6 Vélemények a dadi autóbuszról a tulajdonosokról Dadi transzfer előnyei és hátrányai

Ár, kényelem, átjárhatóság, megbízhatóság

Festés, ha az autó a garázson kívül van tárolva, korrózió léphet fel

Megvette ezt az autót. Fusson körülbelül 600 km-ig. Nincsenek eszközök csatlakoztatva, beleértve a stop jelet egy csatlakozóval. Az ilyen benyomást, hogy edzés előtti gép prohodila.Ploho nem, véleményem, az ajtó bezárása mellett álló Dadi Leadinga zárnak könnyen, meg kellett Shuttle taps nehezebb. Arra a kérdésre, helyes, nem volt ideje indulni, a motor kigyulladt, és a fény nem működik sebességmérő vissza - tette (rossz csatlakozó került beillesztésre). Gyenge üzemi klíma, szinte fut, a légkondicionáló csak a LO helyzetben, ha fel néhány fokkal magasabb (16-20), akkor megy a meleg levegő vissza az összes meghajtó csak a meleg levegőt (a téli és lehet is, de a kínai tűnik nem tudom, hogy forró nyárunk is van). A kísérő kézikönyv Orosz aligha felel meg, amit a jelenlétében (többnyire érteni, hogy mi működik ösztönösen) .Poslali a központban (közölt fűszerekkel, nézett, mint a munka - pozitív benyomást - az autó lehet bízni). De, sajnos, az azonos nem teljes dokumentációját a készüléket (szállítás csak kezdett) és rögzítse mindent egyszerre nem tudta, de szakított időt arra, hogy csatlakozzanak a szállítók és a probléma megoldására. Azt mondták, hogy egy hetet fognak hívni - 3 napig hívtak. Ugyan - első rész a fajta pácolt, meg is maradt a probléma a hátsó klímaberendezés is megígérte, hogy gyorsan megoldani. Horgászni, megpróbált áthajtani a sár és árkok, autó rohant, mint egy tank - ponravilos.S reggel nem tudott - nem tartalmazza starter - gondolta a biztosíték kiég, vagy relyushki mi történt, minden könnyebb volt, láthatóan rosszul behelyezett terminál (nem kattintás) a "Bendixx", és látszólag elhagyta a remegést, megtalálta az indítót, és behelyezte a csatlakozót a helyére. Minden a poltychkával kezdődött. Útközben az autó nagyon jó, 120 km lőtt, és nem is veszi észre, leesett 100 (amíg az új motor azt mondták, hogy ne menjen át 100 TO). A rugók miatt a felfüggesztés durva, de sokkal puhább, mint az Uasik. Nem értem, hogyan kell önteni benzinnel, egyesek szerint 92, nem írt az alábbi utasításokat 93. De azt mondják, hogy az ész van állítva 92. Shop hasonlók, valamint a tágas, de nem biztosított, szükséges felhívni a bal láb pad többi -, hogy nem jó, ha megy daleko.Parktronik, mint a monitor, mind szegélyek és a kis oszlopok láthatók én más (személy) csak csúcs. Bent a szalon tükör is működik a műszerfalon, de mit értünk jelenik számadatok még nem ismert (a használati utasításban nincs leírás). Általában szeretnék valamilyen szokásos utasítást kapni a géphez, és nem az, ami csatolt. A zene középszerű, amatőr számára, nem vagyok elégedett azzal, ahogyan idővel megváltozik (nincs TV-tuner és DVD). Általában (ha nem az éghajlat szabályozására), bár csak egy kis utazás, míg a benyomások pozitívak. A gépkocsi a pénzbe kerül, és a szolgálatban időben azt hiszem, mindent ki kell igazítani. Mindenesetre, ahogyan én megértem, nincs különösebb gond a pótalkatrészekkel (japánul és részben német vasból származik). A kerék természetesen nagyobb sugárnak tetszik, bár a távolság és ezek általában nem kicsi.













A gép nagyon szuper. Ő már az ötödik évben. Az ár / minőség alapján jobb nem találni. Hit és igazság szolgál. Egy megbízható asszisztens mindenben. Meg kell menni az erdőbe vagy a dákába - üljön le és menjen, és ne gondolja az eső vagy a hó. Szinte mindenütt jár (állandó összkerékhajtás). Ez nem egy crossover, hanem egy teljes kerék meghajtású dzsip. Kijevben, túl könnyű lovagolni (nincs idő, hogy a turn jelet, mint már kihagyja). Mert a gép jól néz ki. Megfigyeléseim alapján talán az összes olyan ember 5 százaléka, akikkel közöltem, megértette, hogy DADI volt, és a fennmaradó 95 százalék megkérdezte: "És milyen éve a Toyota?" Nos, vagy valami ilyesmi. A javításra leginkább csak a fogyóeszközöket cserélték. Az egyetlen dolog, ami megváltozott, ez egy kipufogócső (a kínaiak a minőségi fémeket a csőre szorították). Van egy 4. generációs gáz. Meglepődtem, mikor gázot adtam, hogy az autó nem veszítette el a sebességet és a dinamikát. A gáz még gazdagabb. Útvonalköltségek: 10-12 / 100 km, a város körül 12-14 (attól függően, hogyan kell menni). Ha valaki érdekel valami többet - kérdezd, válaszolok. Vedd el, megéri. Mindig és mindenütt megbízható barát lesz.

- Jó, kényelmes ülések + bőr fekete szalon; - hátsó kamera + parktronic; - Mindig megtalálja a szükséges alkatrészeket (még a keresés is nem szükséges, mindent a szolgáltatásban); - Megjeleníthető megjelenés; - 7 hüvelykes érintőképernyő (DVD, rádió, GPS, Bluetooth); - Az átvitel nagyon könnyen bekapcsolható (majdnem 2 ujjal); - Hatalmas törzs; - Nagyon tjagovityj egy kurzor, húzza lefelé.

Az egyetlen negatív, ez egy kicsit durva, mert a hátsó a res. De érdemes valamit betölteni a puzzle és minden rendben van.

Az autó ár-minőség aránya egyszerűen szuper! A kezelhetőség, az átjárhatóság és a láthatóság kiváló. És azok, akik a gépről csak negatív, vagy egyszerűen fegyvertelen vagy távoli embereket írnak. Igen, az autó nem túl drága belső anyagokat használ, de kinek fontos, tanácsot akarok adni - vásárolj egy igazi PRADO-t, ami időnként drágább, és ne aggódj! Az autó futóműve, motorja és sebességváltója rendesen működik. Csak nem kell lovas, hanem egy vezető, aki törődik az autójával. A jó olajok, az időben történő karbantartás és a gép soha nem fog működni. Ha a művelet gyengéd és erős off-road nélkül van, akkor a térfogat 2200, a hátsó kerék hajtása. És a költség normális, és a szolgáltatás olcsóbb.

Kezelhetőség, cross-country képesség, láthatóság, ár.

Olyan kicsi, hogy nehéz azonnal megnevezni.

kiváló autó, nagyon stílusos, ezüstös színű, színezett, tökéletesen kombinálva, a természetben való pihenés jobb, mint bármelyik sátor. Ez az autó alkalmas arra, hogy pihenjen egész családként, barátaival horgászni éjszakánként, vadászathoz. Egy ilyen autót vezetõ nő olyan lesz, mint egy istennõ

tágas, nagy törzs, a tartalék a test alá és a csomagtérajtbe helyezhető. kényelmes ülés.

amikor a parkolás nehéz, de a tapasztalt vezető számára nem jelent problémát.

Zhiguli tudja - ugyanaz a minőségi összeszerelés és a megbízhatóság. 3 hónapig, több mint 10 lebontásban sok mindent nem rögzítettek eddig (pótalkatrészek nélkül). Fogyasztás 14 liter kevert üzemmódban. még nem

Nem megbízható (3 hónapig mintegy 10 kudarcok) festék egy rétegben alapozó nélkül, rozsda High flow (14 liter vegyes üzemmódban, 10 bejelentett) Hard (Laprugózás teszi magát érezte) mennydörgések mint Taz hiánya intelligens szolgáltatás - gyakran azt állítják, hogy a gép kapott választ - ez a technika új, mit nem tudunk még (Odessza).




Kapcsolódó cikkek