3 - Szamár a gödörbe vice

Minden vasárnap segítettem nagynéném Klava, aki bemutatja a csodák találékonyság, állandó mindenféle alaki és valahogy kapott engedélyt, hogy eltemesse Fjodor hétfőn. Ezért ügyek vasárnap volt nagy. Én kapott egy köteg vékony pyatidesyatirublevyh számlák és egy hosszú listát a szükséges termékeket.

- Hidd el senki más, csak te Andryushenka - sóhajtott szomszéd, nyomja meg, hogy az ajtót, és így a utolsó kenetet. - Jobb, ha segít nekem ma, és én nem vagyok az adósság marad. Van elvégre remélem csak rád. Ha nem segítesz, akkor én is alig sikerül egy ma. Ez sajnálatos, hogy mi történt akkor.

És bízz mert nagyon volt semmi. Valahogy nem ismerte a falut, bár az ügy rendkívül ritka. Talán megsértődött falu lopakodó új supruzhnitsa bácsi Fjodor pia, vagy talán irigyelte valamit. Az életben bármi megtörténhet. Honnan jött, senki sem tudta, úgy nézett ki, mint valami, mint a reggel Fedin ablakban Babenko, olyannyira, a mezőbe, majd távozott. Azt nem mondhatjuk, hogy nem tetszik a faluban. Nem volt olyan érintett nénivel Klava kedvesen, udvariasan, de még mindig nem ismeri fel. Nem bűnös, és ennyi. Nem sok van az udvaron jött a faluba.

Minden megrendelést beszerzési végeztem gyorsan, bár némi nehézség formájában tolakodó felajánlott segítséget Todor és kókusz. Ismerve a karakter honfitársai, azt előre látta, hogy a támogatás nem valószínű, hogy önzetlen, és ezért határozottan elutasították azt. Azonban, ha úgy gondolja, hogy a Todor kókusz csak rázza le, itt mélyen téved. Ezek megragadta rám, érzékelve az illata pénzt a zsebemből. Kellett használni kar erejét, így merész lábak és rasshvyryav férfiak a sarkok nagynéni Klavin terasz, én rántotta mint egy megriadt fiatal jávorszarvas, hogy a buszmegállóban. A falunkban, a bolt valami, amit még soha nem volt, és mi általában megy élelmiszert a falusi boltban szövés gyár. Csak néni Claudia azt mondta ma, hogy a falusi boltban nem megy, és megy a területen, azt mondják, van egy olcsóbb vásárlási lehet tenni.

- Bár én a Fedenka nem bánom - letörölte a könnycseppet, és a harmadik alkalommal, számítva a juttatott összeg nekem, suttogta -, de még mindig van, hogy sokáig élnek, és a pénzt, akkor a pontszám hasonlók. Jobb, ha nem obessud Andryushenka, én el kell érnie is kérjük, hogy a környéken. Segíts nekem ma kedvéért a szomszédságunkban.

Meghallgatását követően ajkáról nagynéném Klavin kedves szó „Fedenka” Én egy kicsit meghökkent. Itt, ahol elkezdjük értékelni a férfiak kizárólag halála után. Végül is, ha az élet nagyon szeretetreméltó a „kecske moslastym” emberek nevezte, és most „Fedenka”.

- Mit nagynéni Klava előtti időkből szomorú érzékenység tartani? - Arra gondoltam, ahogy sétált a buszmegállótól.

Az első dolog, amit megláttam az úton vissza, séta a nehéz zsákokat, hogy nagynénje Klavin kapu egy kis csoportja a vidéki parasztok. By Todor kókusz hozzáadott Toll Rook, Fjodor kertek és Stepanchikov. Az emberek ültek egy padon a kerítés mellett, szívtak, és beszélt ítélve céltudatos egyének valami nagyon komoly. Ezek egyszerre bólintottak rám, és szinte egy hangon hörögte:

- Itt jön, és segít a szomszéd a helyzet. Ő egy barát, hogy mindannyian még mindig.

Coco, aki ott ült a szélén fürgén felállt, kinyitotta a kaput előttem és forró a fülébe súgott.

- Te meg, Andrei hogy Julia, samogonochki. Ő IT drágám, most a fürdőben meghajtók. Hey, hogy orra Shiba yadrena kókusz. Ha ez kérdezi, akkor azt mondják, nos, készek vagyunk az üzleti életben. Tudod nekünk a kókuszdiót, nem sikerül. Nem az első, tudod. Hagyja Andrei, és akkor nem vagyunk igazán fáradt a várakozás. Ez azért van, mert a kókusz, ami lehetetlen. Fekete kutya a fejét másnaposság, tudod mi kell, nem kisgyerek után.

Bólintottam neki, és elindult a verandán. A tárgyaláson a nyikorgása a lépcsőn a lábam alatt, kiugrottam a fürdő nagynéni Klava gőzölgő arc és egy nedves törülközővel a jobb kezét. Gyorsan evett együtt egy rövid jelentést, és többet kér segítséget:

Néni Claudia azonnal rohant a fürdő készült meleg üveget gyorsabban nyomta a kezembe, és ő végezte el ismét a maga módján.

Mielőtt tudtam kijutni a verandán, mint azonnal körül a férfiak készen. Az első dolog, kókusz kikapta a kezemből egy üveg, és a második Todor azt is kérte, hogy kölcsön egy aranyat. Úgy érezte, egy kicsit sajnálom a hirtelen elhagyása segítség ma reggel, adott neki egy aranyat. Todor a cservonyec azonnal bepároljuk. A többi férfi figyelmesen hallgatta az én utasításokat szóló, a fa együtt bólintott, kezét dörzsölte, és azt mondja: „Most csak egyszer Cournot-” visszatért a padon, ahol azonnal megkezdődött ömlött.

Ügyek az udvaron tényleg sokat futni egy kicsit bácsi Fjodor a gyár. A többiek, hogy egy jobb, de a keze nem érte el, és most biztosan soha nem éri el a haza. Mi a teendő most? Most semmi nem fog visszatérni. Most, hogy mennyire meg kell tenni a dolgokat.

Kitalálni végeztem alkonyatkor. Srácok csak érintse, és a füst szünetek, küldött hozzám cservonyec Todor, de a tárgyaláson hiba, elvesztette érdeklődését a személyem, és azonnal elviszik vizsgálatokat idős nyári lakója a város életében. Intelligens falusi Sergey ment a ház néni Clara hogy kifejezze részvétét, de van egy erős hálózatot férfi beszélgetés, ahol gyorsan elvesztette öt dukát és józanság. Amikor lefeküdtem késő este, a férfi dühösen vitatkoztak, hogy kitaláljam, mi a különbség a menetes csap, és szigorúan büntetni Szergej Szergejevics megáll felháborodás a Tverszkaja.

Hétfőn reggel megkérdeztem engedélyt zavgara temetés. Fej hosszú habozott, ő forgatta a szemét, morgott, és végül beleegyezett, de azzal a feltétellel, hogy a következő vasárnap elviszem egy csoport dolgozói a baromfitelep, hogy a nagykereskedelmi piacon Moszkvában.

- Talán jobb szombaton - mondtam, figyelembe, ennek alapján a feltétel.

- Nem, nem én, szombaton - rázta meg a fejét zavgara. - A feleségem dolgozik szombaton. Ez nem fog működni, szombaton. Vasárnap fog menni.

Miután véget megállapodás napján az út, hogy a tőkepiacon, kezet ráztunk, és elváltak egymástól.

Uncle Fjodor temették gyorsan. Voltak a temetésén, ő alapvetően rusztikus, számomra ismeretlen a gyászmenet csak három idős nők.

- Look-ka minden Fedkina felesége eljött - és súgtam neki szomszéd jobb, nyugtalan nő Nura.

- Igen, hol van mindenki más? - szakította félbe is, egy nő suttog Anastasia. - Tonka nem jött, és nincs Dusi.

- Igen, ő Dusya néhány becsület és élt - suttogta valaki sürgősen hátam mögött.

- Hogy lehet az, nem él, akkor? - bár suttogva, de nyugtalan nő Nastya. - Még élt. Van valami jobb tudni az unokahúgom a Dusya egy közös lakásban az ipari település tíz éve élt. Nos, ha nem tudom, akkor ki kell tudni valamit? Mondjuk is, azt nem él. Még élt valamit. Így élek, hogy mi annyira magával a nők soha nem él. Még Lyubka lánya az emberek, nos, az egyik, hogy az áruház a piacon jól működik, pénztáros vagy amit most hívott? Ez szőke.

- Nos, hogy hazudsz, nem Lyubka által Fedi minden. Ezt tudom. És ez nem olyan, mint ez kicsit. A Dusi míg egy pedig Azerbajdzsán, aki a piacon eladni a görögdinnye. Itt Lyubka csak tőle, és ott. Ez az Ön számára, hogy elmondja minden faluban és a szem az ő mogyoróbarna.

- Egy azerbajdzsáni Dusi nem lett volna, és a nővére Val. Darling Fjodor élt, az biztos, hogy minden nagymama nem megy ...

Élt ott nagybátyja Fjodor Dusya számomra ismeretlen, vagy nem, én soha nem tudtam. Hívtak suttogva kísérők, hogy Uncle Fjodor vállát, és elvégzik az utolsó út lefelé a falu utcáján. Mi vitte ki a falu, akkor azt mondták, hogy az autópályán, majd betöltött egy halottaskocsi komor. Ennyi, nem látja lándzsák merész nagybátyja Fedin kampány hallani fogják az ő vidám dalok nem szégyen neki obszcén viselkedés egy női, és nem dicsérni az arany kéz esetében égető szükség van rájuk.

Amint jött vissza a temetőbe, megint segített néni Klava: valami nyitva valami futott be a pince, amit mosni, míg egy rövidebb halotti tor, nem kell, hogy üljön le még egyszer. Csak ültem le, amikor minden ment ki az utcára, és átdolgozták az összes ételeket. Néni Claudia tegyél mögé egy tiszta asztal, öntött egy pohár vodkát, és felkérte az orosz hagyomány, hogy emlékezzen bácsi Fjodor. Amikor megittam az alján egy pohár kínált néni Claudia jajveszékelt:

- Itt Andrey, hogyan is lett valami. Megölték a kenyérkereső. Hogyan élnek ma már valamit? Megölte Heródes.

- És ki ölte meg valamit, néni Claudia? - valahogy megnyugtassák a nő megkérdezte. - Ő maga mondta egy gödörbe zuhant. Vaughn és a nyomozók azt mondták, kókusz. Ki ölte bácsi Fjodor valamit tudott?

- Mint például? - Néni Claudia öklével az asztalra. - bandyuki város. Mafia övék. Végtére is, mielőtt egy jött, hogy meghaljon Fede. Itt a kunyhóban autóm beállítva, gyom nekem az összes ablakot, és elkezdett káromkodni fáj. Azt hittem, hogy nem veszik észre, hogy mi történik. De tudtam, hogy azonnal. A pénz, hogy sajnálom. Fjodor neki kályha trükkös az országban az ő polgári hajtva. Bandyuki neki kétezer tartozott az ő munkája, de ahhoz, hogy ne adja fel, esküszöm, és veszélyeztetheti megérkezett. Andrey mindannyian. Vaughn a tévében a művészi festékek minden nap. Én mindent a csapat, és hagyja, hogy a bűnözők nézd bozhus csak. Mielőtt minden jön? Falcon megölte szeretett. Megölték. Amit nem mondja meg, és én biztosan válaszolni - megölték. Hogyan élnek én most?

- Igen, van néni Claudia, ne öld meg a kétezer valamit. Ez nem fogadják el, valószínűleg azért, mert ha a kétezer fogja ölni, hamarosan minden levágott.

- Ó, Andrew, és kevésbé ölni. Vannak emberek, akik egy fillért felakasztotta magát, és csak két a több ezer, sőt több. Bocsáss meg nekik, Uram. Megölte, Megöltem a Fedenka. Ahhoz, hogy minden nagymama nem megy, megölték. Itt Herods város.

- És a rendőrség az említett megölt bácsi Fjodor, vagy nem? - Úgy döntöttem, hogy megtudja, a véleményt a szakemberek. - Nos, az úgynevezett ott? Van valami, amit mondanak? Ők valahogy csak meg kell tudni.

- Senki sem tudja pontosan, de tudom, hogy mi ölte meg a Fjodor. Ah, pénzt ezek a csúnya. Pénz, pénz - valaki csak jött az átkozott? Mindez azért, mert közülük. És a rendőrség csak azt az esetet, ők keressük az igazságot lesz? Ők az ügy lezárására csak. Megnyerte a héten a TV show, hogy ők csinálnak kenőpénzt. Férj megölte a drága, és a rendőrség csak a jelentés a felső bűnözők, és nem kell keresni. Úgy tett velem, és mond valamit nem akart. Ismételt csak, hogy ő esett.

Néni Claudia lehajtotta a fejét a kezében, és keservesen sírt. Ültem egy darabig, és úgy döntött, hogy menjen haza.

- Megyek néni Claudia - megérintettem a vállát háziasszony. - Megyek, majd dolgozni holnap reggel.

Felnézett rám, szeme nedves a könnyek, és bólintott, de előtte én a lábát a küszöb néni Claudia megállított.

- Várj Andrew. Segíts nekem, még legalább egyszer. Menj, hogy ezt a rabló, és kap ez a kétezret. Fjodor mert őszintén szerzett. És nagyon kell a pénz most. Azt túlköltéseket temetés, kaptam eladósodtak. Súgó. És ez az, ami, hogy nekem itt a szombat kerítések megígérte, hogy ha sokat segít a kertben, örültem, hogy segítsen, mert most nem az.

Néni Claudia így szánalmasan nézett rám, bólintottam fejem egyetértésben egyszerre mindkét kéréseket, és kiment. Áthaladó út a házába, én elfogták a hüvely erős kézzel Coco. Megkérdezte, hogy megítélje a vita Truckers Szergej Szergejevics. A vita nagyon súlyos volt, és időszerű. Férfiak vitatkoztak, hogy milyen pénznemben jobban megéri tartani megtakarítás: dollárban vagy euróban. Kókusz teoretikus ragaszkodott dollárt, és gyakorolja Sergey hangsúlyozta az euró. Azt üzenem, hogy tartani megtakarításaikat rubel, de a zsebében mellett egy fillért ki a zseb ma ad senkinek nem áll szándékában, látták gyanúsan - ironikusan a két fél, és elvesztette érdeklődését rám, elment keresni egy másik szakértő, az ellátás az utcán, mint volt több jó elég.

Kapcsolódó cikkek