76 vélemény róla gyermekem Moszkva, Khoroshevo-Mnevniki, horoshovskaya 3rd Street, 12

Helló, a nevem Nastya. Én Jekatyerinburg, azt szeretné, hogy a show. Én 6 éves figyeli a program. Jelenleg 10. YouTube egyedül van, így szeretem a show. Anya és Apa még nem tudjuk, enni vagy nem (szerintem). Hogy őszinte legyek, számomra a legfontosabb dolog, hogy nem nyerni, de részt venni, remélem lesz, és emlékezni fogok erre a napra az egész életét. Tudom, hogy túl öreg az átadás, de nagyon szeretnék menni. Hívjon: 79226062065.







Szeretnék részt venni a show Ez a baba

Natalia Semenova, anya, 32 éves. Vadim Semenov, apa, 36 éves. Semenova Maria, 5 év. A város a kurszki. Masha 3 év akarja, hogy a felszerelését, és ne hagyjon ki egyetlen levegőt. Előre is köszönöm!

Mi - Vidám Család: anya, apa és két fia! És mégis, a kérésére anya hozta kutya-lánya! Negyven méter a jelzálog, mi a konyhában, a gyerekek a közönség, sőt szorosan, de nem szeret, nem vagyunk tisztában a nap! Nem kevesebb, mint öt kört a terhelés, de vannak esetek, pomechtat- ​​a „Disney” csatorna a család a „gyermekem” játszani! Szeretném, hogy ellenőrizze a bátorság, humor, intelligencia, jó szerencsét! Nos, és nyerni, persze, az egész család díjak az alku! Oooooooochen akarjuk teljesíteni az álom fia!







Szeretnék részt venni a show Ez a baba

Natalia Semenova, anya, 32 éves. Vadim Semenov, apa, 36 éves. Semenova Maria, 5 év. A város a kurszki. Masha 3 év akarja, hogy a felszerelését, és ne hagyjon ki egyetlen levegőt. Előre is köszönöm!

Bocs az egerek, akik megfulladt egy bank. Miért kínzás állatok légmentesen zárt edényben? Mi gyerekek tanulnak nézi meg? Éter átvitel 11/10/15.

Mi - Vidám Család: anya, apa és két fia! És mégis, a kérésére anya hozta kutya-lánya! Negyven méter a jelzálog, mi a konyhában, a gyerekek a közönség, sőt szorosan, de nem szeret, nem vagyunk tisztában a nap! Nem kevesebb, mint öt kört a terhelés, de vannak esetek, pomechtat- ​​a „Disney” csatorna a család a „gyermekem” játszani! Szeretném, hogy ellenőrizze a bátorság, humor, intelligencia, jó szerencsét! Nos, és nyerni, persze, az egész család díjak az alku! Oooooooochen akarjuk teljesíteni az álom fia!




Kapcsolódó cikkek