4) a jövő tanulságai - iskolai eredmények

Útmutató a léleknek a jövő útjába

Ezekben a könyvekben az Istennő és Isten szavát közvetlenül, közvetve, közvetítők nélkül adják nekünk. És még egy olyan tulajdonság, amelyet az embereknek figyelembe kell venniük - a könyvek hoznak bennünket a tudás a buddhista tervből - a VILÁG EMLÉKE nyelvén. De ez a Raseya, a Hyperborea örököse! Ez egy kozmikus nyelv! Ez az őseink nyelve, a bolygó minden népe eredeti nyelve.







Könyvek Az Exodus a nagy kísérlet krónikája, amely nem volt, és soha nem lesz. Ezért az EXODUS könyvek a kozmosz legfőbb értékei. Nem véletlenül, krónikák formájában kerülnek végrehajtásra, mert a krónika lehetővé teszi a könyvek megkülönböztetését a sötét erők hamisítványaitól. És mindenki könnyen meggyőzhet róla.

Az EXODUS könyvek a jó hír és igazság. És ez az Oktatás az egész következő Manvantara számára.

Ez az egyetlen arany arany könyv Életkönyvének fizikai világának megtestesítője - az EXODUS, amely a jövőből jött el hozzánk, a titkok titkai közül - a Kozmikus Egyedülálló Lélek lelke. Ezért volt az utolsó, az emberi testben megtestesült, egyszerű, szerény, így, észrevétlenül, felfoghatatlanul örökké az ég mennyországához. Az összes végtelen ösvény, amelyre Istent kerestük, egyetlen ösvényre egyesült, mert csak az anyja lelkén keresztül jöhetünk Istenhez.
És minden ember, miután elhaladt az átmenetben, az "X-es órája", rájön, élni fog, és véget ér az Istennőnek adott útnak, és észre fogja venni lelke álmát.

De ahhoz, hogy elindulhassunk ezen a Pathon, meg kell valósítanunk ezeket a szavakat: "Az Úr építi kísérletét a Földdel, az EXODUS-okra alapozott emberekkel. Az EXODUS a változások programja, amely fokozatosan megtörténik azokkal a személyekkel szemben, akik elfogadták ezeket a könyveket, mint cselekvési útmutató. Ezeknek a könyveknek a feladata, hogy közelebb hozzák közelebb a tudatod világát. "(Knowledge Book, 171)

Ezek a szavak most nemcsak a Földön, hanem az egész Kozmoszon is hangzik.

Vessen egy pillantást a könyvek kozmikus tartalmának nagyszerű panorámájával, érezze őket lelkével és szívével - a következő Manvantara fejlődésének spirálját tartalmazza:

4) a jövő tanulságai - iskolai eredmények

Az első előzetes ismeretség a Könyvek, akkor menjen a Idu Path a Lélek honlapján a "Könyvek EXODUS - Ez a legfőbb értéke a Cosmos"

Hol lehet megvásárolni ezt az Új Aranykori Könyvtárat? Vásárolunk az online áruházban! És akkor is megy az online áruház KnigaNova és rendelni őket. Rendelje meg, hogy azonnal megkezdhesse magát az Új Élet megváltoztatásához.

(Az EXODUS könyvekkel való együttműködés)

"Röviden beszélek. Progresszív az EXODUS mozgása. És ha te, amikor ma eljössz, tanulj az Iskolába, gratulálok egy nagy új vállalkozáshoz, amelyet az Atya áldott meg. Ne árulja el magát, vagy azokat az ötleteket, amelyek az iskola épületének sarokkövei közé tartoznak. Tanuljon égve: először tisztítsd meg magadat, akkor tanítson minden embernek ... "(EXODUS, Knowledge Book, 83)

"... össze kell csoportosítani a csoportokat, hogy egy pozitív karma kereshessenek először magának, majd az országnak, majd az egész Földnek" (EXODUS, Tudás könyv, 114. oldal)

"... fogadd el ezt a mennyei ajándékot, és nem csalod meg magaddal vagy másokkal, próbálj meg élni ezeken a könyveken, és ne lépjen vissza tőlük egy lépéstől. És ha követed a tanácsomat, akkor egy nap majd érezni fogod, hogy megváltozott. Akkor talán értékelni fogja ezt az ajándékot ... "EXODUS, Tudás könyv, 134. o.)

"Az egyes könyvek tanulmányozása a tudat új szakaszába emelkedik" (EXODUS, Meghívás az Új Világba, 42-ből)


"Minden könyv egy spirálon halad egymás után, hogy felemelje az emberek tudatát. Lépésről lépésre egy személy felemeli az élet nagy spirálját, amely nemcsak a lelkiség felhalmozódásához vezet, hanem a tudat visszahúzódásához és terjeszkedéséhez "(EXODUS, Invitation to the New World, 64. o.).

"Az EXODUS könyveivel dolgozó emberek, az EXODUS sorozat könyveiből származó spirál rétegenként tisztítja a réteget, belép a lelke SOURCE-ba" (EXODUS, Meghívás az új világba, p.138-142)

Úr: "Mindig mindent megfogalmaztam, hogy kövessem az ajánlásaimat. Szükséges ajánlások alkalmazása ugyanolyan sorrendben, mint azt mondom. Végül is ez meghatározza a növekedés színpadát: Igen, a spirituális út követése sokat jelent a tükrözni, sok cselekedet, sok kérdés, ez a lélek nagyszerű munkája. A léleknek nappal és éjjel, nappal és éjjel kell dolgoznia. Anélkül, hogy nincs előrelépés, aztán egy személy bepattan a helyszínen, vagy a remény meghal, a hit instabilitása megjelenik. "(EXODUS, Dreams Come True, 104.o.)

Ezek az ajánlások elegendőek ahhoz, hogy tudatosan megkezdhessék útjukat a szellemi újjászületés útjára, új utak építésére. Az első könyv EXODUS az alapja. Ha épül, akkor tovább kell menned, anélkül, hogy hiányoznál és átugorodnál, és minden ajánlást azonnal be kell építeni az életedbe. Ezután az épület erős lesz!

Első benyomások a könyvekkel való találkozásra

(tapasztalatmegosztási oldal)

Mit jelentenek nekem a könyvek? Szerelem a város Kirov 35 éves

Az EXODUS könyvek rendkívüli Könyvek, amelyek igazságot és fényt hordoznak. És nem mindenki tudja kezelni őket, hiszen nagyon nagy energiák származnak az oldalukról, amelyek azonnal megváltoztatják az ember világképét. A könyvek megérintéséhez az EXODUS-nak erős lendületre van szüksége, a változás iránti vágy, az élet törvényeinek ismeretére való vágy.







Ez volt a kezdet. Mint akkor, és most az EXODUS könyvek számomra számomra értékes kincsnek számítanak, miután megállapítottam, hogy soha nem fogsz elhagyni. Ezek a könyvek, amelyeket a Mennyei Mátyás ír, az emberek ajánlásokat adnak arra, hogy mit kell önmagukban megváltoztatni, megtisztítani, ragyogni, belépni a jövőbe. Ezek az ajánlások egyszerűek, de ugyanakkor nehéz végrehajtani, mert A mi elménkben sok elavult program van, sztereotípiák, dogmák, szabályok. Az EXODUS könyvek a tudatosság munkájába hoznak rendet, tisztázzák mindazt, ami tökéletes, felszabadítja a személyt a félelmektől, és bizalmat ad. Ezekben a könyvekben lefektetett az isteni szikra a Fény és Szeretet, és olvasni őket tele van rendkívüli szeretettel és hálával a lehetőséget, hogy érintse meg a nagy igazságot, a tudatosság, a változás, átalakulás. Az EXODUS könyvek első oldalainak megnyitása megérteni, hogy ez az Igazság az Isteni Forrásból származik, ezért lelke, szelleme, tudata és személyisége szükséges.

Fogd be a kezedet és nyisd ki ezeket a mágikus Könyveket, és meg fogod érteni és érezni magad.

Svetlana, Angarsk városa

Nyílt könyv 1, barátok! Bõvít bármely oldalra, nézz át. Kétségtelenül úgy fogja érezni, hogy honnan származik a melegség és az öröm, még nem olvas, akkor érezni fogja.

Nézd meg az átirat alatt lévő feliratot: Lord R. És tudni akarod, kivel beszél, kivel foglalkozik, és ki ő?

Olvassa el az utat valakivel, egy barátjával, egy barátjával, valakivel a családból. Beszélje, hogy miről beszél. Meg fogsz lepődni: egy személy, akit tökéletesen tudsz, másként gondolkodik. Ez nem jelenti azt, hogy téved, vagy téved. Ez azt jelenti, hogy mindannyian különbözőek vagyunk, mindannyian egyedülállóak és elválaszthatatlanok, mint az ujjaink bőrének rajzai. Olvasva, meg fogjátok érteni, hogy a mi különbségeinken keresztül értékesek vagyunk az Úrnak, a mennyei Atyánknak. Összegyűjti és olvassa el ugyanazokat az oldalakat - kapsz egy csomó véleményt. Ez azért is, mert az Úr Igéje, amelyek tagjai a Nagy Fehér Testvériség, és ez azt jelenti, hogy minden mondat sokrétű és többrétegű, és mindenki látja, mint a saját -, hogy lezárja a lélek, a szív, a tudat. Az ilyen munka a csoportban felgyorsítja az igazság minden aspektusának felfogását.

Oldal olvasása oldalról, megmutatja, mennyire értékesek vagyunk, oroszok, oroszok a Teremtő Istenhez. Ezt fogja mondani a Lordok - hűséges és tapasztalt Segítők a GOD-FATHER. A Könyv olvasása során meg fogod érteni, miért tartja Isten Isten Anyja az Ő fedelén. Fel fogja fedni Oroszország szerepét az Úr terveiben a Világegyetem javítása érdekében. Hiszed, hogy büszke arra, hogy születtél és éltél Oroszországban, mert itt gyülekeztek azok, akik jobban megváltoztathatják a világot, boldogságot hozhatnak létre és élhetnek a korszak fordulóján.

Olvasd el a könyvet, és megtudod, hogy nem vagyunk egyedül a világegyetemben.

Olvasson könyveket, barátok, és szeretne részt venni megvalósításához Isten tervében a rend helyreállítása érdekében a mi világunkba, hogy átalakítsa azt törvényei szerint Isten, hogy csatlakozzon az általános kozmikus család.

Irina, Moszkva (29 éves)

Az EXODUS sorozat 1. könyve teljesen meggondolta magát! Első olvasása után kezdtem más szemmel nézni a világot, megértettem, mi történik a Földön, a Cosmosban, és ami a legfontosabb, velem jött. A szerelem és az együttérzés szemszögéből kezdtem a világra nézni. Természetesen csak az első lépések történtek.

Most ez az én asztali könyvem, mert olyan sok hasznos tipp és ajánlás van, amelyek segítenek nekem, hogy legyőzze az élet nehézségeit.

Számomra ez az Arany Evangélium, amely megértette a modern világot, és megnyitja a jövőt. Ez az isteni könyv olyan nyelvezetben íródott, amely az olvasó számára elérhető bármilyen fejlettségi szinten.

Ha ezt a csodálatos könyvet a kezedben tartja, akkor az életét mély jelentéssel és örömtelenné teheti. Az életed a kezedben van!

Zoya Borovik Rostov-on-Don.

Amennyiben úgy ítéli meg, hogy az idő egy közönséges ember az összes az emberek többsége jellegű hibákat, akkor meg kell említeni, hogy a könyv, amit már létrehozott egy csoda: ez engem nézni magam, és látni magad ezeket a hiányosságokat minden csúnyaság.

Köszönöm a sorsot a boldog napnak, amikor a sorozat első könyve kezembe került, és évek óta tanítóm, barátom és tankönyvvérem lett. És V. V. Kuznetsova minden további könyve számomra a személyiség, a lélek és a tudat önfejlesztésének lépései lett számomra.

Végezetül elmondhatom, hogy boldog vagyok azok számára, akik először kezükbe veszik ezt a könyvet, és maguknak tartják, érezni fogják a melegségét, a gyengédségét, a szeretetét, a bölcsességet és az egyedülálló tudást, amely az ő oldaláról folyik.

P. S. Azok a két jegyzettömb, amelyekben az I. könyv kivonatai mentek, elutaztak a barátaim köré, és soha nem jöttek vissza hozzám. És hamarosan felvette ezt az egyedülálló könyvet, hogy többé ne tudjak részt venni vele.

Szeretnék tanulni, hogyan kell együtt dolgozni a Masters javára evolúció chelovechest szigetek, a remény és úgy vélik, hogy dalneyshaya- munkát egy tanulmányi a könyv „Exodus” vezetése alatt a th Istennő Isten segít nekem dostignut- vozneseniya- az új Földön.

Tamara, Mr. Kungur.

Ezek a Nagyszerű Bölcs Könyvek nemcsak a Földről és a Kozmoszról, hanem arról is szólnak, hogy mit várunk a földi lények a közeljövőben. Tanítanak nekem, hogyan kell dolgozni magukon. Most látom a személyiségem számos hiányosságát, és megértem, mennyi munkát kell tenni a felszámolásuk érdekében, és nem szabad feladni. Most megpróbálom megfigyelni a napi rendszert és a táplálkozást, amit eddig még nem tettem. A reggeli, délután és este meditáció volt a szükségem.

Most látom az életem jelentését, megértem, hogy miért és hová megyek, mit kell tennem ... örömmel és szeretetállapotban élek most! Megértem, hogy hitben, állandóságban, hűségben, nyugalomban és alázatban kell élni, harmóniában kell lenni az emberekkel, az emberekkel és a világgal. Ezt tanítja az "EXODUS" könyvek, a Nagy, Felejthetetlen Mesterek. Imádkozom hozzájuk, köszönöm az Úristen és az ÖRDÖNT.

Lydia, Perm régió, Kungurszkij kerület.

Megérintve a "személyes üzeneteket", gondoltam a Mester Áldásról - Ő volt, aki mindannyiunkat mentett! Nagyszerűséget, hatalmat, szeretetet és együttérzést szenved. Örvendek és köszönöm az Urat, hogy az elmém nem állította meg a lelket abban, hogy elfogadja ezt a nagy igazságot.

A mindennapi életben gyakrabban kezdték megvalósítani cselekedeteiket, gyakrabban megjavították a gondolatokat, érzelmeket és érzéseket. De hirtelen látszólag elfelejtették a negatív szokásokat. Sok éven át vegetáriánus volt, de hirtelen volt hajlandó húst, kolbászt és halat fogyasztani. Álmomban látom, hogy vodkát iszom szemüveggel, úgy érzem, ez a csúnya íz, egy álomba érzek, amit nem szeretem. Egy álomban közszexuális jeleneteket látok. Mindez nagyon undorító. Miért jön ki? Nem elavult? A fizikai világban, az ilyen dolgokban, teljesen közömbös vagyok. Körülbelül 12 év tudatosan figyeli a cölibátust, a vegetarianizmust, a józanságot. Két héttel ezelőtt elfogyott a pénz (a finanszírozás az én fő problémaim, úgy tűnik számomra), és el kell mennem az élelmiszertől. Kérés nélkül pénzt vettem a férjemtől, és elmentem a boltba. Szándékosan nem volt hajlandó elmondani a férjemnek, hogy elvittem a pénzt. Három óra múlva, rázogató káposzta, vágja le a konyhai késsel pontosan a fele a köröm a mutatóujját a bal kezét. Megkérdeztem magamtól a kérdést: Milyen tanulságot kell tanulnom? - Ne idegenek! - azonnal megkapta a választ.

Életemben vannak - és kellemes események:

o Az új évre a gyerekek mosogatógépet mutattak be;

Istenem! AZ ÚJ SZÜLETÉN! Köszönöm! Köszönöm testvéreimet és testvéremet Permnek a szeretetükért, türelmükért és segítségükért!

Szeretlek anyát és Atyát!

És hálás vagyok a végtelenségig,

Hogy nem kell meghalnom,

Mi az örök élet forgatókönyve?

Köszönöm, hogy vannak esélyei,

Menj végig a Nagy ösvényeken.




Kapcsolódó cikkek