4. kampány - árnyékkombináció - küldetés 3 - imádságügyi miniszter - mágia hősök 5 - szöveges játékok - az Ön

Nehézségi szint - Hero

A Railag belép a leghatározottabb csatába. Beleértve azokkal, akikkel megparancsolta magát, az ő, azt lehet mondani, az elmúlt élet. A Harsh Hearts klán szövetséget kötött a démonokkal, így a törvény letartóztatója magával viszi a klánt velünk. Ez azonban nem sok segítséget jelent ...

  • Rögzítse a Harsh Hearts klán összes városait (kék játékos)
  • Túlélni kezdetben: e)

Kezdetben 14 gyilkos bónusz, 4 győztes a gyíkban vagy 1 szürkés boszorkány. A boszorkányt azért választottam, mert lassított a lassulás.

Figyelembe véve a választottat, Railaga és Shadia kétszer kezdetben 30 szörnyeteget, 80 minotauruszt, 25 gyilkosot, egy szürkés boszorkányt és egy védelmi őrséget (Lady of the Shadow) nyer. Mindent megadunk Rualagának. Életünk idõt méri a többi minotaurusz. Ha a Railaga befejezi a mana-t, akkor a minotauruszok nem tekinthetők e) a "Hősök" játéknak - a véletlenszerű játéknak. Ezért nem kizárt, hogy Shadia lesz a forgatókönyv elején a legfontosabb áttörő erő. Sajnálatos módon (de szerencsére) szinte lehetetlen írni egy olyan részt, amelyet lépésről lépésre lehet követni. Az elméletet a valósághoz igazítjuk.

Az első küzdelem 120 fúrással. Ha egy csapatot rendezel a harcra, akkor könnyedén átadhatsz furókat veszteségek nélkül egy-két varázslat alatt. Észak felé megyünk, balra fordulunk, és egy druidák által felügyelt kénes bányát (esetemben a másikban - általában a vámpírok a 4. szintű lények). Következő a szerencse bálványa, bemegyünk, és nem jutunk el a druidákhoz (Rualaga nincs elég erőforrással) tölteni az éjszakát. Shadia felkapja a tüzet, és megnyitja a varázslók ablakát. Ha az egyik hősödnek jó logisztikája van, akkor első napján kezeli a várost, ami kicsit keletre van. Természetesen ezt a lehetőséget nem lehet figyelmen kívül hagyni. De vissza a lassú juhaimhoz.

Éjszakai Railaga támadó hős 22-es szintet a 59. Minotaurusz őrök, gyilkosok 80., 70. és 59. kémek fúria. Persze, elveszítjük az autót, ezért bemegyünk a részletekbe. Az első menni. Mi számukra fontos? Szerezd meg az alapvető egységünket - a minotauruszokat. Tehát várunk egészen a düh a küldetés a Minotaurusz még nem aludt el a mi már betakarított meteorzápor (ó, szép gyér helyet ebben a forgatókönyvben!). Az ellenség kezdetben sűrű csoportgá válik, és mindenre kiterjedhet. Két lényt hagytam a harcra egy vadállatért (feladataik a lehető leghamarabb fedezni az ellenséges gyilkosokat), és általában a tartalékban maradtak. Witch működik a zavartság és lassabb (és bölcsebb játékosok általában hagyja őket készleten), vadak, nem szeletelés az ellenség minotauruszokat hajlamosak arra, hogy közel az ellenség nyilak, a minotaurusz a bajt ne mássz fontos, hogy csak. Ha van, hogy legyen óvatos, és nem túl ideges amiatt, hogy az ellenség, például a halottak feltámasztása (és nem kell), és hogy ő idézi ez a cucc a Furies, akkor tudjuk jól csinálni kisebb veszteségeket. Vesztettem 15 minotauruszt, 2 vadállatot és mindkét boszorkányt. Lehetséges kisebb veszteségek, de ezek elfogadhatók, ha nem akarsz túlbecsülni. Az ellenségnek más kedvenc varázslata is lehet. De ez nem a mesemondó hibája.

Reggel megveregettük a druidák kénjét (négy halomra helyeztük az 1. fenevadat harcra), és elfoglaltuk a védetlen várost. A város már javult minotauruszokkal, furókkal, cserkészekkel. Természetesen mindent megvásárolnak (ha van logisztika, akkor megvásárolja tőlünk). Építheted a Capitoliumot. Jelenleg 10 000. Építünk. Pihenünk, visszaállítjuk a manát. Shadia megy a kénbányához, felveszi a ként. Az éjszakát töltjük.

Éjszaka a kénsav tengelyek jött északról egy másik karakter szinten 22 és 21 Minotaurusz, 37. minotauruszokat-őrök, 75. bérgyilkos kémek 7. és 55. furycraft. A reggel Railag javítja minotaurusz és néhány vadállatok, támadó és a győztes nagy veszteségeket még avtoboe. De ez nem a mi választásunk. Játszani a kezét, nem kap csalódott, mert az a tény, hogy az ellenség a hívást elementálok (ahogy kellett a két szakasz a sorban), de mi nem: e) Hősünk elveszett ebben a csatában 3 Furies (vadállatok vagyunk újra csatába mindenki ne tegye, mentünk), 14 minotaurusz, 6 gyilkos. És ó, csoda! Kiderül, hogy a vrazin vásárolt tárgyakat a boltban. Az első jó hír három nap alatt. Van (ez ismét véletlenül) a gyűrű és a királykirály. Nos, az elemi öv. (Én ezt a lehetőséget, hogy nyissa ki a szemét a közösség a hősi eredetének elemi övet. Ez volt egyszer egy általános részeg lovag vette a fiút-spalchika. Ezért a méret a nevét. Azonban a történet a Griffin Empire az ügy szégyenletesen néma). Shadia időközben elhaladva a mi (még) városunk észak felé halad. Van egy malom ott. Meglátogattunk.

A negyedik napon visszatérünk a városba. Itt építjük a hidrát. Hydra idézi Shadia magát és a hatodik, nem korábban (!) Napot a második városba, a kútra a malomtól. Nem lesz sok ellenállás. Rualag ebben az időben az 1. város déli részére megy, vesz egy drágakőből, higanyból, aranybányából származó bányát. Minden veszteség nélkül. Amint elhozzuk a második várost, az a hely, amelyet a varázslók szemével nyitottunk meg, megjelenik egy vörös démoni hős. Úgy tűnik, hogy megírták, hogy elfogják az északi várost. A kék hős a Railagh melletti portálról indul ki. Itt kezdődnek a lehetőségek ...

Elindultam, hogy ne tartsam ezt a két várost, hanem gyengítsük az ellenséget, aki kezdetben több hősével rendelkezett a hadsereggel. Ugyanazon a helyen, ahol Rualag és Shadiya az első két városban találta magát, az ellenséget két oldalról megtámadják, ami kellemetlen. Nem tartjuk ezeket a városokat, nem sokat költünk rájuk. Csak az I. városban tartottam magam a Capitoliumban és a Hydra-ban, a második pedig balra maradt. Nem vitás, itt igazolhatod magad, de két városnak megvan a maga érthető pluszja. Ebben a szakaszban úgy döntöttek, hogy "elhagyják Moszkvát". Ez nem menekülés, hanem manőver.

Railaga cél - a város központjában a térképet, hogy a nyugati és a hetedik napon Railag megölése kicsi, de észrevehető veszteség már a harmadik kék hős bemegy a portál és kiterjeszti északra vezető út mentén a város (nem kapcsolja ki a bal oldalon). De itt a véletlenszerűségi tényező is hatással van. A kék két erősebb hős. Az egyik forgatókönyv szerint a pár ment keresztül a portál előtt a második város Railagu nem teljesülnek azonnal, a másik - az ellenség egyszerre vette Railaga. Railag természetesen mindketten nyertek (már csak 15 minotauruszokat), elfoglalták a „cél” város, de ez a lehetőség nem nagyon jó, mert az ellenség tisztítják ugyanakkor utópia sárkányok, a város nyugati, pár nap múlva. Annak ellenére, hogy az összes ellenséget az ellenség adta nekünk, Raalag pénz nélkül maradt, és egy egész hónapos városportál. Itt a térképen az összes aknát tűnik annyira távol a várat (mi nélkül logisztika!) ... A forgatókönyvet nyert, és ebben az esetben (ahogy a legrosszabb volt felett), de volt sokkal több időt.

Ha a kék hősök elmentek a "szükséges" élről, a második hét hétfőjén a második városunk elfoglalása (ahonnan Shadia mindent elvett, és - Raalagért fut). És itt a piros játékos forgatókönyve elkezdett sikertelenül fellépni. A démon hős félhomályba meredt a várhoz. Tehát állt, és nyilvánvalóan más állásokban áll, amíg ismét két városunk van. És ha kettő van, fel fog ébredni és eléri a kitűzött célt (a második, már ex-city), és befagyasztja a kaput, büszkeségünk nem a miénk, hanem a szövetségesé. A démonhoz futtathatsz és felépítheted az arcokat - nulla figyelem. Amíg nem támadsz - és állni fogsz. Így volt az egyik két részemben, és az első vörös hős, akit megöltek a második megjelenése után. A második és a harmadik démon, az úton fog fogni Railaga.

Abban az időben, amíg a démonok megszállta először a börtönben, Railag vesz a város központjában a nyugati, beszéltünk megölt egy sárkányt Utopia kap egy portált, a város, és most annak a veszélye nélkül, hogy elveszítik a város megragadja a bánya.

Nagyon fontos, hogy megváltsuk azokat a hatalmas hősöket, akiket megöltünk, így még egyszer az ellenségek nem fognak feláldozni, még a városok fejlődését is feláldoznák. Ezeket a hősöket el lehet küldeni a bányák megnyeréséhez, a parancsnokságok elhagyásához a városokban, és tüzérségi előkészületként is használhatók súlyos csetepatérokhoz.

Shadia a harmadik hét elején egy kis hadsereggel küldik el egy másik várost, délnyugatra. A rég elveszett elsődleges városok ellenségei nem látogattak vendégeket. Minden kísérlet északról volt, ami megkönnyítette a Railaga életét.

Shadia visszatér, továbbra is a fővárosunkban van, és Rialagh, erősebb hadsereggel, két elsődleges várost visz vissza, majd megöli a második idegen démont, amelyet majd négy városban fogunk megszerezni. Nos, az első öldöklés, hogy ne szenvedjen (hacsak természetesen nem kellett volna ezt csinálnia). 4 városunk van. Az ellenség 3.

Railag megy a portálon keresztül, közel a város északi között az újonnan mentettek, és elküldte, útban a város északkeleti (az út már a kapuk a Procedure), ragadja meg őt, és visszatér a két város a délkeleti. Ugyanakkor, Shadia lassan mozog a város központjában, az északi szélén a térképen, elfog ez oly módon, hogy abban az időben a fogás Railag valahol félúton a délkeleti a város. 6 városunk van, egy másik démon jön, amelyet Rualag meggyilkol. Nem fognak ragadni többé. Majdnem minden a térképen végződött.

Shadia északkeletre megy, van egy helyőrség, amely mögött van még egy, az utolsó város. Mielőtt megragadnánk, kiszivattyúzzuk a Railagát, és ne feledkezzünk meg a felszínen lévő öt szigetről, amelyek 5 teleporton keresztül érhetők el a börtönben. Mindenféle ízlés szerint mindenféle emelő. Shadia, amely szintén szivattyúzható, és végül csak páncélszállító lehet, őrzi az ellenséget a helyőrségben, minden más hős hozzá, ha szükséges. Ebben a forgatókönyvben a hősök a 26. szintre korlátozódnak.

Megragadjuk az utolsó várost. A Railag sikeresen meghódítja az összes klánt, és megtanulja az Úr terveit.

Az én részem a hős szintjén.

Angol verzió 1.1

Azonnal futott két hős, ott az első hős felé vezető úton futott (az úton haladva), és balra egy kicsit megvalósíthatóbb volt (kivették a felső zárat). Tovább mennünk, elvesszük az üres bal zárat. Aztán egy másik futott a csúcs teleportjáról - végrehajtjuk. Démonok jöttek a világra. további hős származik a bal teleportról és. Én viselem, de nagy veszteséggel. Itt többször is próbáltam visszajátszani a szintet, végül visszatértem az eredetihez, és úgy döntöttem, hogy így teszek. A hősre szerzett, akit nagy veszteségekkel viseltek, valamint mindkét kastélyban, amit elviselhetetlen munkával végeztem, és elmentem a teleportba. A teleportból kijött, úgy döntött, hogy csak felderíti a térképet, és a fő karaktert felfelé, a második pedig balra. Találtam két kastélyt - elfogták (azt hiszem, jól felfelé ment - a kastély erős volt, a hadsereg szerezte meg). A nagy veszteségekkel járó hős pedig követte a teleportot, és mindig követte a második hősét (a toli közelebb állt), ezért erős akcentussá kellett válnia ahhoz, hogy találkozhasson. És akkor egy csoda, hogy a vrazhina megváltoztatta az elméjét, hogy menjen a gyenge hőshöz, és rohant a találkozóhoz, amelyért fizetett. Itt úgy döntöttem, hogy megnézem a kocsmát, és látom, ki most meredekebb, és amit láttam örült nekem - halott harcosokat árultak el, és amikor a következő hét véget ért, az ellenségek újra és újra eladták eladásra. Általánosságban elmondható, hogy ezen a kártyán minden nehézség megszűnt - senki más nem futott utánam, miután az óramutató járásával ellentétesen megfordult, a kártya elfogta a többi 3 zárakat, aztán visszaadtam mindent, amit a játék elején túlzott munkával szereztem. Igen, majdnem elfelejtettem, a démonok ismét eljutottak a fénybe. Nos, valójában ez minden.

HTML az anyagi oldalhoz