1377 új parcellát szibériai gyógyító - egy összeesküvés árulás (igen erős) - a könyv „”

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Mivel a szerelem feltámasztani

„Már írtam neked, és te adtad nekem tanácsot, hogy sokat segített. Azt hittem, hogy minden problémát a végén, de sajnos, még mindig volt egy kis probléma. Ha emlékszik, kértem, hogy segítsen nekem, hogy tompítsa a szívét a szülők, akik nem akartak az esküvőm kedvesével, és mi volt nagyon szerelmes egymással és álmodott egy esküvő. Azt javasolta, ima, és képzeld ő járt! Szüleim hirtelen megváltozott a hozzáállásuk a kedvenc, és már nagyon jól beszélnek róla. Már tervezzük az esküvőt, és szinte megegyeztek a helyeket, de az utóbbi időben a vőlegényem erősen összevesztek. Inkább az egész kezdődött egy kicsit, de apránként, cseperedett nagy balhé. A kedvenc balra és soha nem jött vissza hozzám. Aztán azt mondta, hogy nem szeret, és soha nem szerettem. Tudod, úgy viselkedett, mintha egy démon benne! Könyörögtem neki, és sírt, és ő csak azt hajtogatta: „Nem kell.” Natalia Ivanovna, könyörgöm, segítséget. Nem tudom elképzelni, mi történhet vele, ő mindig őrülten szerelmes belém kedves volt és figyelmes. Én nagyon várni a választ! "













Végzett Te föld divnosti.

A sűrű erdő a mocsárban topuchem

Ognepalimaya álló kád.

Fried benne, fröccsenő víz ellen,

A verejték a úszni.

Fölmegyek az ördög fürdő, és azt mondják:

- Ó, a tizenkét ördögök,

Tizenkét bozontos testvér,

Ott parázs-ellátás,

Név ő gonosz vágyakozás.

Szakadt kín, gyékény,

Könnyek éghető mosás

Zokogva a földre dob.

Ahhoz, hogy a szenvedés

És az Isten szolgája (férfi neve) nekem,

Oh Isten szolgája (név),

A nap folyamán a sírás, nem alszik éjjel,

Vetette magát a falon, és szenvedett.

És a többi, szóval erős,

És lesz, tok modellezés.

Ezen a napon, az örökkévalóság, a végtelenségig.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Hívni egy ember a szenvedély

„Kedves anya Natalia, írok neked a legbelső, hogy azért, mert amit a lelkem fáj, de minden alkalommal vannak könnyek a szemébe. Férjemmel töltöttünk nagyon kevés, csak egy év. Nem tudom elképzelni, hogy miért bánt velem, így gyorsan elvesztette érdeklődését. Szoros kapcsolat nincs alvás, elfordulva egymástól. Megpróbálom vigyázzon magára, mindig szépen felöltözve, nem haj és smink, de nem veszi észre, hogy ül egész nap tévét, és nem nézett rám. És szeretnék szenvedélyes szerelem! Mi kapcsolat lesz, mint mindig?! "




Kapcsolódó cikkek