10 A gyűlöletem okai

Ismerkedjen meg a történelem középpontjában a romantikus és / vagy szexuális kapcsolatok egy férfi és egy nő között

szégyen
Főszereplő: Christopher Shistad (Chris), Eva Kvig Hold Peyring: Chris / Eva értékelése: - fanfiction ahol vannak szex jelenetek vagy erőszak nélkül részletes grafikus leírás „> R Műfaj: Romantikus - fic a szelíd és romantikus kapcsolatok általában .. , boldog véget ér. "> romantika. Angst - erős érzelmek, fizikai, hanem inkább szellemi szenvedés karakter fanfic jelen depressziós motívumokat és néhány drámai események „> Angst Dráma - .. ütközésben kapcsolatok hősök a társaság vagy egymással, feszült és aktív tapasztalatait a különböző belső vagy külső konfliktusok Talán egy boldog és szomorú megoldás a konfliktus. "> Dráma. Naponta - egy leírást a szokásos rutin a mindennapi élet és a mindennapi helyzetekben. „> Slice of Life AU -. Egy történet, amelyben a hősök a világ kánon esik egy másik világban, vagy más körülmények között, bármilyen módon a kánon nem csatlakozik is lehet egy másik villát kanonok események ..”> AU . Kísérlet - kísérletek nyelvű fanfiction, annak formájától vagy címe (például egy fanfic bizonyos igék vagy fanfic, ahol minden szó kezdődik ugyanazt a betűt) „> Kísérlet Figyelmeztetés: -. Out Of Character« nem a természet „- olyan helyzet, amikor a Fick karaktere teljesen másképp viselkedik, mint amit a kánonban leírtakból elvár. "> OOC. - jelenlét a fanfic káromkodás (mat) "> Trágárság Méret: - kis méretű fanfic egy 20 gépelt oldalon ..."> Mini. 23 oldal, 7 db Állapot: kész






Ítél az olvasóktól:

A gyönyörű anyámnak, aki:
- Ez a Chris a hadseregben?
- a hadseregben, nem kris, hanem német.
- pontosan?
: D


Egyéb források közzététele:

12. 02. 17.
№9 a csúcson "Menj a műfaj kísérletébe"

21. 02. 17.
№4 a tetején "Menj a műfaj kísérletébe"

Ma nem akarlak köszönetet mondani neked. Nem a hangulat, tudod.

"Hello" mindig egy kötegben "búcsút".

Nem vagyok hajlandó elbúcsúzni ...

Vasárnap volt egy fél. Alkoholt, vad táncokat, sok szexi lányt - mindent, amit szeret.

De honnan tudhatom, mit szeretsz? Csak elméletek és ostoba találgatások vannak. Néha úgy tűnik, hogy még soha nem ismertünk. Azt hittem, tetszett nekem.

Te rejtély, amit nem lehet megoldani. Minden kísérletemet szégyenletes kudarccal koronázzák. Mindenütt és mindenütt romlott. Talán egy ilyen sors? Basszus tudja.

Másnap reggel, egy összejövetel után teljesen egyedül ébredtem, Chris.

A kurva négy reggel, Shistad.

Annyira hideg voltam. Szinte azonnal emlékszem rád.

De kihez hazudok? Te voltál az első, akiről gondoltam.

Komolyan, hosszú ideig úgy tűnik számomra, hogy elveszett. A gondolataimban, az életemben, benned.

Egy viszkózus pezsgőbe húztam. És fuldoklik. Segítene?

Nem egyszer próbáltam szétszerelni mindent a polcokon. És mit gondolsz?







Találtam a fekete pulóvered egy csomó ingem között ... és újra borított.

Még mindig tartja az illatát, Chris. A test édes, undorító illata még mindig ráfogja. Ezt a dolgot ugyanúgy szívja fel, mint egy lapban.

Nem haboztam egy pillanatra, azonnal felszedtem, felbukkantam és sikeresen aludtam az iskolában, mert nem akartam elhagyni azt, ami egy rövid pillanatra megegyezett az életemmel. Annyira fáradt voltam ... erkölcsileg és fizikailag kimerültem. Nem volt még az ereje, hogy kilépjen az ágyból, és a pulóver, ő, tudod ... mintha megkötözött volna, védett volna engem ebből a nyomorúságos világból és a váratlan problémákból. Úgy tűnt, közel van hozzá. Tökéletes önvadság, nem ért egyet?

Ha érdekel, most már csak elaludhatok benne. Bezárom a szemem és elképzelem, hogy átölelsz.

Az, hogy valaki attól függ, félelmetes. Ez egy ilyen betegség, mi? Egyetlen gyógyszerész sem fog segíteni ... Talán meg tudod mondani, hogy mely tablettákat akarsz vásárolni, hogy kivegyed a fejedből?

Te vagy a leginkább rejtett rendetlenség, Shistad. És nem találtam időt a tisztításra. Fuck.

Uram, ha egyszer egyszer mosolyogsz ... becsapom, becsületesen.

Miután elmentél, valami tört bennem.

Cukor nélkül iszom kávét, Chris. Utálom, de ittam. Valami a kapcsolatunkhoz hasonló folyamattal. Utáltam, hogy ilyen kecske voltál, de még mindig éhesen élveztem ... Minden nap lenyeltem a gyűlölt forró ital új részét, égetve a torkomat. Csak lenyeltem a lelket mélyebben a korty.

Még mindig gyűlöllek, de nem tudom megállni, hogy bármi módon körülfogjak. Még akkor is, ha baszni.

Nem érdekelt a szórakozás. Harsogó hangos zene, részeg arcok és nagyvállalatok. Minden egyes vándorlás tudatállapotom végével ér véget. Úgy tűnik, soha nem hagyom abba fulladozni a vodkát.

Nevetsz, Shistad? Azt mondod, hogy semmi sem változik? Igen. Talán.

De az összes pártom barátai alkoholt és csókoltak veled, és most szinte egyedül vagyok. Egy csöppet balra. Köszönöm és ezt. Nélküle nélkül haltam volna meg.

Egy rossz érzés. Szánalmas vagyok, Shistad? Ez egy fájdalmas retorikai kérdés.

Írok, felismerve, hogy talán nem fogja elolvasni a hülye dolgokat ... Valószínűleg, ha szívesen olvastad az első levelet, akkor biztosan a második pokolba éget. És ettől még többet akarok írni, még őszintén szólva. Nincs félelem. Amit csak tudtam, már elvesztettem.

De soha nem tartozol hozzám.

Isten, tudva, hogy ez szó szerint megtöri a csontjaimat, Chris. Nem tudom elfelejteni, hallottad? I. FUCKING. NEM. Tudok. TE. Elfelejteni.

Hogyan dobjuk ki a fejünket mindazt, ami egyesített minket? Ossza meg a feledés receptjét, kérem. Dobd ki az üzenetet, küldje el postán, küldje el postai galambba. Eladom a lelkemet az ördögnek, ha csak törölné az én életem emlékeit.

A valóságom annyira különbözik a tiédektől, és mivel ez nem vicces, közelebb visz minket. Az ellenfelek vonzanak. Úgy érzi, Christopher. Szeretném, ha érezzük ezt a kapcsolatot köztünk. Nem látható, de ez így van. Nem lehet megérinteni, de ha megpróbálod, akkor meg lehet érinteni a szíved.

Tudom, hogy még nem hibáztatod őt. Hallottam, hogy mennyire verte, nem kímélve a bordákat.

Amikor átölelsz, csókolsz. Amikor az ujjaimhoz érintek a nyakán, megcsókolok.

Soha nem hallgatott. Miért nem lehet olyan, mint a szíved? Miért hallgatsz?

Mindig olyan hideg voltál, mint a gyapjú pulóver.

Most nem vagy. És nincs gyapjú pulóver.

Elraboltad a hőt, Shistad. Attól tartok, hogy hamarosan sem a pulóver sem az undorító keserű kávé sem fog segíteni. Még az alkohol sem menti meg. Visszavonhatatlanul jeges vagyok.

És ez a második ok, amiért gyűlöllek.

Haraggal és merev szívvel,
Eva. "

- Mi van oda, Chris? Írja a lány? Tod elvigyorodott, és kacsintott a fiúra.

Szavai az agyba ágyazódnak, a testet égetik. Holdnak igaza van - ő egy igazi kecske, de van egy szíve, amely most ugrik ki a mellkasából ...

Eva annyira kibaszott, igaz mindent. És egy hiba.

Christopher Shistad nem felejtette el őt, és ő maga igyekszik gyógymódot keresni, ami segít a kibaszott emlékezet megőrzésében: a legcsekélyebb emléke ... Szuka. A hold még mindig egy pokolban van.

Fáradtan dörzsölte a szemét, és tévesen mosolygott az arcán.

- Ez csak bolond az iskolából.

Éva van bántva, de minden erőnkkel harcolunk. Maga velünk van?




Kapcsolódó cikkek