30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Az emberek a szokás úgy nézett rám, mintha én lennék a tükörben, és nem az ember. Nem látják el nekem, hogy a saját buja gondolatok, és aztán egy fehér maszkot, és hívja felizgat „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Mindig úgy éreztem, hogy nem voltam ott az egyetlen lehetőség a számomra, hogy - valószínűleg ez valaki másnak. Ezért akartam színésznő lenni, „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

- Igaz, hogy Ön csendes megállapodtak meztelenül?
- Nem, én be volt kapcsolva a vevő!

30 Népszerű képek Marilyn Monroe
„Reggel, a takarítók, akik tiszta a 57th Street, ha én vagyok az ajtón kiabált,” Marilyn, hi! Hogy érzi magát ma? „Számomra megtiszteltetés, és imádom őket ezért,” Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Amikor a végén valami, ami némi enyhülést. Minden pontot helyezünk, és tud lélegezni megkönnyebbülten sóhajtott - megcsináltad. Azonban meg kell kezdeni újra, „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Az élet - túl fontos neki, hogy képes legyen beszélni komolyan,” Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Késő, hogy megbizonyosodjon arról, hogy várnak. És csak arra vár. Győződjön meg róla, hogy pótolhatatlan, „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Amikor a rosszabb kemény nap, azt hiszem: ez jó lesz egy tisztább söpörni a belső fájdalom” Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Azt akarom, hogy öregszik nélkül plasztikai sebészet. Ők szembesülnek élettelen, megfosztva annak jellegét. Bárcsak a bátorságot, hogy hű marad az ember létrehozott engem. Néha azt gondolom, hogy könnyebb lenne elkerülni öregségi, fiatalon haltak meg. De aztán az életem volna befejezetlen maradt, nem? Soha nem teljesen megtanulta magam "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Egy nő rám nem működött. Férfiak, mert az én kép, mint egy szex-szimbólum, az általuk létrehozott és nekem a legjobban, túl sokat várnak tőlem - várnak csenget harangok és a síp síp. De az én anatómiai nem különbözik bármely más nő anatómiáját. Nem az elvárásoknak „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Sokszor gondoltam, hogy szeressenek - ez kívánnivalót maga után. Most azt gondolom, hogy, hogy szeressenek - majd dobja a másikat pedig a por, teljes jogkörrel „felettük

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Hollywood - egy hely, ahol pénzt kap ezer dollárt egy csók és ötven centet a lelket. Tudom, mert már többször elutasította az első és kinyújtotta a kezét ötven cent, „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„A gyerekek, különösen a lányok, mindig azt mondják, hogy szép és hogy szeretik. Ha van egy lányom, én mindig mondja neki, hogy ő szép, én fésülni a haját, és nem fogom magára hagyni egy percre, „Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Karrier - csodálatos dolog, de nem melegít fel egy hideg éjszaka” Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„A férfiak táplálja valódi tisztelet minden furatok” Marilyn Monroe

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„A nők csak két fegyver: szempillaspirál és könnyek. De nem tudjuk használni őket ugyanabban az időben "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Önző vagyok, türelmetlen, és egy kicsit bizonytalan. Azt hibáznak, menj ki az ellenőrzés, és időnként nehéz kezelni engem. De ha nem tud kommunikálni velem, amikor én vagyok a rossz hangulat, akkor nem érdemli meg, hogy van egy jó "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„A férjem - egy férfi, aki mindig elfelejti a születésnapját, és soha nem hagyja ki a lehetőséget, hogy nevét a kor”

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Ez szó nekünk a kegyelem kegyetlen emberek, akik közel, akkor ki minket, mint mindenes, amely lehetővé tesszük, hogy motoszkál a bőrünkön”

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Minden férfi egyforma. És a különböző emberek csak nőknek lehet különbséget tenni közöttük "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Éjszaka - ez a várakozási idő, a képesség, hogy elmondja valakinek:” Return „-, de azt mondta, hogy senki sem"

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Humor - mindig akasztófahumort, és ha szükséges, meg fogja tanulni a humor a viselnitse és az élet - túl fontos neki, hogy képes legyen beszélni komolyan”

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Késtem, mert én késő minden, minden az üléseken. Én nem csak teszi vár "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Ami az éjszakai égen, azt gondoltam, hogy talán több ezer lány is ül egyedül, és álmodik válás csillag. De nem fog aggódni miattuk. Végtére is, az álmom nem lehet összehasonlítani mással "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Fame kerül sor, és ez így elég hosszú, hogy kísérjen el. Elmegy, és mindig tudta, hogy nem állandó. Legalábbis azt tapasztaltam azt. Mindazonáltal, ez nem valami, amelyben élek "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

- Ki tudott meg a járása?
- Én megtanultam járni, amikor én egy éve, és azóta az órák nem vette "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Okos lány csókol, de nem szeret, meghallgat, de nem hisz, és elhagy, mielőtt ő maradt”

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Szerelem és munka - az egyetlen értékes dolog az életben. Job - Ez egy formája a szeretet "

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

„Mindenki egy csillag, és megérdemli a jogot, hogy ragyog”

30 Népszerű képek Marilyn Monroe

Kapcsolódó cikkek