A lokomotiv a szezonot a mordovia - hírekkel kapcsolatos fk-mozdony győzelmével kezdte

Egész nap Saranskban esett az eső, ami drámaian megemelkedett a meccs kezdete felé, és igazi felhővé vált. Azonban a mezőny minősége szinte nem befolyásolta - a mesterséges gyepet a "Start" stadionba helyezték.

A mérkőzés ütemét az első percben nehéz volt hurrikánként hívni: a riválisok egymásra néztek, és a labda többnyire a mezőny közepén volt. A mérkőzés első észrevehető pillanata Victor Obinna erőteljes csapása volt a tizenharmadik percben - a labda közelre vette a "kilencet".
Három perccel később pedig hasonló helyzetben, a tulajdonos úgy döntött, hogy fújja középpályás Victor Panchenko - és a kísérlet hogy hatékony legyen. A Miroslav Lobantseva, debütált hivatalos mérkőzést „mozdony”, nem volt esélye, hogy mentse a csapat - a labda megüt a felső sarokban.

A "vasutasok" tizenhárom percet vett igénybe a pontszám kiegyenlítéséhez. Egy másik „standard” a kapunál „Mordvinföld” volt pontozási. Alexander Samedov csak lógnak a büntetés terén, Taras Burlak hűvös nyírni a labdát fejjel a kapu felé, állattartó „Mordvin” megütni a labdát előtte, és Dmitrij Jevgenyjevics Torbinszkij szinte a gólvonalon kalapács a labdát a hálóba!

Mint kiderült, ez csak a kezdet volt. Négy percen belül előkerült Lokomotiv. Az epizód egyik hőse ismét Torbinsky volt, ezúttal segítséget nyújtott. Visszaszerezve a labdát a kapuba, Dmitry pontosan lecsapta a labdát Magomed Ozdoev, aki ellenállhatatlanul az alsó sarokban lőtt! Sajnos, szinte azonnal Torbinsky kellett hagynia a pályát - az egyik epizódban a középpályás sérült.

Anélkül, hogy megállnának az elért eredményeken, a "vasutasok" továbbra is támadtak és hamarosan a harmadik célt szerezték. Vedran Corluka egy másik büntetőterületen elszaladt a sarokban, túlterhelt a "Mordovia" védőjében és elküldte a labdát a kapuba. Csak 38 percre volt szükség a horvát védő számára, hogy számoljon fel a "Mozdony" céljaira!
Miután egy ilyen nagy visszatérése - három gólt kilenc perc - A játék kiszámíthatóan megkönnyebbült.
A második félidő lassú ütemben kezdődött. Amikor elkezdett látszani, hogy a játék kimenetele elavult következtetés volt, a házigazdák életre keltették az intrikát. A 62. percben, miután a sarokba lendült, és a "Loco" szabadrúgás után Osipov elvette a labdát a hálóba.

A kihagyott cél megrázta a Lokomotivot. A 69. percben Samedov lenyűgözően átadta a labdát, de az utolsó pillanatban a büntetésből álló kamrája megszakította Muldarovot. Három perccel később Denis Glushakov, az Obinna-ból kiindulva, egy gyönyörű stroke-ot ért el - nem volt elég egy célhoz néhány centiméter.

A meccs befejezése ideges volt. „Mordvin”, amíg az utolsó pillanatban kapaszkodott esélyt, hogy kiegyenlítse, de nagyon magabiztos játszani Miroslav Lobantsev - Miroslav megbízható volt, mint a gólvonalon, és a kijárat.

A 87. percben a Lokomotiv tíz férfi maradt. A "Mordovia" játékos rohant Ozdojev ellen játszott, aki nem bírta elviselni, és válaszolt az elkövetőre, aki már nem birtokolja a labdát.
Vilkov bíró öt percet adott a főidőhöz, de végül a csapatok több időt töltöttek a pályán. Szerencsére a "vasút" tartotta a házigazdák támadását és megtartotta a nyereményt.

Mozdony: Lobantsev, Chorluka, Eshchenko, Shishkin, Burlak, Ozdoev, Torbinsky, Glushchakov, Samedov, Obinna, Pavlyuchenko

Mordovia: Yurchenko, Muldarov, Stepanets, Osipov, Duimovich, Simchevich, Kuleshov, Rogov, Beber, Mukhametshin, Panchenko

Helló, kedves rajongóim. A nevem Andrey, és meghívlak Önt az Oroszország bajnokság kezdőkörének mérkőzésének szöveges fordítására. A "Mordovia" Moszkva "Mozdony" -ját veszi, amely Slaven Bilic vezetése alatt tartja az első mérkőzést. Egy kicsivel több mint egy óra maradt a mérkőzés előtt!

Most már tudjuk, hogy Lobantsev biztosan helyet foglal a Lokomotiv kapujában!

A csapatok felmelegedtek, a "Mordovia" edzője interjút ad, sajnos nem lesz a csapattal, tk. eltávolítva, és a meccs a standokból következik. Most az interjút Maxim Grigoriev adta.

Glushchakov a mi kapitányunk. A mérkőzés előkészítése folyamatban van. A "Lokomotiv" fekete egyenruhában játszik.

Esik az eső, a csapatok a pályán vannak.

Fellebbezés a rajongóknak, a himnusz hangja!

1 # 96; Bilic kalapban) Fütty! A mérkőzés megkezdődött.

2 # 96; "Mozdony" a jobb oldalon. A központtól kezdődött "Mordovia". És az első támadás, a labda a "Loco"

3 # 96; A "Loco" labdát a mezőny felében lőtték le. Samedov ponyva és szögletes. Benyújtása és. a kapu felett! Ozdojev, az első csapás!

5 # 96; És a Saransk futballisták támadása, a Lobantsev labda. Szabálytalanság Samedovra, de a bíró ad ki. A labda "Loco". Nagy eső van.

7 # 96; A "Mordovia" támadása a központon keresztül. A labda velünk van. Corner ad Loko, de Pavlyuchenko nincs ideje a labdát.

9 # 96; A "mozdony" tartja a labdát. Eshchenko veszélyesen passzolta át a labdát, de a labda kiütötte a labdát.

10 # 96; A labda most "Mordovia" -ot dob. Ozdoev labdát szerzett a mezőnyből.

12 # 96; Egyenként támad! Nagyon lángoló támadás támadta Loco-ot, először Shishkin egy kamrát csinált, majd jól megverte Obinna-t.

14 # 96; Jó támadás "Mordovia", de Lóko védelme megmenti a helyzetet!

16 # 96; És még egy jó támadás a "Mordovia" -ból és a körből és a gólból egy ütés (((Panchenko labdát kap 1-0

18 # 96; A Loco azonnal elkezd támadni! A cél a moszkoviták támogatási zónája kudarcot vallott.

20 # 96; A labda Loko-ban van. Átkozottul Obinna-ra. Ez veszélyes. Toruinsky csapása! De csak a szög után. Samedov benyújtása, de hiba.

22 # 96; Saransk támadása, de Obinna elkapja a labdát. Zabros, de Pavlyuchenko, de még.

24 # 96; Egy jó támadás, de egy fegyelmezetés, és csak egy ki. Az eső vége. "Mordovia" lehallgatás, de Burlak gördül a mezőn, kopogtat a labdát.

26 # 96; Samedov szögletes, de Pavlyuchenko alig elég. A "Mordovia" támadás.

27 # 96; Egy másik hiba Obinnán. De a labda elment a "Mordovia" -hoz, egy veszélyes szikla, egy ütés, de a kapu felett!

28 # 96; Megcsókolta a labdát Pavlyuchenko, de közvetlenül a kapus kezébe.

30 # 96; Büntetés Eshcsenkön, Samedov bejelentése. ÉS GOOOOOOLLLL. Dadu. Samedov beadása a legközelebbi posztra, a kedvezményfej és a kapus nem képes elkapni a labdát, Dmitry pedig üres hálóban végződik.

32 # 96; Loko helyettesít. A labda a játékosainkban van. Zapater jön ki. Oh ... ez. Veszélyesen verte meg a "Mordovia" játékosát. Torbinski levelek (((És GOOOLLLL. OZDOEVVVVV. Igen! Igen! Igen! Pavljucsenko kapta a labdát a szélről, így a középső és hátsó skidochka támadás alatt. Ozdoev. Shut rosszindulatú kritikusok.

35 # 96; Torbinsky levelek, Zapater jön ki! Dmitry kihúzta a lágyék izmait. A "Mordovia" támadás. Már megtámadta a Loco-ot.

37 # 96; Obinna jó választás. Golyó a vasútnál.

39 # 96; Jescsenko három riválist sebzett a szárnyon, és egy lombkoronát tett. Corner. ÉS YYYYYYOOOOOALLALLY. Corluka szép. sarok, átadni Shishkin, a lombkorona és a fej Vedran zátony. Loko összetörte a "Mordovia" -t!

42 # 96; Loko szinte negyedik gólt ért el! Ozdoev a büntetőterületen kívülről megverte a labdát, és a kapus elfutott, Samedov majdnem sikerült eltalálnia a labdát.

43 # 96; Corners Sarantsev. YX. Lobantsev a labdát kivonja a kapura. és még mindig veszélyes. És akkor Loko el tud menekülni, de az átvitel nem pontos! A labda megy a "Mordovia" -hoz.

44 # 96; Bein of Obinna, Urchenko elkapja a labdát. A rájátszásban játszó játékosok a büntetőjátékon keresztül) remekül néznek ki. Out dobja Loko.

45 # 96; Ozdoev hibát követ el. Veszélyes szabadrúgás fog megverni Mordoviát.

45 # 96; +1 Beaver Beat) Lobantsev magabiztosan elkapja a labdát. És síp! Bilic Delaep Ale-Up és a csapatok az öltözőhöz mennek.

45 # 96; helyettesítő a "Mordovia": Bober levelek, Pazin jön ki. A játékosok már a pályán vannak. Hangsúlyt. Loco a második felét a középpontból indítja. Hitching a mezőn, mert Pazin száma a pólón nem ugyanaz, mint a mérkőzésen.

49 # 96; Amit nem ért a "Mordovia" helyettesítésével. Úgy tűnik most nem Pazin, hanem Kontsedalov! NAGYON VESZÉLYES! Samedov egyedül volt a szárnyon, és egy lombkoronát csinált, de senki sem tudta lezárni a pályát. és a 7-es számból származik Roman Kontsedalov!

51 # 96; Bilicon egy új és száraz öltöny) Pontos átadás Pavlyuchenko. A labda Mordoviából származik. Lehallgatás Glushakova, de senki sem támogatta. Loko magasan találkozik az ellenfelével.

53 # 96; A "Mordovia" sokkja, de a múlté! Most van egy veszélyes pályán, Burlak helyettesített.

55 # 96; A labda Loko, de a labda még nem ér el Roman Pavlyuchenko (

57 # 96; Durva rossz Eshchenko a Muhamedshen. Büntetés lesz. Koncertek lombkorona. Pavlyuchenko visszafordít, és Loko nem kap ellentámadást. Чорлука jól játszik a védelemben, kiüti a labdát. Egy másik csapás, a "Mordovia", sarok lesz.

58 # 96; Ez nagyon veszélyes. Dujmovic majdnem beleesett a kapu lövésére. A labda Loko-ban van.

60 # 96; Glushakov benyújtása, de a kapus elkapja a labdát. Szeretném látni már Caicedo mezőnyén, Pavlyuchenko nyilvánvalóan nem ért el a játékot a szünet után. Kontsedalov szabálytalanságot követett Eshchenko ellen! Loco tekercseli a labdát. Eshchenko elveszíti a labdát, és támadja a "Mordovia" -t.

62 # 96; Glushakov megkötözi a karakterláncot) és a "Mordovia" játssza a pályát. Jó szolgálni, de a fej kedvezmény nem működik. Most a sarok. Feed, és még egy. És a cél a "Mordovia" pontozása. Osipov. Itt van!

64 # 96; A támadások "Mordovia". De Lóko támadásáról írok. Az Ozdojev-féle csapás egyértelműen nem működött. A sirályok által. Loco elkezdi nyomni.

66 # 96; A mérkőzés feszes lesz! Loko megadja a sarokot és Corluk szinte alig érte el a labdát a fejéhez. De egyértelműen a hátába került.

68 # 96; A labda biztonságosan repül a mezőn, a játékosról a játékosra. Obinna ismét jó a kiválasztás és a támadás "Mozdony". Samedov jól sikerült áttörnie a kapufát, de a lövés sikertelen lett! Segítség a Loko játékossal.

69 # 96; Osipov kap egy kártyát! Corner megadja Samedovot. A labda a kapu felé repül.

72 # 96; Támadja a Loco-t. Az összes támadás Zapatera-on keresztül történik. YX. Obinna a sarkával játszott Glushakovon, de a csapás szinte pontatlan! Milyen szép. "Mordovia" támadása.

74 # 96; A Caicedo felmelegszik. "Mordovia" a büntetőterületre büntet. Kerek a Lobantsevben!

76 # 96; Zapater elveszíti a lóharcot. A labda Mordoviából származik. Loko lelassult.

78 # 96; Loco támadásokkal küzd. Veszteség, de a "Mordovia" nem tudta megfelelően eldobni a labdát. Egy másik beadvány a "Locomotive" büntetődobozba.

80 # 96; Küldje el a mérkőzés utolsó 10 percét. A támadások "Mordovia". A Loco nyilvánvalóan hozzá kell adnia, és rosszul tudja befejezni. Bilich nem helyettesít. Veszélyes támadás, de Lobantsev nyugodt. Caicedo készül a mezőnyre. Pavlyuchenko hátat fordított, és szabadrúgásba lő! És Caicedo változik Pavlyuchenko. Glushak fújás. A keresztléc és a kapus ütem alatt.

82 # 96; Ó, a szépség. Samedov megadja a sarut, átenged Zapatera-nak, hiányzik neki, és Glushakovot szág, de. És a csere, amiről már beszéltem. Üdvözlet a Hispaniolára.

83 # 96; Sok sztrájkot "Mordovia". Lobantsev jó.

84 # 96; Helyettesítés a "Mordovia" -ról: Dujmovich elhagyja, Kuznetsov kijön. Ai. Glushakov adta a rejtett passzát Caicedo-nak, de nem jutott el a labdába.

85 # 96; Átkozottul Obinna-ra! A labda Loko-ban van. 5 percig menni. A "Mordovia" lehallgatása, de azonnal a védelem "eloltja a tüzet."

87 # 96; Loco tartja a labdát! És töröld velünk, barátaim! Ozdoev! Piros kártya! Egyáltalán nem szükséges hiba ((Ó, ő veszélyes.) Saransk csatár a kapu fölött találja magát, jó, hogy nincs büntetés.

89 # 96; Loko: Grigoryev levelei, Samedov elhagyja, és "Mordovia" elhagyja Muhamedshent a mezőn, csak Rustem! Bilic elmondja a játékosoknak!

90 # 96; +5 A hozzáadott idő eltűnt! Gyerünk, Loko. A büntetés elhalasztása lesz! "Mordovia" felkészülni! Chorluk és Jéscsenko megkapta a kártyákat! Panchenko a labdán, takarmány. Miroslav Lobantsev. Minden nyugodt.

Go dobja a büntetőterületet! Ez egy meccs, ez a bajnokság kezdete. Caicedo hibát követ el a támadásban. Egy másik büntetés a mező közepén! Utolsó bejelentés. és. ALL. A VICTORY. Mindannyian győzelem. Hurrá! FUH!))) Minden kilélegzett! Köszönöm mindenkinek! A jövőbeni győzelmekig.