32 éves vagyok, és nem dolgoztam egy napot az életemben, 11 osztályt elhallgattattunk és mindent

PANDA_PRO. 15.02.12 21:07 (A válasz: Nastya52)

Úgy gondolom, hogy senki sem kérdezi meg a tanfolyamokon, hogy milyen iskolai végzettséged van, nos, hogy valójában nem érdekel.

befejezni az eladók-pénztárokat. El lehet menni a vállalatnál szállítószalagon vagy összeszerelésen. A raktárban a csomagoló vagy csomagoló. Mindenesetre kicsinek kell lenni.

Nem hiszem, hogy el kell menni a felsőoktatás a 32. Szóval lesz néhány közgazdász / ügyvéd / pszichológus, de ki a faszt lesz szüksége a nagyobb tapasztalat nélkül 40 éve! jobb, ha valamilyen munkatapasztalatra vagy kurzusra megy, például egy fodrász, egy manikűr vagy valami ilyesmi. Időközben menjen és dolgozhasson tisztábbnak, mivel pénzzel próbálkozott. Már tisztán nevelés nélkül is megteszik.

Talán meg kellene mennem az egyetemre, hogy iskolába menjek?

Yummy_Yummy. 2012.02.14. 17:12 (válasz:: elképzelhetetlen)

elképzelhetetlen. 14.02.12 17:11 (válasz: Yummy_Yummy)

Yummy_Yummy. 14.02.12 17:06 (A válasz: elképzelhetetlen)

elképzelhetetlen. 14.02.12 17:02 (A válasz: Yummy_Yummy)

Yummy_Yummy. 14.02.12 16:58 (A válasz: elképzelhetetlen)

ez nagyon meredek annyira híres firmy.a lányok 20 éve fut, letölti, hogy megpróbálja nem megy meshay.Vot és minden rabota..a jól, még a főnök szopni, hogy milyen gyakran előfordul,

elképzelhetetlen. 14.02.12 16:56 (A válasz: Yummy_Yummy)

Nem vagyok semmi)
de a titkár, kivéve a / vagy hiányos, ha elhalasztja a munkát, még mindig ajánlott az angol / német ismereteket is.
Nos, persze, van egy csomó más üresedések fizetése 10-15 ezer, ott és anélkül, hogy a kezüket kiharcolják

a foglalkoztatás központjában iditol, akkor küldhet átképzésre, az Ön esetében a tanfolyamok, és akkor is válassza ki, hogy melyik menni

Kapcsolódó cikkek