1 év és 2 hónap nem akar menni! Pda - kicsi 2018-2018

A sétáló futott az országban. Van egy nagy házunk, és ott van a düh. A férjem pedig későn dolgozik. Szuper, ha este este tíz órakor érkezik, vagy akár 12 órakor kihúz. Ma nagyapám tett minket. Ha a gyermeket csak egy kézben tartják, akkor valahogy olyan viccesnek tűnik, csak a jobb előrehalad, a jobb oldalon jobbra húzódik. Nos, nagyon viccesnek tűnik))) És amikor két kezét támogatja, megpróbálja - bélyegzi, de csak akkor, ha az előttük álló cél látja, vagy édesanyját vagy nagyapját, nagyon szeretem az ötletet egy játékkal. Ma érdekes játékot veszek fel, hogy kényelmesen tartsa a kezét és éles sarkok nélkül. Holnap biztosan megpróbálom vele járni, hogy járjon egy peshochkomdal és leiratkozzon rád. Köszönjük a támogatást! És akkor mindenki már fut, és mindannyian azon a horizonton vagyunk, ahol leszállunk (((((((

Az 1.3-as is nem megy. Elmentünk Puskinbe az ortopédiai intézethez, és azt mondtuk, hogy a gyermekek 30% -ában mozgatható ízületek vannak (ez veszélyes), és nem szabad kénytelenek járni, ők maguknak ártanak.

A fogantyú 1,4-re járkált. Számunkra a fiatal hölgy óvatos, a valakinek a kezében való védelem feltétlenül szükséges volt. Egy napon úgy döntöttem, hogy elment volna.

1 éves és majdnem 2 hónapos fiú vagyunk. Ma kezdődött el. A fogantyúhoz vezetett, és van egy kerekesszék, de nem tetszett neki, és nem ragaszkodott hozzá. végigfutott. és ma el is vettem, elmentem, egy percre elhagytam a szobát, és ő jött hozzám. Igen, mintha mindig végigmentem =)

Most szem és szemek a gyermek számára.

Hello, ne aggódj, ugyanaz volt a helyzetem, a fiúk mindent később csinálnak. A fiam éve és három hónapja ment.

És fiúk már elmentek az évre, de 7 hónaposak. a gyaloglócipőben, a fogantyúban stb. És a fiatal hölgy-diszplázia elég nehéz, az ortopédek tilosak járni, amíg fel nem emelkedik. Tehát akár egy év még a lábak vagy lábak emelkedni nem adott. Ezért túl késő. És a közelmúltban, és kezdett aggódni - minden ismerős nézettség, mintha már lenne idő. (
De tegnap hirtelen elment. ) És ma egész nap szórakozott az a tény, hogy a ház körül futott, egyszerre dühös sebességgel és nagyon magabiztos !: 080:
Tehát a sikerhez is, várj :). By the way, már majdnem 1,3

1,2 hónapos fiú. Az ortopédia azt mondta, hogy a fiú évről évre megy. Masseuse azt is mondja, hogy aggódni kezd. De a fiú makacsul kúszik és csak a fogantyú mellett jár. Hogyan érdeklődj és segítsetek a gyaloglás elkezdésében? Tudom, hogy a gyerekek normája legfeljebb 1,4 évig tart, de még mindig tapasztalom: (

Ne aggódj! Bár magam is tapasztaltam, de hiába mentünk 1 és 3,5 hónapra. Inkább futott, a gyermeke félt, hogy járjon vele.Zato azonnal elkezdett jól járni és magabiztosan járni. Minden rendben lesz! Sok szerencsét. virág:

Már próbálkozunk, de több mint három, öt lépésből nem tudunk mesterkedni. Én csak morálisan fáradt vagyok a hozzátartozóim kérdéseire. "Nos, hogyan? Már elmentél?" Nos, mit mondjak? 005: Ó, ezek a rokonok)))))

Küldj mindenkit. (Nos, nem szó szerinti értelemben :)))

Kapcsolódó cikkek