16 értékelés alapján körülbelül Semyonovskoe meg Semenovskoe a

Egy nagyszerű lehetőség, hogy elkerülje a város egy csendes, kellemes környezetben. Az étel jó és ízletes véleményünk nem követelőző. A személyzet segítőkész és barátságos. A széles körű gyógyászati ​​eljárások.







A személyzet a központban jó, érzékeny. Az ügyfelek elsősorban a nyugdíjasok, de vannak még fiatalok valahol a 5% -ot. Először a rossz hír: a szobák a földszinten a fürdőszobában van a szaga szennyvíz megszökött légfrissítő szerint a szomszédok az asztalon, a második emeleten a szag néha úgy érezte. Most a jó: szükséges, hogy a szobában magával: szappan, fogat. fogkrém, papucs (a szobában található: TB, törölköző, poharak, evőeszközök asztal, vasaló, vízforraló, hűtőszekrény, TV.). Dance este tartják 20: 00do. további ›

Egy jó üdülőhely azok számára, akik szeretnének pihenni, a friss levegőre, és élvezze a csendes. Túrázás, medence, juice bár, zuhanyzók, fürdők, gyógytorna, és így tovább. D., és így tovább. N. jó emberek. Tánc, bár, dalok egy harmonika;), utak, biliárd, könyvtár, sportpályák, egy folyó (nem túl tiszta), horgászat, csónak, katamarán.

Ya nyugalmazott ezredes Nikolai Stepanovich Nakonechny, több mint 10 éve, és a többi kezelik a szanatórium „Semyonovskoe”, ami nekem és a feleségemnek Natalia legjobb kérdésekben kezelés, pihenés és a táplálkozás. Természetesen a hatás és a helyét az üdülőhely, gyönyörű természet, horgászat egész évben, stb, de ami a legfontosabb -. A figyelmes és segítőkész személyzet. Szeretném kifejezni hálámat a speciális terapeuta Nagyezsda Mikhailovna Ilichivoy hogy tudok „hívja az egészségügyi ellátás. További ›







Nem, általában nem boldog. Most pihenni. Nem játék edzőteremben. A szobák so-so. Bad hogy dupla. Egységes van, de nem világos, hogy senkinek. Miféle ostobaság? Az ár ugyanaz, de az egyik kap egy szoba, a másik lodge párban. A kezelés általában, bár a szakértők nyilvánvalóan nem elég. Része a módszer nem működik, mint mondják, azért, mert a személyzet hiánya. Erőzuhanyzóval nem működik, mert nincs nyomás. Ugyanaz a fajta ostobaság. A Semenov, hogy van-e más lehetőség, hogy normális. további ›

Ya nyugalmazott ezredes Nikolai Stepanovich Nakonechny, több mint 10 éve, és a többi kezelik a szanatórium „Semyonovskoe”, ami nekem és a feleségemnek Natalia legjobb kérdésekben kezelés, pihenés és a táplálkozás. Természetesen a hatás és a helyét az üdülőhely, gyönyörű természet, horgászat egész évben, stb, de ami a legfontosabb -. A figyelmes és segítőkész személyzet. Szeretném kifejezni hálámat a speciális terapeuta Nagyezsda Mikhailovna Ilichivoy hogy tudok „hívja az egészségügyi ellátás. További ›

Amikor a normális rendje a megoszlása ​​a szobában. Van egy személy, a recepción. Úgy tűnt, hogy egy szeretője eloszlásának ezeket a számokat. Fizetek nalik pihenni, és kap 1 helyet. Feleli rám. Önnek 1 nem lesz helyi. Mert én nem szeretem orra. Akikkel lehetőség van. Ebben az évben szeretnék pihenni. Ebben a tekintetben az irányító testületek az üdülőhely nem tud segíteni. Hogyan lehet. Segíts, hogy megoldja ezt a problémát. Hol lehet hívni.

Ma jött a központban, kiváló élményt. Tehát hozzáértő szervezett munkát, hogy bizonyos megrendeléseket. csak az irigység. Alkalmazottak mézet. része az orvosok, méz. nővérek, ápolók végezni munkájukat szakszerűen és felelősen. Köszönet a terapeuta Girod, Valentina Petrovna, masszőr Ana rendezett Mary, és körülbelül egy evőkanálnyi mondani egy ilyen változatos menüt. Minden finom - a szakács, jól sikerült, a pincérnők nagyon barátságos. Köszönöm szépen, hogy a nyaralás! Tel. 8 9295558574. Ludmilla.

Az, hogy ő adott nekem egy ház mellett ezt a csodálatos helyet - Semyonovskoe szanatóriumban. Gyönyörű természet, a jó (talán buta) őr (terület zárva van, és megyünk egész idő alatt ott sétálni). Egy hasznos forrása ásványvíz, egy szép strand és így tovább.




Kapcsolódó cikkek