7 Az én szabályaim, hogyan tanulhatok szeretni a könyveket

Szeretem a könyveket. És nagy vágyam van arra, hogy segítsen másoknak látni a világomat. Hol van a könyv - ez az egész univerzum, megragadja? (Itt vagyok, nagyon)
Úgy gondolom, hogy saját példáján keresztül taníthatsz valamit. Ezért leírom azokat a szabályokat, amelyeket az olvasás éveiben dolgoztunk ki. És az olvasás iránti szeretet.
Figyelmeztető kérdések, hetente 3-4 könyvet olvasok.

7 szabályaim hogyan lehet megtanulni szeretni a könyveket.

1.Ha nem szereted a könyvet - csak dobd el. Nem kell ülnie és megölnie az érdektelen vagy értelmetlen bekezdések miatt (természetesen nem fogom figyelembe venni az oktatási szakirodalmat). Lehet majd olvasni szinte minden könyvet, fél év vagy egy év. Most csak most, akkor örömet szerezhet róla?

2. Mielőtt néhány könyvet, akkor csak nő / nő / válik más személy / tapasztalat valamit. Ezért térj vissza az elhagyott könyvekhez. Őszintén szólva a történet az én tapasztalataimból származik. Nem szerettem Harry Pottert, amikor 15 éves voltam. 20-kor mind a hét könyvet két héten belül újra olvastam.

3. De néhány könyv soha nem lesz a tiéd. Tehát biztonságosan dobja újra őket. Személy szerint én nem bírhatom Dosztojevszkij. És nem csinálok hiába próbálkozásokat újra látni.


A véleményem, a véleményem, a szavaim szubjektívek, nem feltételezem, hogy mindaz, ami írt, mindenki számára segítséget jelent.
Csak próbálok egy jó darabot adni.
Köszönjük az olvasást!
PS Ha már elsajátítottad ezt a szöveget, akkor van valami törekvés. Tehát már célokat tűzött ki és teljesíteni kívánja őket. Béke neked és a szeretetnek)

Kapcsolódó cikkek