5 hónap birtoklása daewoo

Ebben a naplóban elhatároztam, hogy mindent elmondok az autóról, mert sok vélemény van a Nexia-ról, és mindannyian teljesen más.
1) A Daewoo beszerzése.






Kezdetben, elhagyni, szkeptikus voltam, mert a Nexia gyűlölete elég ahhoz, hogy kételkedjen. Vélemények a típus szerint: "Vásárolja meg autóiparunkat" vagy "Vegyük a Nexia-t, sajnáljuk", csak a tenger volt ... Vaz-2106 exportot, azt gondoltam, jó állapotban volt. Nexia a parkolóban állt a meleg időjárás és az értékesítés előtt. De aztán, ironikusan, a hatodik lány kezdett önteni, a lehető leggyorsabban kellett eladni. Autó nélkül, nem akartam maradni, úgy döntöttek, hogy ideiglenesen hagyják el a Nexia-t.
Az autó kellemesen meglepődött. Minden benne van, mint egy olcsó városi autóban. úgy döntöttek, hogy megszünteti az értékesítést.
2) A Nexia kihasználása
Daewoo Nexia - Tökéletes megszerzés azok számára, akiknek olcsónak kell lenniük. viszonylag magas színvonalú és nem drága, hogy autót tartson a családi kirándulásokhoz.
Kiváló lehetőség, mint az első autó, mind a férfiak, mind a nők számára. A kabinos kormányzás és a kicsi kis dolgok jelenléte a kényelmes vezetés kedvelői számára kevés pénzhez vezet, és egy erős felfüggesztés tökéletesen illeszkedik az utakhoz.
Daewoo Nexia - azok számára, akik többet szeretnének kihasználni, és kevésbé kijavítják autóikat.
3) Összehasonlítás
Mi kínálják a Daewoo helyét.
1) Erősen fáradt (a szemetesben elakadt) front-meghajtó Lada.
Ebben az esetben ugyanazt az összeget választjuk a gép és a malacka között.






Végtére is, a jó hüvelyk most jó pénzt költenek, és az n110 árán csak ritka esetekben kapunk szemetet.
2) Hátsó kerékhajtás Lada jó állapotban.
Ez a fő probléma. Amikor az első kocsit választják, vagy az autó az utolsó pénzért, az embereket gyakran vezetik a fedélzetre, és nem tudják, mi van benne. Ugyanúgy, mint amikor a Holland Vaz 2106 exportjának megvásárlásával vezettem. Azért jöttem és nézegettem, hogy közel áll az ideálishoz, de a hosszú hasznosítás után több pénzt fektettek be, mint a Volga és a Nexia együttvéve.
És ismét meg vagyok győződve arról, hogy a Zadneprivodnye hüvelyek vásárlása, nem számíthat arra, hogy a működés teljes időtartama alatt törés nélkül szolgál majd.
3) Vannak esetek összehasonlításával a régi BMW, a Mercedes és az Audi.
Nos, még csak nem is kell beszélnie, mert az egyiket Nexia árán vásárolta meg, mert a kétes Pontas ajándéka miatt súlyos aranyérmet kap.
Ennek eredményeként az "Ár-minőség" arányban a Nexia gyakran nyer.
4) Előnyök
• Alacsony üzemanyag-fogyasztás.
• Energiaigényes felfüggesztés.
• Az út jól halad (nagy sebességgel is).
• Nagy szabadság.
• Olcsó alkatrészek.
• A szerény és jó 8 szelepes motor.
• Jó beléptetni a hidegbe.
5) Hátrányok
• Gyenge fém (a tél előtt és után kívánatos korróziógátló szereket használni)
• Nagyon gyenge a közúti balesetben ((0,6 pont a 16-ból) (ezért nem a legjobb autó az intercity utakra))
• Télen a zárakat meg kell kenni a fagyás megakadályozása érdekében.
• Ha a gép elektromos ablakokkal van felszerelve, rendszeresen cserélni kell az ajtók motorjait.
következtetés
-Ha olcsóbban keresel. család, város autó - Nexia.
-Ha az első kocsit keresed - vegye be a Nexia-t.
-Ha többet kell vezetnie és javítania kell a lehető legkevesebbet - vegye be a Nexia-t.
-Ha gyakran utazik a városban - a Nexia nem érdemes szedni. a biztonság a legfontosabb.
Összefoglalva azt szeretném mondani, elég ahhoz, hogy sztereotípiák élhessenek, a Daewoo Nexia nagy városi autó, és én, tulajdonosaként, tanácsot adok a választása mellett. Az autó nagyon elégedett.

Remélem, nem töltöttem annyira időt arra, hogy mindezt megírjam, és legalábbis néhány hasznosnak fogom adni :)
Köszönjük mindenkinek a figyelmét, és jó szerencsét választotta autóját!)

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.




Kapcsolódó cikkek