8 tipp, hogyan lesz egy generátor az ötletek

8 tipp, hogyan lesz egy generátor az ötletek

2. Írja le ten ötleteket. Bármiről. Nem számít az új üzleti könyv, néhány meglepetés, hogy mit kell tennie, ha fogtak lopott a boltban, vagy hogyan lehet a legjobban teniszütőt. A legfontosabb dolog -, hogy az ötlet nem volt kevesebb, mint tíz. Tedd agy verejték.







Azt is, hogy egy listát a gondolatok, hogy túl nagy, és arra gondolok, hogyan kezdhet azok végrehajtására. Például az ötlet, hogy engedje el a panel, hogy működni fog a hatékonyabb napelemek. Vagy más -, hogy hozzon létre a mikroorganizmusok, amelyek eltávolítják a sós tengervíz. Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges, de egy ötlet, hogy joga van létezni. Tetszik az ötlet, hogy írjon egy könyvet, és szabadon terjeszthető egy millió példányban is egy évre. Az első lépés az, hogy írjon egy könyvet. És akkor, talán, hogy pénzt gyűjtsön kihirdetését Kickstarter. És így tovább.

Így lehetetlen, hogy vizsgálja felül a lemezeiket. E gyakorlat nem találni egy jó ötlet, és hogy egy listát a 1000 ötleteket. Ez kialakítja a „izom” feltalálása ötletek, hogy idővel meg lesz igazi a generátort.







3. Aktiválja a másik része az agy. Írok minden nap. Néha, mert ennek érzem lesoványodott. Nemrég elmentem egy akvarell rajz leckét, és nem vette észre, milyen gyorsan az idő repült. Amit kaptam? Az egyik legrosszabb a világon táj naplemente a hegyek fölött, és az érzés, hogy az agy eljött érdekében: Én csak mozgósítani a része, amelyet általában nem vesz részt.

5. Győződjön meg a tudatalatti, hogy ötleteket. Ez nem olyan nehéz, mint amilyennek látszik. Van egy szigorú napi rutin. Felébredek, olvasni, írni, nem él, eszik, találkozik az emberekkel, és így tovább. De néha szükség van egy shake-up. És csinálok valami mást. Lefekszem helyett gyaloglás vagy leveleket kézzel, ahelyett, hogy ül a számítógép előtt. És bár az elmém nem érti, hogy mi történik, a tudatalatti elme elkezd sugallják az új ötleteket. Írja le a napi tevékenységet, és popytayteschto-toizmenit.

6. Ne gyakoroljon nyomást magad. Néha van, hogy növényi magvakat, hogy nem csíráznak, - nem minden mag alakul szép virág. Tény, hogy nagyon kevés közülük váltak. De ha állandóan nyomást gyakorolnak a magam próbálni, hogy minden az ötletét nőtte valami csodálatos, akkor hamarosan kiég és feladja.

7. Ülj az interneten. Nem, persze, most láttam egy képet, hogy hogyan lehet kreatív a felirat: „Állítsa le a számítógépet”, de inogdaveb-sorfingpomogaet. Néha szükség van, mint Alice le a nyúl lyuk, hogy a hálózatba. Megtalálható az új gondolatok és ötletek, amelyek viszont segít, hogy dolgozzon ki valami újat a fejedben.

8. Készíts egy listát, hogy mit szeretett, mint egy gyerek. Hat év, szerettem képregények és a görög mitológiában. Az egyetemen, kénytelen voltam megtanulni franciául. Most már nem emlékszem semmire, csak oui, de emlékszem, szinte minden képregények és a mítosz, hogy olvassák. Emlékszünk csak mi is nagyon szeretem. Más eltűnik a memóriából. Emlékszel, mit szeretett öt év, és te lennél lepve, hogy sok forrásból inspirációt és új ötleteket találsz.




Kapcsolódó cikkek