1377 új területek szibériai gyógyító - összeesküvés, segítik a betegségek kezelésére

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Szavazatok száma: 0

A telek segít a betegségek kezelésére a gyomor-bél traktus (poruhi)

„Köszönjük a munkát. Mondd, kérlek, a cselekmény a gyomor és a hasnyálmirigy. "







Rajzolj egy kört a faszén és emelje fel a karját a beteg ágya mellett. Először olvassa el az alábbi telek, így a beteg a kör, a második alkalommal - vezető egy kört, és a harmadik alkalommal - azáltal, hogy egy kört. Ezután a betegnek meg kell azt törölni a kört. Zagovornye szavak:

Ne törje össze a Szentszék,

Nem kiszáradnak Krisztus dicsőségét,

Ne rontsd el az Isten szolgája (név).

Te - út poruhe - oldalán.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek. Ámen.

Hogyan mondjam polipok

„Anyám a bélben polipok, azonban mindaddig, amíg nem zavarja őt, de tudom, hogy a kezelést nem lehet halogatni. Kérem, mondja meg, van-e bármilyen módon, hogy megszabaduljon tőlük? "

Ez egy csodálatos, az egyik talán még azt mondják, felbecsülhetetlen telek. És nem tudod elképzelni, mennyire megkönnyebbültem a beteg úgy érzi, elolvasása után. Van évek óta részt vesz a mágia, eleget tudok, fehér és fekete, annyira látni, de még mindig nem lehet megunni meglepett a teljesítménye ennek az összeesküvésnek. És persze, hogy boldog legyen azoknak a betegeknek ő segített.

Az emberek, akik azért küzdenek, hogy visszaszerezze, és menjen a WC a vér kezelés után elfelejtik, hogy ők egyszer volt ez a betegség.

Kérdezd hét különböző házak (lakások) vizet és öntsük egy korsó (fél liter). Akkor olvassa át ezt a vizet háromszor egy adott cselekmény és megitatta vele türelmes. A maradványok víz a beteg kell mosni a végbélnyílás. Zagovornye következő szavakat:

Tombolt vér ördögi

Az emberi vér folyt.

Nyugodj meg, és meggyógyul a Krisztus szavát,

A kereseteivel szent szervek.

Krisztus szenvedése,

A kereszt és a töviskorona,

Keresztül János,

Panteleimon a Gyógyító segítséget,

Negyven szent Isten szolgája (név). Ámen.

A telek székrekedés

„Van egy ilyen kényes kérdés, még csak írni kényelmetlen. Az a tény, hogy én székrekedése. Natalia, kérem, mondja meg, hogy mit tud segíteni. "

Amint látod a földön valaki székletürítés, majd köpött, és azt mondják:

Hogyan nyerjük,

Így fogok csinálni könnyen.

Hogyan lehet gyógyítani aranyér

„Én szenved aranyér Az elmúlt négy évben: tartós fájdalom, különösen azután, hogy WC-re menni. Néha csak azt, hogy üvölteni. Orvosok kis segítséget, és nem a gyógyszerek nem segítenek nekem. Lehet, hogy nekem valami tanácsot e probléma leküzdésében. "







Csak azt elfelejteni, hogy egyszer volt aranyér, ha használja a következő cselekmény. Olvasd el a víz felett, ami aztán kell inni kilenc egymást követő napon. Zagovornye szavak:

Isten született karácsony este,

Isten halott, Isten feltámadott,

„Segíts, hogy megszabaduljon ágybavizelés. Nincs erő, mind kimerültek. Könyörgöm, ne tagadják, hogy segítsen. "

Kezdetben el kell olvasni egy imát, majd egy speciális telek.

Uram, a Mindenható, a szent király, nakazuyay nem umervschlyayay, utverzhdayay nispadayuschiya és felállító nizverzhennyya, telesnyya férfiak ispravlyayay bánat. Imádkozunk Hozzád, a mi Istenünk, a szolga (slave) a te (ön) nemoschestvuyuscha, keresse a te kegyelmed, bocsáss meg neki (neki) minden vétkét, önkéntes és önkéntelen. Igen, Uram, szelíd szenvedély és a betegség lappangó az ágyon és a harag érintetlen és minden tökéletes támogatás az egyház te blagouzhdayuscha tvoryasha és erre te akaratod. A bo van, sün milovati spasati nekünk, és a mi Istenünk, és Hozzád tulajdonítunk dicsőség az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek. Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Vannak három erő, három a víz, három kemény víz sestry.Nebesnaya víz - eső, a talajvíz - a tenger, felszín alatti víz - a legfontosabb, és még mindig van víz az Isten - Szent, Az emberi test a víz nutryanaya.Zaklinayu én, a tenger vize csapadékvíz, a talajvíz, a szent, megállítani a Isten szolgája (név) Minden vizek nutryanye.Na akkor a víz belső, kő pusztában, Isten szolgája (név) homok sush.Vo az Atyának, a Fiúnak és a szent Duha.Nyne és mindörökkön mindörökkön örökké. Ámen.

Segítség visszér

„Mondd, kérlek, van-e összeesküvés, segítve a visszértágulatok kezelésében. Én még egy fiatal nő, és kellett tartani sétál nadrág vagy hosszú szoknyát. Ugyan télen, de nyáron ez egy igazi gyötrelem. Nézd meg a szép lábak más lányok és nők - és szeretnék sírni. De ez nem is olyan rossz. A legfontosabb dolog - ez szörnyű fájdalom. Minden lépés - gyötrelem. "

A betegség kezelése nem gyors, de hogy megszabaduljunk a visszerek is lehetséges. A legegyszerűbb és leginkább hozzáférhető módon - a kezelés a fű woodlice. Növekszik a nedves talajon a kertek és mezők, néha az erdőben, és bokrokat. A levelek a növény apró, zöld színű.

Kertészek nem tetszik woodlice, beleértve a gyorsan növő füvet, de a hagyományos gyógyítók ezt a növényt nagy becsben: ez segíthet gyógyítani a rák, ekcéma és tromboflebicheskie csomópontokat.

Az egyik beteg, hogy én kezelt segítségével a tetvek, így a pozitív eredményeket, olyan boldog, hogy nyáron kiásták a gyep fű és átültetett be a virágládák, amely lehetővé tette az egész négy szobás lakás. Ő tette a téli és ne szakítsa meg a kezelést. A tavasszal ő nem volt egyetlen csomópont a lábát.

Kezeltünk visszér a következő módszerrel. Amint a nyár soklábú, összegyűjti a fű, és ráfeküdt vénás oldalakat, és a tetején tegye a bojtorján levél és az útifű. Félórával később megváltoztathatja a fű (és woodlice és bojtorján levél), és így nem naponta többször.

Téli bojtorján és a lándzsás útifű is. Ehelyett, akkor káposztalevél, ami kell előre enyhén verte le egy fából készült konyhai bunkó.

Kérdezze meg a család segít összegyűjteni annyi fű, így nem kell menteni, és akkor meg lehet gyógyítani a lehető leghamarabb, akkor én teljes szívvel, és szeretné.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Elkezdtem beszélni, az Isten szolgája (név),

A vénák krovushku spyachuyu, állva.




Kapcsolódó cikkek