600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

Beszélünk ferdehátú Ford Fiesta. készek részt venni a rally és rallycross. Szerint az eladó, az autó is megjelent egy sor reklámok úgynevezett blokk Gymkhana.

Építőipari gépek foglalkozó versenyzés szakemberek az M-Sport csapat. A járművet felszerelték Sadev cég összkerékhajtás hajtómű és egy kétliteres turbómotor (WRC szabályozás szerint csak a 1,6 literes motorral), amely képes a fejlődő akár 600 LE teljesítmény és 900 Nm nyomatékot ad le.

Most a gép dolgozik más beállítások - korlátozza a levegő ellátási egység alakul ki egy 350 lóerős Brembo fékek, motorvezérlő egység a Cosworth, Recaro ülések, az utolsó FIA minősítést, és egyéb berendezések is telepítve van az autóban.

Az eladó azt állítja, hogy az a jármű műszaki állapotának megfelel az ár, akkor megfelelően szervizelt és cselekvésre készen a következő szakaszban a verseny. Az ára - $ 357.000 (körülbelül 27 millió rubelt a jelenlegi ütemben).

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

600 fős Ford Fiesta Ken Block eladásra

ezért írja le, és írni, és még csak nem is olvasni.
Meg van írva, mint „(WRC szabályozás lehetővé teszi, hogy csak a 1,6 literes motorral), amely képes a fejlődő akár 600 lóerős teljesítmény és 900 Nm nyomatékot ad le.
Ön képes lesz arra, hogy présel ki 1,6 liter. 600 LE és 900 Nm?
és még csak nem is a vas üzlet, és be lehet állítani! és ez megéri a pénzt. Egység a szakemberek a világ lehet ez.

Csukcs nem az olvasó világosan.
Ha kihúzza a kontextus, ez jobb:
„És az kétliteres turbómotorral. Fejlődni képes akár 600 lóerős teljesítmény és 900 Nm nyomatékot ad le.”

A mi adókulcsok lóerős, akárcsak az „ok nélkül”, hogy egy évvel a vásárlás az autók?

természetesen nem preferenciális kereskedelmi szokásos formában számunkra.

Szerettem volna venni a G63 nagymama))))))

Nos, valaki megveszi, és akkor mi van? rothadás a garázsban? profit, mi?

És ez nem 1 millió $?

S / h ICE Cummins, Saterpillar, Komatsu, Detroit Diesel.

Exchange föld a Krímben érdekli?

Exchange föld a Krímben érdekli?

Nem, csere csak az autó, vagy készpénz. Cseréje $ 624k. Cserébe házi oldalak nem kínálnak.

Nos, valaki megveszi, és akkor mi van? rothadás a garázsban? profit, mi?

Ez olcsóbb, mint egy új autó, a csapat vásárol, és működni fog rajta. Mechanics Ken Block, az biztos, hogy szükség van, plusz ők lehet elérni, testre régi idők kedvéért, ha valami kopogás. És mi az eredmény? Pruwf ez? Tipo bizonyítani? Nem tudom, az igazolás nem megfelelően megírt kampány.

a pénzt a dobozba kell tartalmaznia Ken Block

Elad anya esküszik?)

Ha előzés és fejleményei közé irányjelző! Előre! Ne pi..sami!

van, hogy egy idióta megvenni ..

Tévedsz, akkor legyen nagyon gazdag, hogy megvegye. Így a gazdag ember nem lehet egy komplett idióta. Itt az idő.
És két: Látom, itt senki sem tudja, hogy mennyibe kerül, hogy készítsen egy autó, mint ez. Ott nem számít részei, csak a beállítási munkát fog megjelenni a 10-20 Lyamov (RUB) és az AF (ide nem értve az eredeti autó) további 30.

Szerettem volna venni a G63 nagymama))))))

Ahhoz, hogy minden az övé - valaki márkás krokodil képes vezetni a sárban, hogy valaki legendás verseny a rally. Én biztosan nem választott Gelika.

Egy liter 300 lovak eltávolítottuk, gyenge,
Szeretném, de nem tudom))).

kampány likvid szörnyű))) és Arnie annak eladott újra, nem?

Kramers akart napeysat.

Rally autó és nem számít, hogy ki ült a volán mögé, és nyert. Tehát az ár előírásoknak.

Nonszensz növényi olaj.

De ez - az egyik ..

Cool túrák, mindig lovagolni a ház.

csak a gazdag rajongók munkája, és semmi több ..

Kapcsolódó cikkek