8 lépés, hogy egy új szerelem

Tegnap mi az utolsó lépés a „8 lépés, hogy egy új szerelem.” Végén a találkozó olvastam, hogy az elvárások a program, amely azt jelentette be az első osztályba. Nagyon meglepődtem, hogy én akartam, hogy növeljék önbecsülésüket, megérteni magát, gondolni a volt férje, mert most (miután a program) van a megfelelő önbecsülés egy kicsit megérteni magukat, hogy bizonyos tevékenységek és viselkedésüket azzal magyarázták, és ami a legfontosabb, - én megszabadultak a zavaró gondolatok a korábbi (valahol 2-3 alkalom), már nem lehet lapozhat az események, ha nem elvált, hogyan kell egy kapcsolatot, hogy tudok változtatni, stb






Ki ne hagyja nekem a bizalmat, hogy minden helyesen tette. A későbbi üléseken elment nyaralni, egy állami öröm és a boldogság nehéz elrejteni. Úgy vélem, hogy a program kapott a vártnál: a jó hangulat, hogy nekem senki ígért, de ez még mindig velem)))

Során a program végrehajtására, különösen a végső szakaszban, kezdtek megjelenni mindenféle emberek. A múltban a hipotetikus. Az új ismeretek könnyebb lett, hogy megértsék és elfogadják a sok pillanat a kapcsolatot annak eldöntése, hogy mozog egy új szintre, és ez még semmilyen lépést.






Most nagyon boldog vagyok, mert leállt, akivel nem félnek megosztani a szerelem, az érzelmek és érzések, akivel szeretne lenni a közelben.
Köszönöm Catherine!
Azt is felfedezték, hogy képes érezzük, szeretni való félelem nélkül vak, egyesült. Ez általában már egy kinyilatkoztatás számomra, mert mindig félt, hogy a sebet. És kiderül - nem!
És mindezt érzelmi tornádó, azt állítja, belső kritikusság és az objektivitás. Látom az ember, mint ő, illúziók nélkül és előrejelzések (jó, de legalább pontosan :-)) És ez egy csodálatos érzés! Józanság észlelés és mélysége érzelmek, teltségérzetet.

Úgy telt el a „8 lépés, hogy egy új szerelem.” Benyomások a programot, és a kommunikáció volt kellemes, az utolsó leckét érezték a növekvő energia és érzelem. A program nem „lerombolja az agy,” ez egy csendes elmélkedés a helyzete és a fázis a gondolkodás.
Ebben az időben, egy hónappal később - a hangulat gyakran változik, mint a „swing”, instabil és változékony, honnan gémet recesszió. Úgy látszik, mindig táplálni kell egy ilyen pozitív kommunikáció, rögzítése és újra olvasni, hogy helyezzék magukat a kívánt számot.




Kapcsolódó cikkek