24 A számla kérdése

1. Mit csinálsz ezekkel a gyűrűkkel - karkötőkkel, lánccal, gyűrűkkel és egyéb ajándékokkal, amelyeket rajongóidtól kapsz? Nincs probléma, mert nincs hely a raktározáshoz?
Igen, valójában ez ... ilyen jó vagyok, de remek! Az ilyen dolgok nem sokat történnek! By the way, még egy különleges bőröndöt is kaptam ezekért a dolgokért. És a legkedveltebb dolgokat otthon tartják nagy dobozokban.

2. Ön gazdag, híres, és a sikere tetején van a csoportban. Boldog vagy, vagy hiányol valamit?
Nagyon elégedett vagyok az életemmel. Természetesen mindig van valami, amit akarsz, és van valami, ami felborít. Néha nem hiszem el, hogy milyen szerencsés vagyok! És ezeken a pillanatokban azt gondolom, hogy nincs jogom a nyavalyára és panaszkodni a sorsra. Bár néha, természetesen, megteszem. De általában őszintén ... nagyon örülök az életnek, bár talán tudni akarod, hogy még mindig egyedül vagyok? Igen, igen!

3. Mi a gondolatod, amikor olyan plakátokat látsz, mint például: "Szeretnénk látni, mi van a nadrágodban?"
... a bátyám abban a pillanatban boldog

4. És itt van egy másik kérdés, ami sok embert érdekel: mit fogsz csinálni, ha a csuklás hirtelen megüt a helyszínre, vagy elfelejted a szavakat?
Jó kérdés, de szerencsére nem csengett a színpadon. De ha ez megtörténik, nekem kell énekelni. Tudod az összes szöveget szívből, így számíthatok rád ebben a kérdésben. Általában soha nem felejtettem el a szövegeket. Felbukkannak a gép memóriájába.

5. Milyen érzés lenni ilyen angyal?
Nos. tudod, általában átrepülök a város fölött, szétszórva szerencsét mindenütt, és alkalmanként szerelmes nyilakat forgatnak ... és szünetekben vásárolok. Ez nagyon kényelmes, hiszen csomagokat szállíthatok a szárnyakon. Tudod, nehéz évszázadok óta járni ...

7. Nem tudom, hogy észreveszed-e ezt .... De te rendkívül karizmatikus személy vagy, és ennek eredményeként hatalmas emberek akarnak rád és álmodni rólad - köztük kicsi és nagylányok, tizenéves fiúk, felnőtt férfiak és nők. Gondolkodol erről, és ha igen, mi a véleménye erről? Megijeszti? Hízelgett? Vagy nem érdekel?
Nem tudom .... Soha nem gondoltam rá ... néha nem hiszem el! Wow. Ha igen, akkor hihetetlen. Persze, nagyon boldog vagyok, ha így van ... Bár nem illik a fejembe.

8. Mit gondolsz a karakteredről? Szeretne valamit megváltoztatni magadban? Melyek az erősségeid és gyengeségeid?
Valaki azt fogja mondani, hogy nagy egoista vagyok ... De nem mondanám, hogy túl önző vagyok. Bevallom, hogy gyakran nem hordozok gitárokat és zsákokat, de csak így és ez a meghatározás nem felel meg nekem. Mindannyian önzőek vagyunk, és normális, ha minden rendben van. Mindig hittem magamban, és mindig tudtam, mit akartam, és azt akartam, hogy tegyek eleget a terveknek. És ha valami ellenkezik a terveivel, szörnyen félnek tőlem. Valójában ez az én gyengeségem. És mégis - a kompromisszumok nem számomra! Szörnyű tökéletesítő vagyok, és néha fáradt vagyok. Néha nyugodtan szeretem, de általában nem működik. Csak tökéletesítő, de még mindig nagyon féltékeny.

9. Tényleg átöleli Tomot? Van egy lányod kettőre?
hahaha ... Természetesen néha ölelgetek Tomot a testvéremként. Valójában Tom és én egyszer volt egy barátnőjük, de nem egy időben. Először Tom valami csavart, és egy idő után - én. De ez csak egyszer történt meg.

10. És mit gondolsz a Fan Fixes-ről, amelyben te vagy Tom szeretők?
Senki sem tilos fantáziálni. Bár egyes fantáziák abszurdak. De akkor fantáziák ...

11. Mit válaszol, ha a gyermek megkérdezi, honnan jönnek a gyerekek?
... kérdezze meg a bátyám a kedvenc témája ...

12. Hiszel a természetfeletti jelenségekben (élet a halál után, stb.)? És mi a magatartásod ezekben a dolgokban? Találkoztál ezzel az életben?
Igen, igen. Olyan sok megmagyarázhatatlan dolog van az életben, hogy valami természetfelettinek kell lennie. Hiszek a sorsban, és azt hiszem, ha valami nem történik velünk, akkor van valami jelentése, és semmi sem véletlen. Azt sem hiszem, hogy mindez véget vet a halálnak - van valami más is. Általában írok egy esszét e témáról. Röviden, dióhéjban - hiszek a természetfeletti jelenségekben és a halál utáni életben.

13. Találtál-e már TH-koncertet családtagjaid és barátainak?
Ó, jóságom! Természetesen! Sokszor ezt tettük. Miután még egy lányt játszottak a DR-ben közvetlenül a nappaliban. Az igazság akkor az volt, hogy ördögi voltunk, nem pedig TH.

14. Mitől lehet őrült?
Nem utálom a pontosságot! És még inkább nem tolerálom a hackereket és az embereket, akik nem komolyan veszik az ügyet. Ha valamit csinálok, azt akarom, hogy mindent tökéletessé tegyek, és ha valaki mindent elrontott becstelenség miatt, akkor ez engem mérges.
Legutóbb azt hittem, találkoztam olyanokkal, akik hazudtak nekem. A kapcsolatok iránti őszinteség az egyik legfontosabb dolog számomra, különösen most, hogy az emberek egyre nehezebbek a bizalomban.

15. Több ezer rajongó van, akik beismerik, hogy szeretik. Úgy gondolja, hogy ez valóban szeretet, és úgy gondolja, hogy az ilyen fanatikusoknak köze van a zenéhez?
Valójában nem tudom, hogy ez szerelem vagy sem. Mindenkinek válaszoljon erre a kérdésre. A lényeg az, hogy jól érzi magát. A szerelem olyan csodálatos érzés, amely az életben nem olyan gyakran történik meg, és gyakran nem történt velem. De teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányaink is szeretik ezeket a lányokat.

16. Mit nem szeretsz a lányokról (karakter és megjelenés)?
Utálom a hűtlenséget és a hazugságokat. És gyönyörű kezekkel kell rendelkeznie.

17. Miért rúgtad Tomot egy koncerten Hanoverben a "In die Nacht" előadásában?
Mert ez az idióta nem néz rám. Mindig ránézek, és gitározik. Tehát megérdemelte a rúgást.

18. Melyik lányt szereted legjobban - sminkkel vagy anélkül?
Nem mondhatom általában. Kire megy. Bár úgy gondolom, minden lány boldog lenne, ha nem lenne szüksége sok sminkre, hogy jól nézzen ki.

19. Hogyan igazolná a szerelmedet a barátnődnek? El tud képzelni egy olyan helyzetet, amelyben csal a barátnődre, annak ellenére, hogy szereted?
Soha nem változtatom meg a barátnőmet! Ez a legrosszabb dolog, amire gondolhatsz.

20. Meg fogod változtatni a hajad? Ha igen, mi lesz?
Szeretném ezt tenni, de nem jelentem be. Ha ez megtörténik, legyen meglepetés mindenki számára. És akkor ezek a dolgok spontán következnek be.

21. Kedvenc parfüm / dezodor?
... nem használok parfümöt, és mindenféle dezodorok voltak. Nincsenek különleges preferenciáim.

22. Figyelj, tudod mondani nekünk, lányok, miért vagytok állandóan a lábad közé?
Ez. Haha. Nem ezt teszem. legalább nem a lányok előtt ....

23. Valójában ilyen jó vagy a szex? Vagy van egy vad oldala?
Nos. Azt mondanám, hogy ez a lánytól függ!

24. Mit kell adni, hogy megengedhesse magának, hogy egy boxerben fényképezzen?
hehe ... tényleg már láttál engem úszónadrágban. ezért hagyjuk abba ezt most!

Kapcsolódó cikkek