1. kérdés pap

Üdvözlünk! Áldd kérni apát Nikon (fej). Köszönöm a segítséget és tanácsot a családi élet. Most a kérdés egy másik témára. Ortodox egyház Szent utal az ókori Egyiptomban, különösen az egyiptomi piramisok? függetlenül attól, hogy az okkult szimbólumok, vagy csak az építészeti emlékek és a történelem, illetve a hatása van minden tudományos elmélet? Most a piramisok és hatásuk sok mindent mondanak. Néhány sikerül építeni a lakások és a hátsó udvarokban, beszél a gyógyító, egészségügyi helyreállítása tulajdonságait. Divided „csodák” fordulnak elő belőlük. Segítenek megérteni, hogyan kapcsolódnak a piramisok és a tudományos érvek, amelyek róluk vezetni? Köszönöm.

Ljudmila néhány speciális kutatás az ortodox teológusok vagy papok kapcsolatban a piramisok, én személy szerint nem emlékszem. Azonban tudom képzelni, hogy miért ez a téma nem nagyon fejlett - de csak minden foglalva a saját üdvösség, a korrupció elleni bűn és a szenvedély, és a kérdés a piramisok, így túl szükséges a megváltás a kérdés, hogy foglalkoznak az egyszerű, úgy tűnik, nincs idő. Azt azonban egyértelműen azt mondják, hogy a piramisok épültek, elsősorban istentiszteletre, és imádata nem ez volt az isteni, hanem sátáni, démonikus. Ezért, a „csodák” történnek bennük, meg kell tulajdonítani démonok - ezek tekintetében ezek a „csodák” vonzódnak a piramisok lélek tapasztalatlan ember, hogy elvonja őket a gondolkodás az Isten és az üdvösség.

Abbot Nikon (fej)

Valentine, nem tudom megmondani, hogy honnan jött ez a föld, aki lehetett tenni, és miért, de szeretném figyelmeztetni, hogy hisznek ilyen jelek, hogy a pánik, mert ez köti, néhány esemény az életében ezek rengeteg föld nagyon bölcs és bűn. Ha valaki hisz Istenben, és imádkozik, ha bevallja, egy tiszta lelkiismerettel és a közösség, akkor nem fog fájni semmi. És anélkül, hogy Isten minden ember fél a bokor. Ezért abba a félelmek, kérjük, hála Istennek, hogy takarít meg a bajok, és menjen inkább a templomba, hogy imádják, a közösség, hogy Istennel és ne zavarja őt, nem él, ahogy akar, hogy tegyünk.

Abbot Nikon (fej)

Kapcsolódó cikkek