4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Ideje felkészülni a nyárra, hasznos dolgokat vásárolni, amelyek segítenek aktívan vezetni. Elmentem a zászlóshajó áruházba: Moszkvában, a TRC Atriumban volt, azt nézte, hogy érdekes.

Megosztom a legfontosabb modulokat és tartozékokat, amelyek hasznosak lehetnek a nyáron. Az elektroszkópotól az Apple Watch szíjáig.

Az elektromos közlekedés remek módja annak, hogy nyáron a város körül járjon. Gyors, kényelmes és egyszerűen szórakoztató.

Ez egy Yuneec E-GO2 fénysáv. Mindig egyenetlen légzés a gördeszkákat illetően, valami lázadó ebben a tábla kerekekkel. Hűvösnek tűnik, erre és a nagybátyra 30 évig nem szégyelleznek.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Van egy megbízható és rugalmas 8 rétegű kompozit fadoboz, 12 mm vastagsággal. 6,3 kg súlyú, ami kevesebb, mint a legtöbb gyro pacemaker. Kényelmes viselet, a kerekek nem zavarják, és nem ruházzák el a ruhákat.

Egy egeret vett, és bevitte a metróba.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Nehéz feljutni rajta, mint egy gyroscope-on. Egy rövid időre képesnek kell lennie arra, hogy egy átlagos görkorcsolyán álljon.

A 400 wattos motor köszönhetően 20 km / h sebességre gyorsul. Két nagysebességű mód van, és kényelmes, ha a mottó támogatója vagy. "Csendben jársz - folytatod."

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Teljesítménytartalék - 30 km egy díj ellenében. A fékezés során a helyreállítási rendszer halmozza fel az energiát. De még akkor is, ha az akkumulátort nullára engedik le, a szokásos gördeszkázáshoz hasonlóan gördülhet. Kihúzta a lábát - és menjen!

Vicces városi közlekedés, ahol munkához juthat, és rendezheti a pokatushkit a hétvégén. Költsége 39.990 rubel.

A nyár kiváló alkalom a droning megszerzésére.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Véleményem szerint a legjobb megoldás a DJI Mavic Pro. Kompakt, egyszerű, csak tanulni repülni. A csavarok összecsukhatóak, minden táskában, hátizsákban és még a zsebében is.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

A maximális sebesség 65 km / h, a repülési idő legfeljebb 27 perc. Ez elég ahhoz, hogy 13 km-t repüljen. A jel átviteli tartománya legfeljebb 7 km, a kép 1080 vagy 720p sebességgel sugároz.

Öt kamera, GPS, GLONASS és ultrahangos szonár nem hagyja, hogy a drága drónok megszakadjanak.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Még egy gyerek is kitalál majd.

A szupervízes védőburkolatok nagy része óriási, kínos és elborítja az iPhone megjelenését.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

De a megfelelőt találtam - brutális, védett, drága.

Ez az elem az Element Case Black Ops-nak, az iPhone 7-hez készült, nagy teljesítményű és elegáns burkolatának korlátozott sorozata. Ugyanez a 7 Plusz.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Nem vagyok rajongója ilyen agresszív kiegészítőknek, de ez a hűvös a kezemben tökéletesen fekszik. A fedél gyártásánál a káprázás kiküszöbölésére alumínium és kemény anódos bevonatot használnak.

Speciális összetett anyagok erősítik a polikarbonát alvázát, létrehozva az úgynevezett "alváz", amely ellenáll a hajlításnak és csavarásnak.

Abban az esetben, ha az iPhone ellenáll egy 1,5 m magasságból történő leesésnek!

Vagyis, ha a zsebéből vagy a kezéből esik, akkor ez nem lesz sértetlen. Az oldalak kicsit kiállóak az elülső részektől, így a képernyőnek sem szabad szenvednie.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Védőfóliával és fedőréteggel van ellátva ... igen, borító borítással. Először nevetettem, aztán megtudtam, hogy 16.990 rubelt ér. A borító fedele valóban szükséges.

Komolyan, nyilvánvaló, hogy a legtöbb megrendel egy ügyet Ali-val 200 rubelre, és mindenki boldog lesz. De ha különleges tartozékot szeretne, ami jól néz ki, és megvédi az iPhone-t - az ár igazolható.

Cserélje ki a törött képernyőt sokkal drágább lesz.

Tehát az Element Case Black Ops, 16.990 rubel, nézzen ide.

A reggeli futamok, kerékpáros utak és egyéb sportok nyári hobbija kezdődött.

A szekrényből kihúztam az új cipőket, előkészítettem az esti rövidnadrágot. És az Apple Watch heveder ugyanaz, mint az, amelyik vele jött, csak törölve. Itt az ideje frissíteni.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

A legjobb választás a sporthoz a Nike szíj. Ez általában normális fluoroelasztomer heveder, de lyukakkal. És nagy szerepet játszanak.

Tökéletesen áthalad a levegőn, így az óra nem forró. Az Apple Watch is szorosan ült, de a heveder nem ragaszkodik a kézhez.

Ezekkel a lyukakkal az óra eredetinek tűnik, és nem olcsó fitness karkötőnek.

Hűvösek a szivárgó farmerekkel és minden más nyári ruhával.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Három szín áll rendelkezésre: fekete-zöld, fehér és fekete. Az utóbbi vásárolt egy fekete acél Apple Watch.

Még olcsóbb, mint egy átlagos sportpánt - 3 990 rubel.

Itt van egy ilyen sokszínű gyűjtemény kiderült. Ezt szerettem, és én magam vásárolnék. Jöjjön el magától: Tárolja, most már van kedvezmény a tanév végére.

Bármi más és szép árak.

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

Minden mulatságot közzéteszünk a Facebookon. Feliratkozom és tedd fel!

@ XPEH01. Nos, nem vagyok különleges, herék, de azt hiszem, most nem igazi szakembert kell vásárolni valamit a fantom és a fenti, és Mavic csak játszani. Legalábbis én is elkezdtem gondolkodni megszerzése Mavic, és az egyetlen dolog, ami megállította ezt a tanácsot egy-két ember kell várni a második generációs, mert az első már viszonylag hosszú ideje a piacon.

@ferrum. miért van rá szükséged? Elnézést, az asztalra ugrál, de egy konkrét kérdésre választ ad. Nem tudom megérteni, hogy miért és hogyan egy hétköznapi ember játszik egy drónnal 80k-ra. Vagy az iPhone-on, az olvasók kontingense drámaian megváltozott, és a legtöbb most csendben megy, és egy hétig vásárolni egy játékot 80 000 dollárért?

@ferrum. Megbocsátom a nyomorultat. Megértem, hogy az a kérdés, hogy „miért”, ha kíváncsi az egy tény, amit tett, mert azt kérdezi, hogy csak, és nem a szakmaiság és az eladások száma, amelyek egyáltalán nem érv, hogy megvásárolja a hosszú nem válaszol a legfontosabb kérdés.
Ismét, ha nem érti, feltettem egy kérdést, hogy a cikk a „4 hasznos dolgokat, hogy majd a nyár hűvösebb”, és én tényleg nem értem, hogy a drone 80k minden tőlem (vagy legalábbis jelentős számú olvasó) nyár jobb .

@ XPEH01. Nyilvánvalóan túlbecsültem a logikai képességeidet. Jó nyár!

A fedőlapot - $ 199.95 USD + $ 24-26 USD a könyvespolc szállításához, és sokkal nyereségesebb, mint a re: Store

@Gottex. A Spigen Thin Fit Hybrid tok ugyanazokat a funkciókat látja el, és 10-szer olcsóbb.

A járdaszegélyről / járdaszegélyről))) ugorhatsz erre a gördeszkára?

@ ilja007. Lehet, de a csúszda korlátja már nehéz lesz, ha csak lehetséges :)

. Óvatosan használatával közmondások, nem, hogy egy mosolyt, mert a veszteség értelmében az íráshoz)))), minden tovább ... „lassú és egyenletes nyer - megy, arról a helyről, ahol menni.”

Mint mindig, valami szart is írt.

Talált egy helyesírási hiba a hírben?

Válassza ki az egérrel, és nyomja meg a Ctrl + Enter billentyűt.

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Miért tűnt el FaceTime az iPhone-on?

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Mi helyettesítheti az iPhone szabványos lejátszóját?

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    A MacOS-ban a nyomkövető segítségével három ujjal húzva (kiemelés) elveszett

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Melyik a jobb: az üveg vagy a képernyő teljesen megváltoztatása az iPhone-on?

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Állítsa be az automatikus kikapcsolást és a Mac számítógépen

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Hiányzó jegyzetek az iPhone-on, mit tegyek?

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Miért hangzik a Mac alkalmazások?

  • 4 Hasznos dolgok, amelyek a nyári hűvösebbé teszik

    Mi a teendő: a macOS megköveteli, hogy adja meg az Apple ID jelszót, de nincs bemeneti ablak?

    Kapcsolódó cikkek