2) Jesus imádkozik a tanítványok (17, 6-19)

2) Jesus imádkozik a tanítványok (17: 6-19)

Jézus imádkozott az Atyához, dicsőítették után akart végrehajtani a munkát, amelyet az Atya rábízott. Ezután imádkozik a tanítványok. És mit jelent ez a világos. A diákok - a vizuális megnyilvánulása a következtetés az ügyben. Azért jött, hogy szentelje magát, de az E - hogy ők is lehetnek szentek (19). Vagyis a nagy Úr megváltó terv középpontjában egy kis csoport ember ül a felső szobában a Húsvét este, akik készek lemondani, és hagyja a Mester, a futás, mint a rémült juhok. Mégis, ahogy Jézus tudja, és tanúskodik erről a folyosón, akkor sem vész el, de lesz egy nagy termés gabona utolsó napján - az egyház, látva az ő dicsőségét (24). „Jeles Isten Fia elért Munkája, így a világ a messiási közösség tanítványai. Így Jézus munkáját nem minősül egyetemes nyilatkozata Isten Atyasága és Testvériség, hanem a teremtés, az egyház emberek alkotják a test és a vér, elvágva a világtól, amelyhez korábban tartozott, "a hatalom, az Úr„[222].







Jézus imája a diákok két részre oszlik. Ez az első alkalom gyakran ad meghatározást a tanítványai, amelyek tárgyát imájára (6-10); és a második részben imádkozik az Atyához számukra, amely a kérelmet az imáját.

Share az oldalon

Kapcsolódó fejezetek a többi könyv

1) Jézus imádkozik magát (17: 1-5), ahol Jézus imádkozik, nincs megadva. Ha az előző két érv került sor, mint már rámutattunk, a felső szobában, nagyon is lehetséges, hogy ugyanaz hangzott el, és az ima. Art. 1 Ch. 18. benyomást helyváltoztatástól. is

3) Jézus imádkozik minden keresztény (17: 20-26) nem nekik csak nem azért imádkozom, hanem hiszi, rám keresztül szó (20). Ez az utolsó része a Jézus imája szokatlan, mert érint bennünket közvetlenül magával. Jézus említést a jövő generációk, akik hisznek és

2. Jézus kéri az első tanítványok (1: 16-20) Most, amikor belépett a Galileai-tenger látta Simont és testvérét, Andrást hálót vetnek a tengerbe: mert halászok valának. 17 Jézus pedig monda nékik: Kövessetek engem, és azt mívelem, hogy a férfiak. 18 Azok pedig azonnal otthagyták a hálókat,

1. Amikor Jézus megtudta, hogy jöjjön le a farizeusok hallották, hogy ő több tanítványt és keresztelésre, mint John - 2 bár Jézus maga nem keresztelt, hanem a tanítványai - 3 elhagyta Júdeát és elméne ismét Galileába. Mielőtt a farizeusok érkezett hír, hogy kiemelkedő siker, ami Júdeában







12. Monda nékik Jézus: Jertek, ebédeljen. Egyik tanítványok merte megkérdezni: Ki vagy te. tudta, hogy az Úr. 13 Jézus jő, és vevé a kenyeret és adá nékik, és hal. 14. Ez már a harmadik alkalom, amikor Jézus megjelent a tanítványoknak, miután a halálból való feltámadást. Dread nem

Jézus kiküldi szolgálni tizenkét (Márk 6: 7-11; Lk 9: 2-5; 10: 4-12.). 5 Ezt a tizenkettőt küldte Jézus, így például parancsokat: - Ne menj a pogány és nem megy semmilyen a szamaritánus városokban. 6. lépés különösen az elveszett bárányt Izrael. 7. Menj és hirdetik: „A Királyság

Jézus választja tizenkét tanítvány (Máté 10: 2-4 .; Lukács 6: .. 14-16; ApCsel 1:13) 13. Egy nap Jézus felment a hegyre, és odakiáltott neki azokat, akiket akart. Azért jöttek, hogy neki, a 14. és a belőlük Ő úgy döntött, tizenkét (akit megnevezett apostolok), így ők mindig vele, és hogy talán

Jézus kiküldi szolgálni tizenkét (Mat 10: .. 1,9-14; Lk 9: 1-6) Jézus járt a szomszédos falvak és tanított. 7 Hívatta Tizenkét és kezdett küldeni őket kettesével, így nekik a tisztátalan lelkek felett. 8 Megparancsolta nekik, hogy semmi sem az úton, kivéve a személyzet: nincs

Jesus kiválasztja tizenkét (Mat 10: 2-4., Mark 3: .. 13-19; Ac 1,13) 12 Körülbelül azonos napon Jesus felmászott a Mount imádkozzatok és egy éjszakán imádságban Isten. 13 Amikor megvirradt, hívta tanítványait, és úgy döntött, tizenketten, akit szintén elemzi apostolait: 14 Simon

Jézus kiküldi a Tizenkét Minisztérium (Máté 10: 9-14 ..; Mark 6: 7-13) 1 összehívta a tizenkettőt, Jézus adott nekik erőt és hatalmat leküzdeni a démonok és betegségek gyógyítására. 2 Aztán elküldte őket, hogy hirdessék az Isten országát, és gyógyítsanak, 3 és így szólt hozzájuk: - Ne vigye magával a

Jézus azt tanítja tanítványait, hogy imádkozzanak (Máté 6: 9-13; 7: 7-11.) 1. Egy napon Jézus imádkozott, és mikor befejezte, egyik tanítványa megkérdezte tőle: - Uram, taníts minket imádkozni, miképen János is tanította az ő uchenikov.2 így szólt hozzájuk: - Amikor imádkoztok, ezt mondjátok: Atyánk, szenteltessék meg a te neved üres!

Jézus imádkozott a hegyen (Mat 26: 36-46 ..; Márk 14: 32-42) Jézus 39, szokás szerint, ment az Olajfák hegyi és tanítványai mentek vele. 40 És mikor arra a helyre, Jézus azt mondta: - Imádkozzatok, hogy nem zárkóznak iskusheniyu.41 Ő visszavonták tőlük mintegy kőhajításnyira, lement

Jézus imádkozik maga 1 befejezte, Jézus felnézett az égre, és azt mondta: - Apa, eljött az ideje. Dicsőítsd meg a te Fiadat, hogy a Fiú az dicsõítsen You. 2 adtál neki hatalmat mindazt, amit örök életet adjon mindazoknak, akiket adtál neki. 3. Mivel az örök élet

Jézus imádkozik a tanítványok 6 - Kinyitottam a te nevedet az embereknek, akiket vettél a világ, és adott nekem. Ők voltak a tiéd, és te adtad nekem, és ők tartják a szót. 7. Most, hogy megértsék, hogy mindent, amit adtál nekem jön akkor, 8 mert a szavak, amelyek nekem adtál nekik adtam. Elvitték őket, és

Jézus imádkozik minden Hívei 20 - Imádkozom nem csak számukra, hanem azok számára is, akik hinni fognak bennem az ő szavukra, 21 hogy mindnyájan egyek legyenek. Amint te, Atyám, énbennem, és én tebenned, akkor is, ha az egyik a Us, hogy elhiggye a világ, hogy te küldtél engem. 22 adtam nekik a dicsőséget, amit nekem adtál,

Jézus küldi a tanítványokat a világon, és Jézus így szólt tanítványaihoz: „Menjetek el az egész világra és hirdessétek az evangyéliomot minden. Aki hisz és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik. Akik hisznek bennem, kiűzni a démonokat az én nevemben, majd




Kapcsolódó cikkek