7 tipp, hogyan tervezhet egy menüt egy hétre

Miért tervez egy menüt egy hétre? Először is tudni fogja, mit kell főzni a vacsorára, és nem kell a konyhában futni, és gondolkodni kell, hogy menjen, mit főzzön. Másodszor, jelentős pénzt takarít meg, amelyet naponta elköltöttek a boltban. És az utolsó, nem csak pénzt takarít meg, hanem az idejét is. Természetesen nagyon nehéz egy heti menüt tervezni, de a legfontosabb dolog elindulni. És itt vannak az én 7 hasznos tippem az Ön számára, hogyan tervezzen egy menüt egy hétre.







7 tipp, hogyan tervezhet egy menüt egy hétre

1. Ismerje meg, mely termékek közül melyik van

A menü elkészítéséhez egy hétig nagyon fontos tudni, hogy milyen élelmiszerek vannak a házban. A hűtőszekrényben és a szekrényben legalább két vagy három edényt főzhet. Termékei nem fognak elrontani, és jelentős mennyiségű pénzt takarít meg.

2. Tudják meg, milyen termékeket kedvezményezettek

3. Ismerje meg a heti menetrendet

Nem minden este szabadok, nem igaz? Előfordul, hogy olyan fáradt vagy elfoglalt vagyunk, hogy nincs energiánk a vacsorához. Talán hetente többször is részt vesz a táncórákon, vagy edzőteremben vesz részt, este pedig nincs ereje és ideje a vacsorák készítésére. Ebben az esetben hajlandó spagettit vagy szendvicseket készíteni.







4. Ismerje meg az egyszerű ételek receptjeit

Nagyon fontos, hogy ismerje meg a több egyszerű étel receptjét, még akkor is, ha egy héten nem szerepelnek a menüben. Talán megváltoztatod a terveket, és sürgősen fel kell készíteni valamit sietve, itt találsz hasznos recepteket egyszerű ételekhez.

A tematikus estéken való beszélgetéskor az esti órákat értem, amikor ugyanazt az ételeket főzitek. Például hétfőn mindig sokféle tésztát főzek. Számomra a hétfő egy kemény nap, és a tészta kiváló lehetőség a vacsorára.

6. Készítsünk el néhány ételeket, amelyek befagyaszthatók

Ha menüt tervez egy hétre, tegye bele a fagyasztott ételeket. Készítsen több edényt, majd tegye be a fagyasztóba, és minden tervezett napon vegye ki az edényt a fagyasztóból és főzzön. Például többféle tésztát főzök, hagyom őket a fagyasztóban, és ha szükséges, kapok és főzek. Gyors és ízletes!

7. Ragaszkodjon a megrendeléshez

Mindig élelmiszert vásárolok, miután megtisztítottam a hűtőszekrényben, és eldobtam az elkényeztetett termékeket. Tisztítás után látom, hogy nincs mit, és írj egy listát, mit vegyek. Mindezek után egy heti menüt készítek. Azt tanácsolom, hogy ugyanezt tegye. És győződjön meg róla, hogy a gondolataid rendben vannak))) velük kezdődik)))

A menü egy hétre történő elkészítésével időt és pénzt takarít meg, valamint megvédi magát és családját a ház káoszától. Remélem, hogy az én tanácsom segíteni fog. Írj nekem, milyen tanácsot használsz, és mi segített neked?




Kapcsolódó cikkek