5 tipp, hogy egyre energikusabb

Meg kell gondolni ezt a kérdést. Sőt, ahelyett, hogy harcolni alvás a munkahelyen vagy a krónikus fáradtság -, hogy elemezze a energiaforrások ezeknek az embereknek. Hol van az örökmozgó és egy nukleáris reaktor. Hogy mivel tapasztalataik megszerezni ezt a csodálatos energiát.







Pár héttel ezelőtt, én meglátogatta a barátaim Moszkvában. Ezek nagyon érdekes emberek, és azóta amikor megláttam őket az utolsó alkalom, hogy jelentősen megváltoztak. Ők nagyon szereti, valamint az összes - egy sört az este és a díványon feküdt, étkezési, pizza. De amit láttam! Ez egy nagyon aktív, fizikailag fitt és egészséges ahhoz, hogy nézd meg - egy házaspár. Bár én maradtam sokszor megrendelt sushi szállítási Butovo. Ez egy kerület Moszkva, valami emlékeztető Kijev Troyeschina.

Nagyon érdekes volt, mert szerzett annyi életerő? Mint kiderült, hogy egy energikus ember, aki nem kell használni, nem csoda pirulát, hogy kávét és az energiát. És nem is kell, hogy egy állam a sportoló egészségét. Ez azt eredményezte, egyszerű szabályok, amelyek lehetővé teszik számukra, hogy növeljék az aktivitás.

Úgy vélem, hogy nem szabad eltitkolni ezt a tanácsot a titok, meg akarják osztani öt tipp, hogy hogyan lesz sokkal energikusabbnak:







1. Egyél rendszeresen

Reggeli, ebéd és vacsora, valamint egy vagy két könnyű snack - ez egy alapvető szabályt. És akkor nem törik meg. A szervezetnek szüksége van egy komplett, egészséges táplálkozás. Minél kevesebb van, annál nehezebb lesz. Fokozatosan, a szervezet kezdi elveszíteni, hanem az energiatakarékosság. Töltse ki és így csak tápláló étel lehet kényszeríteni.

2. Egyél reggeli

Ha a diéta, a jobb hagyja vacsora, de biztos, hogy ebéd. A reggeli legyen teljes és tápláló. Mi több lesz energikus, jobb enni - fehérjék, szénhidrátok és vitaminok. Megtalálhatók a tojás, tej, sajt és gyümölcs. Szintén hasznos zabkása, a gyomor, ők egyszerűen pótolhatatlan. Így az egészséges és teljes reggelit stabilizálása mellett snack, vagy késése ebédre és vacsorára. Így hozzátéve, hogy a test energiát az első felében a nap.

3. A szénhidrátok

Légy energikusabb, akkor a szénhidrátok. Adnak fele a test energiát. Úgy foglalt burgonya, kenyér, gabonafélék, tészta és a bab. Redukáló szénhidrátok a szervezetben vezet a fáradtság és az apátia. Emellett szénhidrátok befolyásolja a cukor mennyiségét a vérben, és stabilizálja annak szintjét.

Iron is fontos szerepet játszik a testünkben. Vas - az oxigént szállítja a szervezetben, és kitölti őket a sejtek. A vashiány vérszegénységet és komoly egészségügyi problémákat. Gyakori társa vashiány: szédülés, gyengeség, fáradtság, levertség, álmosság. A legtöbb vas húsban és piros gyümölcsök, gabonafélék, kenyér. És ami a legfontosabb, mi lenne a vas jobban elsajátítsák, fogyasszák együtt C-vitamin




Kapcsolódó cikkek