3 Maszkok a montagne jeunesse véleményeiből

3 Maszkok a montagne jeunesse véleményeiből

Maszkok Montagne Jeunesse - ez a leghíresebb maszk, véleményem szerint. Mennyit élek - olyan sokszor emlékszem rájuk, sok éven át használom, és minden alkalommal, amikor megveszem a kedvenceimet. Itt van hárman, ma elmondok egy kicsit róluk, és megmutatom őket az arcon.







3 Maszkok a montagne jeunesse véleményeiből

Maszk arcra Montagne Jeunesse Folt Sár Argile Anti-Imperfection Aloe Vera Willow - Aloe Vera és Willow

Kiterjesztett nézet:
Szépen kifejeződött íz nélkül, és tetszik nekem.
Sajnos a színes csalódás, vagyis a maszkok színe soha nem felel meg a képnek.
Mindig ezt a maszkot használom, amikor a gyulladás arcára érettem, mert az aloe vera kiváló nyugtató. A maszk tökéletesen táplálja és simítja a bőrt, vizuálisan eltávolítja a kis szabálytalanságokat.
A maszk után a bőr friss és pihentető, ezért imádom ezt a maszkot.

Ár: 111 rubel
Vizsgálati időszak: több év
Értékelés: 4

3 Maszkok a montagne jeunesse véleményeiből

Maszk arcra Montagne Jeunesse Sár Pac Anti Stress Mer Morte - A Holt-tenger ásványai

Kiterjesztett nézet:
Tiszta pórusokat - ez valóság, ha maszkot választasz a halott tengeri ásványokkal. Az agyag alapú maszk illóolajok hozzáadásával. A kellemes illatú gyógynövények, csak arra vár, ismét egy fényes kék maszkok nem felelnek meg a valóságnak, az élet maszk szürke, kevés kék árnyalat, de nem sokat. A maszk nem vastag, könnyedén alkalmazható, és egy táska akár kétszer is használható (mint egy 20 ml-es csomagban). Érdekes illatú, emlékeztet a férfi kölni.






Vártam 20 percet, és lemosom. Várakozás közben a maszk természetesen húzza az arcot, de nem sokat, és beszélhet. Nagyon könnyen lemosható. Az eredmény azonnal észrevehető - a bőr tiszta, puha, egyenletes.
Nem okoz irritációt, nem száraz a bőrön, kissé megvastagítja a pattanás utáni fájdalmat. Véleményem szerint ez a legjobb maszk a Montagne Jeunesse márkanévben.

Ár: 111 rubel
Vizsgálati időszak: több év
Értékelés: 5

3 Maszkok a montagne jeunesse véleményeiből

Tisztító maszk-hámlasztó Montagne Jeunesse Peel-Off maszk Uborka kivonatú uborka


Kiterjesztett nézet:
Ez a maszk különösen azok számára készült, akik szeretik a maszkolt filmeket. Azonnal szólok egy hatalmas (számomra személyesen) hibára, nevezetesen - a szagról. Az orr szinte azonnal szétteríti az alkoholt és néhány perc múlva eltűnik.
Maszk - exfoliáns, ez egy maszk-peeling? Ha igen, miért nincs kaparó részecskék? Nem egyértelmű, ezért három pontot céloztam.
Már mondtam a szagról, ez elviselhetetlen. És mi van a konzisztenciával? Átlagos sűrűség, egy kicsit vastag maszk, de nagyon rosszul oszlik el az arcon. Be kell igazítani, hogy minőségi szempontból az egész arcra alkalmazható legyen. A csomagoláson a maszk világos zöld, de az életben átlátszó.
Várt 20 percet, és elkezdte eltávolítani ezt a maszkot, legalábbis jól megy.
Mega tisztít én nem vettem észre, de a maszk eltávolítja a felesleges faggyút (csak tökéletes kombinációt a zsíros bőr), és összehúzza a pórusokat.

Ár: 111 rubel
Vizsgálati időszak: több év
Értékelés: 3

Vita vagyok, nekem a "te"
Vettél valamit a Montagne Jeunesse-ból?
Ossza meg benyomásait.

Üzenet az adminisztrátornak a hibáról

Hibaüzenet:

Az Ön üzenete (opcionális):

Emlékezzen a felhasználóra

Adjon meg egy megjegyzést Mégse

Jelentést küld egy bejegyzésnek

Hiúság és sértés

Olyan anyagok, amelyek sértik a törvényt

Érdekes blogbejegyzések

Érdekes hozzászólások a közösségből

A nap legjobbja a közösségből

  • Nitevaya emelő az ovális ovális korrekcióhoz. Az én tapasztalatom előtt és után. Egy kicsit a filers és botox 101 Kabanuchka
  • Szemöldök krém 25+. Limoni Ultrauvlazhnyayuschy szem krém hialuronsavval Hialuronsav Ultra hidratáló krém 4 BooBooGordon



Kapcsolódó cikkek