1. kötet

A kezével a hangos érméket tartja, a feleség, lányként öltözve, a csikós bokrokba süvít, és suttogja:

- Te vagy az én rézérmem?

- Én vagyok az én vékony fából készült csésze - válaszolja a kancsót.





- Én vagyok az egészséges nyelv?

- A nyelv egészséges, a szíve fáj.

"Fájdalmat okoz a szívednek, enni az almát a bazárból." Fekete kígyók szétszórtak a sárga arc fölött. Sárga hónap. Sárga alma. Sárga arcú szeretett.

- Sárga, sárga, nagyon sárga, láttam egy álomban.

- És láttam, hogy sárga vagy, de a hajad feketébb, mint a mullah tinta.







- A szeme sötétebb, mint az égett csonk.

- Az arca vékonyabb, mint egy levágott kos véré. A melle olyan, mint a friss vaj. A szemöldöked olyan, mint egy új hold harapása.

"Esküszöm," kérdezi, "fordulj a holdra, temessd el a miniatűredet".

A hold felé fordul.

... És reggel egy gyomjas kecske lépett be a vendégek yurtjébe, megnyalta az arcukat, és felébresztette őket. Steppe Tsar már megadta a parancsot, hogy mozogjon.

A tevék a yurts előtt álltak. A nők elhúzták a fejüket, és felhúzták a púpjukat. A férfiak fából faragott rúdokat húztak, és rácsosakhoz kötötték őket. Tehát egymás után, mint egy álom, eltűnt a fehér yurts: a sztyeppkár, az anyja, az idősebb felesége és az összes többi. Amikor felrobbantotta fiatal felesége yurtjét, egy meztelen, teljesen kipusztult bagoly egy hatalmas fejjel leugrott, és a sztyeppre vándorolt.

A lakókocsi ugyanabba az irányba mozdult.

Egy elkapott sas baglyok. Egy fekete roll-over mező gördül. Egy ezred az ezred mögött a régi régi daruikat veszi a meleg régiókba. A tevék minden lépéssel járnak, és sétálnak, és a nádas úton lévő régi ösvényen egy tágra nyíló lábujjhegyet kapnak.

Pass caravans, találkozik és hagyja a sztyepp lovasok. Keressen egy kútat élő vízzel. Azt kérdezik, hol van az ígért ország?

Egy egyben, akár egy tükörben, csupasz dombokat nézve. És a karaván elveszett ezen a sárga földön. A tevék véget értek és megálltak. Minden irányba fordítják a madár nyakát. Ismerje meg és nem tudja megtudni. Emlékeznek és nem emlékszenek.

És egy kis időbe telt, hogy gondolkodjanak: a hó már leesik.

Impotensek, térdre hajolnak és feküdnek egy kitömött kút közelében, hosszú nyakakat húzva a kövek felé, és az üres csuklyák lógnak.

Rebekah nem jön ki fehér sátrakkal, hogy inni iszogathassanak: nem a földet, nem pedig Kanaan országát.

És ebben a sivatagban, ahol a föld nélküli emberek és a fű, szürke-piros, honnan oázis oázis vadlovak a hírt a fekete arab. E sivatagi folyó mögött hét méz folyó; nincs tél; ott él örökké a fekete arab.

1. kötet

1. kötet

Még mindig úgy gondolja, hogy az orvos nem egy igazi, vagy excentrikus remete kudarcok vagy fújtató lesz a hengerben, a szivar és játszani a komédia kezelést. De mikor volt ez a doktor, nem csak hogy nem tűnik el, mi illúzió a beteg ember a házban, de aztán valami kezdődött az igazi: az orvos egy szerény külsejű, de úgy viselkedett, nagy méltósággal, egy nagyon komoly, nagyon figyelmes. Amikor az összes kötszerek végeztek, a hölgy nem tudta, mit szavakkal kifejezni hálámat a szép orvos: „Mivel az ember, mint egy ember vagy te. "- mormogta. És ő is megérintette az őszinte háláját a hölgyek. Teaért szívesen beszélt a gyakorlatáról.

- Repülök - mondta -, nem állatok, egy embert repüljek.

A kis betegek óriási szerepet játszanak egy modern városi életben. A sertés, a tehén és az összes többi nagy beteg - a hús és a tej - közömbösek, és a kicsiek, éppen ellenkezőleg, személyesek. Ez a morbid éghajlat, ami a természettel szemben ellenséges, az élet különleges emberiséget hoz létre az állat számára: az állat egy személyhez tartozó dolgot hordoz.

Az orvos adott nekünk néhány súlyos esetekben, amikor a férj zaklatott hölgy futott utána a lépcsőn, térdre esett, és azt mondta: „Doktor úr, ha nem menti Lalka, a felesége, nem fogja túlélni, le!” De ez csak tegnap történt egy általános család: Dr. egész télen macskák kezeljük a tábornok, de semmit sem segített, macskák nőtt beteges; Tegnap a tábornok nagyon beteg kezdte hibáztatni az orvos. „Mit tehetek, - mondta -, káros az macskákat Petersburg, nem módomban változtatni az éghajlat!” - „Miért nem szokta mondani erről?” - lepte meg a tábornok. Aztán elkezdte felszerelni a macskák a Krím-félszigeten.

Az orvos még sokat mondott erről. Ez a meghitt kell emberivé az állat, elmagyarázta nekünk a rendkívüli sikere ebben a szezonban, a legenda a lovak, kitermelése kocka gyökereit.

Másnap, amikor a kocsiban ültem, látom, hogy aranyozott ketrecet hordanak, valószínűleg ezekkel a betegségekkel járó általános betegségekkel. Elmentem, és a macskák velem elmentek a Krímbe.