4 fajta vizuális könyvjelzők a Google Chrome böngésző, hogyan kell telepíteni, Yandex, gyors tárcsázás

Megosztás a Twitter-on Megosztás a Google Vkontakte Share on Odnoklassniki

Gyorsszámok volt számomra igazi áldás. Régebben ez a néhány hónap, minden testre általában elegáns kiterjesztése. Aztán elmentem a Chrome. Általában. Amikor megpróbál elindítani egy második flash-óráját a kurzort, majd nem történik semmi. A Chrome menedzser folyamatok nincsenek problémák. Általában én lemondott, de mondd, lehetséges, hogy valahogy ytaschit aktuális beállítások gyors dial'a ha a Chrome nem indul el?

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

1 év 11 hónappal ezelőtt

Megosztás a Twitter-on Megosztás a Google Vkontakte Share on Odnoklassniki

Nem hiszem, hogy vizuális könyvjelzők nettó népszerű Google Chrome böngészőt. Ez nagyon kényelmes, hogy kattintson a miniatűr a helyszínen, és menj ide. Miniatures változás függ a meglátogatott oldalakat. Csak a leglátogatottabb weboldalak a felhasználó vizuális fülek, ez logikus. Ha a felhasználó leállította az oldalon, akkor távolítsa el azt a vizuális könyvjelzők kattintva az X a jobb felső sarokban a miniatűr az oldalon. Ez kényelmes és ott nem lehet probléma.

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

1 év 11 hónappal ezelőtt

Megosztás a Twitter-on Megosztás a Google Vkontakte Share on Odnoklassniki

Nem tudom, hogy nekem a miniatúrák, így nincs szükség. Általában törölheti őket, és a linkeket a szükséges oldalakat hagyja a könyvjelzősávhoz vagy más lapokon.

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

1 év 10 hónappal ezelőtt

Megosztás a Twitter-on Megosztás a Google Vkontakte Share on Odnoklassniki

És én, éppen ellenkezőleg, mint ezek a „miniatűr”, én velük sokkal könnyebb. Azt kellene kiterjesztése „Visual könyvjelzők” a Yandex. Azt összegyűjti az összes kedvenc oldalak, nem kell száz és ötvenszer kell keresni őket egy keresőprogram, vagy egy linket írni a keresési sáv. És a böngésző néz ki, mint valami szép, valami, és ezek a lapok. Néha megtörténik, töröljön néhány, vagy újakat.

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

1 év 10 hónappal ezelőtt

Megosztás a Twitter-on Megosztás a Google Vkontakte Share on Odnoklassniki

Én is nagyon tetszettek a „Chrome” fut sokkal stabilabb, mint más böngészők, és gyorsabb. Miniatűrök különösen hasznos, ha dolgozni állandóan ugyanazt az oldalt, keressük őket nem szükséges, mindig kéznél gombot. Nem tetszik, hogy csak, hogy miután az elszámolási a történelem eltűnnek, akkor újra kell hangolni. Nem lenne jó nekem, ha a képekre nem 8, és így tovább.

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

1 év 10 hónappal ezelőtt

Kapcsolódó cikkek