2. fejezet: egy fiatal vasember (nem egészen fiatal férfi), vagy fogantyúk a HF-en, a felhasználó naplója

Paradox módon sok olyan dolog, ami súlyosbítja az életet - legfőképpen az egyik legkedveltebb vágyam. Bár ha mélyebben ássz, akkor ezek az életterhek általában csak a fő cél elérését szolgálják. A régi Zhenuarii-ből egy második bölcsesség)







2. fejezet: egy fiatal vasember (nem egészen fiatal férfi), vagy fogantyúk a HF-en, a felhasználó naplója

2. fejezet: egy fiatal vasember (nem egészen fiatal férfi), vagy fogantyúk a HF-en, a felhasználó naplója

2. fejezet: egy fiatal vasember (nem egészen fiatal férfi), vagy fogantyúk a HF-en, a felhasználó naplója







Ő kapott azonnali választ - FU Micsoda rémálom soha nem mosolyog, és senki nem bizonyította, hogy a fényképet.
Nos, tényleg olyan ijesztő? Lehet-e járni és húzni az ajkakat a fogakhoz, ha senki nem látta a szürke sorokat? Valami, amire gondoltam. Nyilvánvaló, hogy a barátok véleménye szubjektív. De talán még egy kicsit többet kell nyitnia a száját?
És telt az idő, így pia, ásott egy rossz fotó profilból, ülve sírt torta evő és hegyi (legalább egy öröm, amit rágni szinte semmit, függetlenül attól, hogy a különböző struktúrák a szájban). És az orra görbe,
és az arca kiborul, és az óriás fül, palacsinta (((

2. fejezet: egy fiatal vasember (nem egészen fiatal férfi), vagy fogantyúk a HF-en, a felhasználó naplója

De talán még egy kicsit többet kell nyitnia a száját? Aha! Mégis! Csináljon mindent olyan kényelmesen az Ön számára! Nem értem mindezeket "fukany")) Ez a képmutatás és a tiszta víz sznobja. Személy szerint egy csodálatos mosolyt látok a jövőben.
És a görbületről - tehát mindannyian görbe vagyunk. És az esetek 99% -ában ez a görbület csak magunknak látható.

Már kavargott a "barátnő" reakciójáról. Kiváló fogak, jó mosoly, még 2-4 hónap alatt általában ott lesz a shikos.
Milyen játék ez - ne mosolyogj. Talán nem lélegzik, mert valaki nem tetszik?

Van egy ilyen diastema volt 5 mm és nadrágtartó, és én nem tagadom magam az öröm, hogy normális életet élni, menj, mosolyogva.
Tetszik, a legtöbb normális ember kényelmes fogantyúval - minden.

* Attól is féltem, hogy "korán levettem", de ha az orvos azt mondja, akkor kb. Valahol az orvosi irodalomban láttam, hogy a csont kallusz egy személyben átlagosan már 3,5 hét alatt alakul ki