27 Esküvők néz online, 2018

Film hírek gyűjtemények Népszerű Most nézd

HD filmeket TV műsorok HD Rajzfilmek HD

Minden értékelés Ahhoz, hogy pro pro +

Koszorúslányok - ez nagyon érdekes és izgalmas helyzetbe. Az ilyen ember fűznek sok felelősség, amit végez az öröm. Ez csak egy kicsit bosszantó, hogy a szerepet, amikor a lány vált koszorúslány huszonhét alkalommal. Ez teszi őt úgy gondolja, hogy ideje lenne, és a legkedveltebb elvenni egy ember, aki még nem nablyudaetsya.Glavnaya hősnő úgy döntött, magamnak, hogy az esküvő az ő szeretett nővére lesz az utolsó ünnepi esemény, amely ünnepelni, mint egy szabad nő. Miután ő lesz maga lesz a menyasszony. De itt van egy kellemetlen élmény.

Nézd Online 27 esküvők jó minőségű HD ingyen

Rendező: Anne Fletcher

Szereplők: Katherine Heigl. James Marsden. Edward Burns. Malin Akerman. Judy Greer. Brian Kerwin. Charlie Bárcena. Payton lapot. Jane Fitsch. Jennifer Lim

Író: Aline Brosh McKenna

Producer: Gary Barber, Roger Birnbaum, Jonathan Glickman

Előadó: Shepherd Frankel, Jonathan Arkin, Miguel López Castillo

Szerkesztő: Priscilla Nedd-barát

Operátor: Peter James

27 Esküvők néz online 2008

nagyon kedves))) láthatjuk, tetszett.

„27 idegen igen” - szentimentális melodráma helyett egy romantikus komédia egy furcsa hobbi, magányos lány Jane, mert az ő nagy felelősségérzettel, mert képtelen elutasítja a kérelmet, hogy egy bűvész az esküvőn. És a film felveti a kérdést: hol a határ az emberi áldozatot? Senki sem mondja, hogy segítsen másoknak - ez rossz, de mindig tudni kell a határokat.
A legelején a film nagyon lenyűgöző. Jane felszabadítással két esküvők egy éjszaka, átöltözés többször a taxi az úton az egyik díszterem a másikba.
De a fő karakter, amelynek nehéz kapcsolat húgával, úgy tűnik, az első hisztérikus hazug, de valójában lehetetlen bármilyen módot találni a megszemélyesítője a gonosz, mert ez nagyon sérülékeny és érzékeny lány, fogott egy nehéz élethelyzetben.
De Jane, szépsége játszik Katherine Heigl, nem olyan szemérmes, mert úgy tűnhet, és hátráltatják a nővérét. Nős valami elviselhetetlen! Nagyon érdekes látni, hogy egy profi koszorúslány nyeri a szeretet.
Milyen gyakran nők beleszeret nem maga az ember, és az álom. Gyere fel néhány képet, és megtalálja a formáját minden ember. Gyakran előfordul, sőt, aki gyakran látható.
És kiderül, hogy a boldogság néz ki egészen más, úgy tűnik, egy álom. És milyen jó és örömteli, ha ez alkalommal lesz látható.
Tanulságos film neizbity telek, egy szép képet, kellemes főszereplő, dinamikus, de természetesen, kiszámítható, mert, miután a neve „27 idegen igen”, egyszerűen nem ér véget az esküvőre.
Különösen megható finálé, még érzelem van némi romantikus érzékeny személyeknél okozhat könnyek, és természetesen, hagyja el a film legmelegebb emlékeket.
Azt tanácsolom mindenkinek, hogy néz ez nagy, nagy, jó és szép film, hogy a tökéletes hangulatot.

Oh! Nem tudom, hogy egy ilyen ember, aki megdöntötte a rekordot a főszereplő! És tényleg nem irigylem! Volt idő, amikor néztem ezt a filmet a napi rendszerességgel. Nem a őrült szerelem neki, de az a tény, hogy ott csak egy meghajtó :-) és ez természetesen lesz unalmas nekem. De először úgy tűnt, kissé ironikus, nagyon nőies és kedves. Ha nem fogja megismételni én hasznosítja, akkor tetszeni fog. Nézd!

Jó egyszeri sorozat filmets nézett és feledésbe merült. A telek jelentéktelen, azonban, és nem okoz negatív érzelmek! Film fordult legenky és nyugodt. E film jó pihenést, hogy úgy gondolja, nem különösebben szükség. Katherine Heigl egy nagyon érdekes színésznő, de nekem úgy tűnik, hogy már van egy ilyen közhely ez szerepeket.

A film egy egyszeri, de a végén a film neplohoy.Toko valamit kivenni az elején, de az elején nagyon gyenge. 6/10

Prikolnyy.Romanticheskaya film vígjáték, nagyon érdekes! A telek az új és neobychnyy.Nasha hősnő szereti egy esküvő, ez volt a hívás, és ő volt a szervező és barátja nevesty.Eto nehéz, de örül, hogy örömet drugim.No minden változás érkezése után a húga, mert beleszeretett vele magát, ő már bosa.A sok éven álmodik válás ő zhenoy.Chto nem, ő nem tagadja a nővére? De ott van egy újságíró, és minden további bonyolult bolshe.A mint a heroint? Színészek játszott nagyon horosho.A tanácsot, hogy nézzen körül, nem pozhaleete.Ochen jó, pozitív, vicces film!
Saját értékelése 5 az 5-az öt pontból álló rendszer!

jó film. Mint mindig figyelemre méltó finálé :))) érdemes egy pillantást.

27 Esküvők néz online 2008

nézd, nem bántam meg!

Cool))), de 1 alkalommal.

27 Esküvők néz online 2008

Nagyon tetszett, szép és kedves film))

Nagyon kedves, aranyos film)

Nagy film! Katherine Heigl, mint mindig velekolepna!

Kapcsolódó cikkek