Khabarovsk hk - Cupid - legyőzte a Chelyabinsk traktorot - az úton

Khabarovsk "KhK" Amur "az úton játszott jégkorong játékosok Cseljabinszk.Ez eredményeként a győzelem elment a Khabarovsk # 151; 2: 1 az "Ámor" javára.

A mérkőzés első órájában 11 órakor kezdődött, az első időszakban úgy érezte, hogy a csapat még nem ébredt fel. 10 perces játékidő után meg lehetett jegyezni, hogy Ilya Olonov jó egyéni átjáró volt, éles átlós továbbítással a partnerrel. Az utóbbinak a dobása magához vette a plexi kerítésen kívül a kaput. Aztán a szót a "Tigers" első linkje hozta, # 151; Kuusela és Ramstedt hozta a sokkhelyzetbe Skladnichenko, aki nem hiányzott.

A második dvadtsatiminutkeben a kezdeményezést a khabarovszki állampolgárok határozottan átvette. A "Tractor" kapu pillanatai egyenként merültek fel. Azonban a támadást elszenvedve a "tigrisek" elszalasztották Rzhepik áttörését, aki a "Pechursky" -el egyszeri "kimenetet" realizálta.

A harmadik időszakban a játék jellege nem változott. Az Ámor jégkorongjai szorgalmasan vágták el a jeget egy idegen övezetben, és kínozták a Chelyabinsk kapust. Az Urálok ellentámadást tartottak, néha nagyon veszélyesek voltak. Az eredménytáblán szereplő pontszám azonban nem változott.

A három meccs utáni passzolás sorozatában a csapatok nem voltak elégek, és mindent a "lőfegyver" -ről döntöttek el. Teemu Ramstedt pontos volt, de a dobás után Alexander Sharov alátét csapdába esett Pechursky nevén. Ennek eredményeként a harmadik egymást követő győzelmét "Cupid" a jelenlegi offseason.

# 151; Tegnap érkezett. Úgy gondolom, normálisan haladtunk, próbálkoztunk az edző telepítésével, pillanatokat teremtve. Egy kis befejezése után nem sikerült, és így jó volt. Gyorsan elkezdtek, aktívan akarták magukat, de azt mondták nekünk, hogy igyekezzenek pontosabban játszani, hogy ne sikertelenek, ne adjanak ellentámadást, # 151; Nikolai Skladnichenko megjegyezte az "Amura" előre.