Real "-" Bayern „- április 2 dv

0: 1 - Lewandowski - 53 (habok). 1: 1 - Ronaldo - 76 1: 2 - Ramos - 77 (öngól). 2: 2 - Ronaldo - 105. A 3: 2 - Ronaldo - 109. 4 2 - Asensio - 112

Törlés: nem - Vidal, 84

Miért van az „igazi” orobbel

Pontosan tudja, corona trükk Arjen Robben -, hogy a labdát a jobb szárnyon, hagyja közelebb a központhoz, keresni alatt a bal oldalon, pa-aa-ay! - de alig emlékszem, hogy ki, és ahol az első tanított a Robben-korrekciók lehet szabadalmaztatni. Még mielőtt a hiba a CSKA Juande Ramos volt, hogy a vonat Madrid „Real”, amely egyszer tegye Robben a jobb oldalon, kifejezetten az ellenfél, „Valencia” Emery: a bal oldalon, majd a szokásos Arjen, holland várt Miguel, amely Robben megjegyezte, a legkellemetlenebb ellenfél a spanyol karrier jobb - ismerős a „Chelsea” Asier Del Horno. Ezután a „Santiago Bernabeu” Robben kapura a labdát fel Higuain, létrehoztunk néhány nagyobb az esély, majd elkezdett hogy az elmozdulás az automatizmus.

Nosztalgia Madrid Robben nincs bosszúvágy - is, bár azok átadása „Bavaria” a holland érezte igazságtalanság és a politika. De ma, a barátai előtt áll Robben adott egy nagyon erős mérkőzés, találják magukat a szélén a támadás még valószínűbb, hogy Lewandowski. Az otthon kapott egy tízperces sztrájk helyzetben a távoli post után egy rip jobb szárnyon az átviteli és az akut Ribéry, de a hit a nettó kívülről. Az elején a második felében kiderült, hogy egyedül a közepén a büntetést, de lövése hanyag és kényelmes Marcelo. Aztán diplomát egy hagyományos ofszet osztálytermi szolgáló Vidal, ütött éppen a mezőnybe.

És hála Robben „Bavaria” vissza a játékba. A kemény, hogy sok hibát, így rengeteg helyet Madrid, ő talált reményt, köszönhetően egy szokatlan elmozdulás Robben. A holland jött a labda a bal szélén a tizenhatos, berohant a zenészek kocsija Kasemiro - büntetés, ami nehéz vitatni. Itt most van itt az ideje tesztelt Lewandowski - ha ő a pályán, nehéz bízni az 11 méteres másnak.

A természet a karakter

Mindezek a „Bavaria” töltötte az első 45 percben nagyon idegesen: Lewandowski a dobozban, mielőtt a labda majdnem elérte a Pole körül a területet őrző Nacho és nyújtsd a védelem a „Real” rovására Ribéry és Robben elmozdulások a központban nem sikerült. A sziget Madrid - 13-8 felett dudorok, eltávolítását üres kapuba megnyomása után Sergio Ramos, Ronaldo romos kimenet 2 az 1-ben, rengeteg felvétel Kroos kiválasztási ... nyomására a „Real” ideges és Hummels, kopog a labdát Benzema a büntetést, és még Neuer verni a labdát a láb Ramos.

„Valódi” csak nem tudom, hogy mi az idegeket. Miután a cél „Bavaria” Zidane folytatta játszani az alsó kompakt védelem, védte minden fielders eltérő Cristiano, várják a megfelelő lehetőséget, hogy ellentámadást ... és várt. Játszottam helyett Carlo Ancelotti. akinek képességét, hogy ellenőrizzék a játékot tartották az egyik kulcsa a győzelem „Bavaria” a konfrontáció: most jön a pályán, Muller elvesztette a harcot a labdát a központi zónában Kasemiro nem akadályozta brazil benyújtja a büntetés területén, ahol Ronaldo próbálta megakadályozni a pontszám a „második emeleten” Philipp Lahm . Úgy néz ki, mint egy sur. Valószínűleg, a „Real” lenne csendben hozta a mérkőzés 1: 1, de egy gyors villámháború „Bavaria” bemutatta a csapat nagyrészt véletlen cél. Muller ugyanezt tette kedvezményt Lewandowski kiderült a hiba, de Sergio Ramos. Ő próbál ütni a labdát ügyetlenül vágjuk a saját kapujába.

A kulcs egy pár „igazi” és a „Bavaria”, sok tartaná a bírósági határozatok. Kassai Viktor. dolgozott a mérkőzés a csapatok a „Santiago Bernabeu” négy évvel ezelőtt, és látta az élő dob egy műholdat Sergio Ramos. Lerontotta a játék piros lapot Arturo Vidal. Az összes forró hangulatban Vidal, kopog a labdát a lába Marco Asensio. Elütöttem azt a labdát, és nem felelnek meg. Elméletileg Kashshai Vidal lehetne küldeni a zuhany az ő durvaság kezelése, annál is inkább, már mielőtt a magyar játékvezető is oda a Arturo második sárga -, de néhány perc múlva eltávolítjuk a második sárga, és nem opornik „Real” Kasemiro.

Real

Nacho szállít. Minden, amit tudni kell a második szakasza a Bajnokok Ligája

A Rövid útmutató a második szakasza a Bajnokok Ligája negyeddöntőben.

A hagyományos 30 perces mikromatche error „Bavaria” kezdett nagyon erősen fogott egy ellenfél egy gyors ellentámadás szervezett hűvös pillanat Douglas Costa - az első két mérkőzésen a brazil kapott helyet, de nem kap halálos helyzetben a túlsó sarokban. De a végén az első 15 perces „Real” I gólt ... ami nem lehetett számítani. Sergio Ramos talált egy szép átlós a büntetés terén Cristiano Ronaldo. és a portugál ismét helyesírás Neuer volt, de les idején bejelentés.

Ez volt a cél, hogy nem lehetett számítani, végül fejezte be a „Bavaria”. Ronaldo szerzett több, és új rekordot állított fel - 100 gólt a Bajnokok Ligájában. Helyettesítő Asencio maszatos védelem „Bavaria” olaj a gyepen elért túlsúlya „Real” a három gólt, és a játék tudta befejezni ebben: egy intrika a hátralévő percek a legjobb elmondani egy reménytelen mosoly Arjen Robben a másik után veszteség.

... és ami a legfontosabb, el kell távolítania

Már a hagyományos ebben a szezonban története: a „valódi” volt egy erős karakter, legyőzte riválisát, engedve a megfelelő időben. Senki sem lenne meglepve, ha 90 + 4 perc, Kroos csokor - Ramos jött egy másik cél egy sarokban voltak még közel hozzá; de Ramos még hatással van a játék kimenetelét mélyéből átlója. Rugalmatlan jellege kapitány, aki még nem repedt után sértő öngól.

Ahogy Lucas Vasquez. akinek szellemi adottságok Madrid általában meghaladják a játékot. Hogy Nacho „evett az” Robert Lewandowski. Mint minden „igazi”. Győzelme - újabb bizonyíték: a Bajnokok Ligája megy csak a legmakacsabb szellem.