Koklyaev, Kalyushev és Kalinichenko

Az európai IPF bajnokság első napjának eredményei

Andrey Malanichev - a 460-as kalapálás 2-re

Koklyaev, Klyushev és Kalinichenko

Nincs felszerelés, de nagy vágy volt a győzelemre. Az AWPC / WPC változatának megfelelően az európai Powerlifting bajnokság résztvevői örömmel fogadták a nézőket és a versenyek szervezőjét. Annak meghatározása, hogy mely sportolók közül melyik a legerősebb, messze nem volt könnyű feladat, mert három "K" - Klyushev, Koklyaev és Kalinichenko.

Mikhail Koklyaev az Európa Bajnokság WPC után

Május 27. Szentpéterváron a hetedik alkalommal kerül megrendezésre a "Szuper Kupa a Titánok" - rangos verseny egy nyereményalap 2,2 millió.

Egy teljes készlet nem elég, kivéve, hogy Konstantinova. akinek a vezetékneve szintén "K" -on van. Így hát az ország legerősebb sportolók versenyeztek egymással, és a három megközelítés során versenyző nélkül versenyeztek. Nem felesleges megjegyezni, hogy a nagy trió a verseny végső napján teljesen más fizikai körülmények között jött. Például, Koklyaev két nappal ezelőtt csillogott a triatlonon, és Klyushev csak két nap alatt versenyzett a felszerelés részlegében. De Kalinichenko jött ki az első megközelítés tervezet viszonylag friss.

És a csata megtörtént!

Vladimir Kalinichenko szerint elég nehéz neki versenyezni olyan sportolókkal, mint Koklyaev és Klyushev. Ők az ország rekordbirtokosai. Klyushev az IPF 400.5-ben húzta meg, Koklyaev 415-et emelt a "Bajnokok csatájában". Ami engem illet, mondja Vlagyimir, 2,5 kg-ra terveztem javítani az eredményemet, a harmadik 375 kg-ot. Amikor Mikhail elutasította az utolsó megközelítést, a harc egyre hevesebb lett, és 382,5-re utasítottam, hogy megpróbálja megkerülni a Koklyaevet, és a Klyushev-idegeket. Ha a 382,5 nem húzta meg, én is első helyen lennék. De sajnos számomra nem sikerült megoldani ezt, így a harmadik lettem, és Sasha 382,5-et húzott ki, mint az üres, és elvette az első helyet.