcsök, zöldségek, dió és a sajt. Számomra nagy élelmiszer, főtt céklát vagy spenót olívaolajjal.

Megközelítés az élet általában, és az élelmiszer különösen meg kell egyeznie - anélkül, hogy a szóváltás és kiagyalt problémákat. Meg kell, hogy lefogy? Egyél gyümölcsöt és zöldséget kis adagokban és gyakrabban. Evés mértékkel segít, hogy nyugodt és energiát takarítson meg. Szeretnék enni - enni. De nyugodt. Ha lakoma „tiltott” élelmiszerek, és ugyanabban az időben gondolkodni, hogyan ez rossz, csak rack extra súlyt.

Szeretem az igazi orosz fürdő tölgyfa görcsökkel, esszenciális borsmenta, eukaliptusz és a bergamott. Számomra - ez szerves része a életmód. A srác megyek hetente háromszor. Jellemzően hétszer bemegyek a gőzfürdőben 15 percig. Aggódó sokáig, sok a lélek! Fenyő, tölgy, boróka gallyakat. Segít jól érzi magát.

Az öröm és a szorgalom, hogy a különböző maszkok, és a inkább a hagyományos receptek alapján. Csodálatos hatást ad arcmaszk főtt burgonya, hatékonyan lágyítja a hajat főzet a csalán, és mégis szeretem, hogy mossa az arcát infúzió kamilla. By the way, a kamilla tea is nagyon finom és egészséges. Iszom minden nap.

Smink nélkül és jó, „okos”, mint mondják most, krémek korunkban, persze, nem lehet csinálni. Minden gondozók források: tej smink eltávolítására, toner, nappali és éjszakai krémek kell egy sorozatot. Ezután a bőr visszanyeri gyorsabban és hosszabb ideig megőrzi a fiatalos és sugárzó megjelenését. Most használja az orosz kozmetikumok. Ennek részeként a krémek - Természetes gyöngy fehérjéket. Ezek könnyű szerkezetű (emlékeztető tengeri szivacs), gyorsan felszívódik.

Én aktívan használják dekoratív kozmetikumok és talál por, szempillaspirál és a rúzs valóban a legjobb barátok minden nő. Elvégre, ha a fáradtság jelei, álmatlan éjszaka, vagy rossz hangulat van, kivéve, ha csak akkor tud tanulni.

Én általában összeomlik is, és tudom, hogy az arca és az árnyalatok, amely a legjobban megfelel nekem. Tehát azt tanácsolom mindenkinek, hogy próbálja a kísérlet előtt egy tükör, különböző színben és különböző lehetőségeket, és próbálgatással lehet választani azokat a lehetőségeket, make-up, hogy fog neked ellenállhatatlan bármilyen helyzetben. Hidd el, kozmetikumok néha képes csodákat.

Kapcsolódó cikkek