103 busz melegsége - téma megtekintése

A MAZ 103 buszon egy csodálatos D-260 motor működik, amely úgy működik, mint egy óra. De a hidraulikus motorral ellátott, hengeres hűtőrendszer, amely folyamatosan forog, egyszerűen elképesztő. A motor felmelegedése (aggódtam a kabinban lévő kabinban - az autonóm egységek mind megtörtek) 60 fokig több mint két órára.







(összehasonlítva egy / m bika, ugyanazzal a motorral, 90 fokos üzemi hőmérsékletre történő melegítéshez 20-30 percnél kevesebb környezeti hőmérsékleten elég 20-30 perc)

10 év a fórumon

Auto: A legjobb vagy semmi!

Sandro
Amikor a Mercedes-hez költözött, a gépet a munkához közel álló hőmérsékletre felmelegedve, néhány percig a tétlenségen tartott. (feltéve, hogy mindkét kályha zárva van)
Abban az esetben, azt hiszem, van esély arra, hogy csökkentse a szivattyú teljesítményét a vastagabb tömítés beszerelésével a szivattyúház és a készülék között.

Sandro
Amikor a Mercedes-hez költözött, a gépet a munkához közel álló hőmérsékletre felmelegedve, néhány percig a tétlenségen tartott. (feltéve, hogy mindkét kályha zárva van)
Abban az esetben, azt hiszem, van esély arra, hogy csökkentse a szivattyú teljesítményét a vastagabb tömítés beszerelésével a szivattyúház és a készülék között.


Itt a busz állandóan áll, nos, én vigyázok rá (és fizetek a denyuzhkaért). Reggel hideg volt, és azt hittem, hazudok. Egy vajas vajat. A hűtőrendszer rendszeres tervezésével ellentétben (mint a Bychka, a traktor), itt minden túl bonyolult (nincs fotik szánalmas), nem világos, hogy hol tart. A ventilátor folyamatosan forog.

9 év a fórumon

DAI
Meglepett a W140-ben, a levegő meleg, majdnem azonnal. hogyan rendezik a rendszert?
_________________
egy kollektív gazdaságból, egy olyan kollektív gazdaságból, aki soha nem vesz részt (c)

alexandro70
Igen, megjelenésében minden rendben van. Az egyetlen dolog egy külön szivattyú a hűtőfolyadék keringtetésének növelése érdekében a sütő áramkörében, és lehetőség van arra, hogy a belsőt egy ideig forrósággal felmelegítsük, de a motor le van kapcsolva és a gyújtás kikapcsol.
A szivattyú be van kapcsolva, miután rákattintott a 2 zónás belső hőmérsékletszabályozó gombokra. Figyelmeztetett, hogy ha olyan sokáig fürödni (pompával) a futás során - a leereszkedők megolvadnak.
És így kayfovo a hidegben, ha valaki marad az autóban, bekapcsolta a fűtést és elment.

11 éves a fórumon

Helyszín: Donetskaya Respublika

2 liter / blokk

Ez egy külföldi autó, nem olyan, mint egy 10 literes TOSOL a Tosol kell tölteni, csak 3-4 liter.
_________________






Donyeck köztársaság

11 éves a fórumon

Srácok, MAZ-103, ez nem egy geld, és nem egy gigul, hanem egy városi utasbusz. Ha valaki nem tudja, tudom adni a kapcsolatot. Hűtőrendszere eltér a Zhiguli és Mercedes típusoktól.

Srácok, MAZ-103, ez nem egy geld, és nem egy gigul, hanem egy városi utasbusz. Ha valaki nem tudja, tudom adni a kapcsolatot. Hűtőrendszere eltér a Zhiguli és Mercedes típusoktól.

Segítesz egy kis kör és egy nagy méretezést ZILOV termosztát chtol használatával? Beszéljünk egyértelműen.

A ló tudta, mi kell ahhoz, hogy a lehető leggyorsabban 90-et melegítsünk.

p.s А elektromos mozdony ЧС6, helyett 7.

11 éves a fórumon

A MAZ 103 buszon egy csodálatos D-260 motor működik, amely úgy működik, mint egy óra. De a hidraulikus motorral ellátott, hengeres hűtőrendszer, amely folyamatosan forog, egyszerűen elképesztő. A motor felmelegedése (aggódtam a kabinban lévő kabinban - az autonóm egységek mind megtörtek) 60 fokig több mint két órán át.

(összehasonlítva egy / m bika, ugyanazzal a motorral, 90 fokos üzemi hőmérsékletre történő melegítéshez 20-30 percnél kevesebb környezeti hőmérsékleten elég 20-30 perc)

Dolgozott 7 évvel ezelőtt, az utas csak az első MAZ -103 jött, együtt voltak renovskimi motorok, de nem abban az értelemben, - ne avtonomki ha nem tévedek a 2 kis elülső csak vezettem és szadi- Vagy szeretné a motor 12 méteres szalon meleg, mi utasok lenne a -40 megtöri a fuvarozó

összehasonlítva természetesen Bychkom-val, nincs szükség a szalon 12 méteres melegítésére

11 éves a fórumon

Más nyelveket beszélünk. A probléma nem a fűtőkészülék hatékonyságában van, a probléma az, hogy maga a dvigun (bár a zárt, bár nyitott) 50-60 fok felett nem melegszik.

Ui A kabinban és a szalonban egyedi kályhák. A kabin melegítése.

11 éves a fórumon

Más nyelveket beszélünk. A probléma nem a fűtőkészülék hatékonyságában van, a probléma az, hogy maga a dvigun (bár a zárt, bár nyitott) 50-60 fok felett nem melegszik.

Ui A kabinban és a szalonban egyedi kályhák. A kabin melegítése.

Páratlan akkor nem értem semmit, azt szeretnénk, hogy a hő az utastérben csak a motor hűtőfolyadék áthaladt a fő radiátor, 5-6 kabin radiátorok, radiátor fűtés, 25 méteres csövek dvigla az utastér és vissza, és mindezt alapjáraton és miért nyáron hideg lett a kabinban -

próbáljon felmelegíteni 80 liter fagyálló

PS D-260 g @ $, de a motor, a traktorok számára és megy

Más nyelveket beszélünk. A probléma nem a fűtőkészülék hatékonyságában van, a probléma az, hogy maga a dvigun (bár a zárt, bár nyitott) 50-60 fok felett nem melegszik.

Ui A kabinban és a szalonban egyedi kályhák. A kabin melegítése.

Páratlan akkor nem értem semmit, azt szeretnénk, hogy a hő az utastérben csak a motor hűtőfolyadék áthaladt a fő radiátor, 5-6 kabin radiátorok, radiátor fűtés, 25 méteres csövek dvigla az utastér és vissza, és mindezt alapjáraton és miért nyáron hideg lett a kabinban -

próbáljon felmelegíteni 80 liter fagyálló

PS D-260 g @ $, de a motor, a traktorok számára és megy

A szalon egyik fűtőtestjének radiátorja és két csővezeték külön-külön megközelíthető.

A D-260 jobb lesz, mint az MAZ hat.

Más nyelveket beszélünk. A probléma nem a fűtőkészülék hatékonyságában van, a probléma az, hogy maga a dvigun (bár a zárt, bár nyitott) 50-60 fok felett nem melegszik.

Ui A kabinban és a szalonban egyedi kályhák. A kabin melegítése.


Nem melegszik fel. A rakomány alatt kell tartani. Nem melegszik fel az agglegényekkel.


A bika-borjakon alapjáraton felmelegedhet




Kapcsolódó cikkek