023_ Hogyan távolítják el a kárpitot az első ülésekről lancer x (meghívás, intenzív) 1. rész

Az Intense Front üléseiről szóló legutóbbi felvételeim után kérdéseket tettek fel a PC-n "hogyan lehet eltávolítani a gyári fedlapokat a lencse üléséről". Eredetileg a vidókat akartam eltávolítani, de valójában egy kézzel lőni, és ez nem volt nagyon kényelmes), így a fotójelentés)

Ez a bejegyzés azoknak szól, akik le akarják venni és lemosni vagy varrni a natív szövetburkolatokat. Remélem ez hasznos valakinek;)

A borítók eltávolításához szerszámra van szükségünk:
1. kulcs 14-re
2. Phillips csavarhúzó
3. Lapos csavarhúzó
4. Kombinált fogó (szükség van rájuk, amikor visszahelyezik őket)

1. Dobja el a márkát akb (a srácok a szolgáltatás azt mondta, van egy lehetőség, hogy a párna lőni). Én személy szerint nem dobtam el semmit, semmit nem lőttek le)

2. Távolítsa el a műanyag véglap burkolatát, 2 elülső, hátul 2 hátul. A 14-es kulccsal pedig csavarja le az ülések rögzítéséhez szükséges 4 csavart. Kapjuk a fejtámlát.

3. Az ülés alatt három dugó van, válassza le őket (légzsák, biztonsági öv kioldó retesz és ülésfűtés)

4. Vegye le az ülést a kabinból és fordítsa meg.

húzza ki a két rögzítőt

rögzítés a 4. képen, annak jelentése rastegivaniya)

csavarhúzóval csavarja le az 1 csavart, távolítsa el a zárójeleket (a légzsák közelében). A párnát (2 anya) nem szabad megszakítani, nem fog bántani minket)