4 hónap - még mindig nem nevetve (- nem nevetett 4 hónapon belül - a maria (chilita) felhasználójának felvétele

Lányok, azt akartam kérdezni, mikor kezditek nevetni a gyerekek? Sonochka 4 hónap és 2 nap. A hang nem nevet! Nagyon ritkán nevethetek egy kicsit. Szóval, kicsit csilingel, de nem több, gyakran mosolyog, de nem nevet. És az utolsó 2.

Hello mindenkinek. Már majdnem 5,5 hónaposak vagyunk. Ha khyh-t akarsz hallani, akkor tisztességes izzadást kell tennie, a gyerek nem fog nevetni. Siklik, mosolyog, vidáman sikoltozik, de nem nevet. Valaki ilyen volt? Mikor kezdtek nevetni? Hogyan nevetsz egy gyermeket?

Hamarosan három hónap van, és a lány soha nem nevetett. Nagyon repül, elégedett a játékokkal, de nem akar nevetni. Fia emlékszik korán kezdett nevetni. Anya azt mondta, hogy nem is mosolyogtam, de.

A francba, annyira jó. Ma az anyósom Sashkát tartotta, miközben tiszta dolgokat készítettem, fürdés után viseltem, gondosan megfékezte, és nevetett. Annyira jó. Tegnap tette vagy masszírozta, és ő is nevetett.) Még nincs jelen.

Lánya a másnap 5 hónap lesz, még mindig nem nevet, mosolyogva nem túl aktív. A hátulról a gyomorra is, nem fordul meg. Az összes asztalnál a fejlesztési normák szerint a kölyöknek nevetnie kell, nagyon aggódom a fejlődés miatt.

És csak 12 naposak vagyunk. Az ébrenlét során a dochula csak gyengén és nagyon ritkán mosolyog (ez csak normális, 2-3 hónapig). És ma felnevetett, és elaludt a mellén. Nos, nem hiszem el.

Hello mindenkinek. Újra írok. 4.5 hónapig még mindig nem nevetünk, csak mosolyogunk, és nevetni fogunk minden nevető hangot. Gulit (többnyire hangzik ae, ay, ea), így mindenki mosolyog, néz.

Ma Glebke pontosan 10:00 órakor 3 hónapos lett! A nagy fiunk már nagy. Sok dolog volt, és boldogság a könnyekre, a frusztrációra és az álmatlan éjszakákra. Mi történt? Hogyan? Mi lehet? és így tovább. 29 éves korában született.

Három hónapja vagyunk, így a Sofochka ilyen gyorsan növekszik, a hazai mérések szerint a növekedés 61 (62 db), súlya 6 (6055g) kg. A mosoly, a gulim, a babbling, nevetni próbál, kissé kiderül. Nevet, amikor elmondja neki "agu-agugusiki-agu" vagy paródia Donald Daka, a lelkesedés olyan hangos, hogy a fül.

Kapcsolódó cikkek