Bronze I. Shushi

Paul E. ugró

Hármasugrás O. Makogonyuk

ISUCT: mi a második újra. De a második!

Május 21-23 a stadionban Ivanovo állami Power Egyetem Ivanovo régió telt bajnokság Atlétikai egyetemeken. Mindhárom napon a verseny egy csodálatos napsütés, amely lehetővé tette sok a sportoló, hogy megmutassák a legjobb eredményt az első évben kezdődik. Férfi és női csapat ISUCT lett a második csapat helyre.
A teljesítménye a játékosok meg az autóbuszok.
Női csapat edzője ISUCT Art. Ven. Natalia Ryabova:
A verseny séta végzős diák Irina Shushi voltak csak 10 másodpercig, hogy a standard mester a sport, ő vette 2. hely. Jó eredmény és az ő csapattársa Daria Yankovenko (4/1) - a harmadik helyen az azonos fajta program.
A futás 100m gátfutás különböztetni Irina Afonina (1/10) és Anastasia Ivancenco (2/23), 2. és 3., ill. Il Afonina is mutatott jó eredményt a versenyen 400m gátfutás zajlott 3.
Jelentős mértékben hozzájárul a csapat sikere hozta Catherine és Paul. A távolugrás, és tripla vette a legnagyobb lépést a dobogó, és adott nekünk két arany díjat! Végzős hallgató Oksana Makogonyuk a hármas ugrás bronzérmet egy jó eredmény 11m 96cm.
Az utolsó napon a verseny zajlott relé - a leglátványosabb a program. A lányok nem volt részesedése a szerencse a relé 4h100m. Csak egy és fél méter, elvesztették a versenytársak Ivanovo állami Power Egyetem! Ennek eredményeként, a kvartett: A.Ivanchenko (2/23) O.Belova (3/20) O.Makogonyuk (. Asp), E.Petropavlovskaya (3/2) a második helyre került a pontszám 51.1sek. Ezután a harc, hogy a legerősebb csapat a relé kvartettek 4h400m. Összegyűjtöttük a legerősebb sportolók Ivanovo állami Power Egyetem, Ivanovo State University, IGSKHA. A lányok ismét a második - egy elkeseredett harc engedett csak az eredmény energetkam 4.10.8sek.
Ennek eredményeként a női csapat az összeg a három verseny napja:
1. hely - Ivanovo állami Power Egyetem - 16082 pont.
2. hely - ISUCT - 13725 pont.
3. hely - SHGPU - 6688ochkov.

Edző férfi csapat ISUCT docens Olga Ilicheva:
A férfi csapat, mint a nők, sok nyertesek. Az első napon a verseny az első típusú program sétautak a férfiak és a nők 5 km. Néhány évvel ebben a formában, nem veszünk részt, mert az egyetem nem volt hodokov- férfiak, ebben az évben, a gólya, a mester a sport Pavel Samoilenko (1/22) könnyedén nyerte 1. hely futam séta 5 km, és három üzemóra 5000 méter és vizsgálati pontok után a csapat - az ötödik faj.
Figyelemre méltó tény: a dobogón a verseny a 110 méteres gátfutás csak vegyészek! Első helyen ment Artem Platonov (4/15), a második - Anton Anzhaurov (1/10) (is adni, hogy fut, miután a gát vett részt a versenyen 100 méter volt döntős a 100m a pontszám 11,1 másodperc , amely megfelel a sport kategóriában 1), 3. helyen végzett a női 110 / W volt a hallgatója Vaszilij Semyonov.
A súlylökő bronzérmet férfi vált a központi hallgató gr. 27/04 Andrey Shumilov. Race 5000 m volt, izgalmas és érdekes. A természetesen folyamatosan volt a változás a vezető, harcolt az első helyért régóta rivális Vitaly Loginov (az selhozkademii), egy végzős hallgató SHGPU Mikhail Belov és a Dmitri Salov. Az első három kilométert vezetett Vitaly Loginov, aztán előre, és Mikhail Belov Dmitriy Salov, akinek sikerült egymást az utolsó két kilométert, minden döntöttek az utolsó 50 méter a távolság, alig veszített Dmitry, és ennek eredményeként - 2 hely.
A második napon a versenyek Maxim Tyrygin ezüstérmet nyert a női 400 méteres gátfutás, adott neki abban, hogy a előestéjén Maxim végre, standard 1 sport kategóriában a női 400 méter, ő söpört végig ez a távolság 51,8 másodperc alatt! Gratulálunk Maxim és edzője Irina Koksharovu meghódítása új sport magasságokba!
A harmadik napon a verseny a sportoló Maksim Laman (edző Skobtsov AF) végrehajtotta a specifikáció a jelölt mester a sport, ez a hármas ugrás pontszáma 15m 59cm és megszerezte az 1. helyet. Sikeresen debütált a gerely tagú csapat ISUCT röplabda csapat Anton Chesnokov. Ledobta a lándzsát 44m 60cm és vett 3mesto. Anton is az első napon a verseny volt nyomva a mag és adott Létra ez a fajta program, egyre ötödik és kivégezték specifikációja 3 számjegy.
A női 3000m Dmitri Salov került a harmadik helyre.
A leglátványosabb kilátás nyílik a program minden volt 4x100 m váltó és a 4x400 m. Itt minden relét, a férfiak jártak el a 2 csapat. Során a harc a parancsot megfigyelni nemcsak a sportolók és edzők, szurkolnak a logkoatletov jöttek és rektorhelyettes tudományos munka, szenvedélyes rajongója a „Queen of Sports” VA Sharnin és főosztályvezető Testnevelési LV Zakurin. A relé 4 100 méterre, a férfiak vette a 3. helyen (A csapatban voltak Taykov Roman, Pechyonkin Alexei Anzhaurov Anton - az első éves hallgatók a Kar Szervetlen és Laman Maxim 31/03 gr.). A relé 4-400 az első férfi csapat ISUCT nyerte a második helyen, a vesztes csapat csak Ivanovo Államhatalom Egyetemen. A csapat futott Ivlev Paul Ksenofontov Alexander Tyrygin Maxim és Anton Tale.