12 Olyan dolgok, amelyek egész idő alatt hűvös lányt alkotnak!

Kedves, kedves olvasóim a blogomban.

Azonnal figyelmeztetni akarom!

Mindenkinek megvannak a saját elvei, ha jól akarsz lenni, mind a pokolba mennek! Senki sem jogosult ezt elítélni!







Nem akarsz lenni hűvös, ne olvassa el a cikket. Nem neked. Ez nem jelenti azt, hogy rosszabb vagy, nem! Ez azt jelenti, hogy csak az élet más elvei vannak!

Kis dolgok az életben?

Túl kevés figyelmet fordítunk a kis dolgokra, és globálisan gondolkodunk. Időközben életünk apróságai körülveszik, felhalmozódnak, felhalmozódnak, felhalmozódnak.

És adják ki az eredményt! Lápok! A bumerángok mind visszhangoztak, egy üzenettel - itt az ideje, hogy a gyümölcsöket, hölgy.

A zsákmányok felhalmozódtak, problémát jelentettek, az úton lévő akadályokat, amiket most átkarolnak, azt gondolva, hogy az élet igazságtalan.

Ha valamit csinálsz az életedben, vagy legalábbis megcsinálod, az eredmény ízletes.

Ismerek olyan lányokat, akik elég jó életükben. A rendes lányok kissé féltékenyek rájuk. Ahelyett, hogy ugyanezt tenné!

Csak ismételje meg mindazt, amit a hűvös lányok csinálnak, és kapja meg a megfelelő eredményt!

Mit kell tennem folyamatosan, milyen hozzájárulást kell tennie az édes, tiltott gyümölcsök megszerzéséhez?

Szeretném felállítani ezeket az akciókat, amelyeknek a mindennapi szokásaiknak kell lenniük. Ha valamit csinálsz ettől (vagy korábban), akkor meg fogod érteni, hogy valóban fontos, hogy naponta bizonyos dolgokat csinálj!

Minden, amit alább olvashatsz, nem lépésről-lépésre. Egyszerűen megérintem az emberi természet lényegét, amelyet meredeknek lehet tekinteni, amit az emberek bátran hűvös hölgynek tartanak.

Nem akarok semmit rákényszeríteni rájuk, így a könnyebb észlelés érdekében csak válassza ki, amit szeret, és hajtsa végre ezeket a lépéseket az életedben!

1. Hűvös lány ad lehetőséget.

Gyakran az emberek szorosak, nem adnak esélyt bárkinek és semmi. Hányszor láttam ezt! A siker egyszerűen átad Önnek, lebeg a kezedben, és nem látod. Ne adjon esélyt!

Csak legyen esélyünk a férfiakra. Adjon esélyt mindennek, ami történik. Ne tüntesse el azonnal, nézzen utána, szippantson, nézzen. Ne vágd az életed állandó kudarcokkal.

2. Egy kemény lány vezet aktív életmódot.

Ez jóga, tánc vagy sport. Ez eltávolítja a bilincseket, önbizalmat ad, szorítja a hasat, szamár.

3. Egy kemény lány nem versenyez senkivel.

Minden lány látja a versenytársakat más lányokban. Talán ezért választottál ronda barátnődet?)))

Ne hagyd abba megölni más emberek csontjait. Legyen fent. Ne próbálj jobbat lenni, mint valaki. Próbálj meg jobb, mint tegnap.







4. Egy kemény lány egyszerű.

Nem sétál a bokorban. Azt mondja, amit ő hisz abban, hogy igaza van. Ez az embereket az útjába szűri. A gyengék férfiak távolodnak el az ilyen lányoktól, mert nem tudnak mentálisan élni, amikor valamit mondanak el közvetlenül.

De erős férfiak vonzódnak!

5. Egy meredek lány elárulja az elveit.

A ravaszság hűvös. Sok lány csak a hülye alapelvekre korlátozódik. Nem alszom az első napon, nem vagyok az utcán, nem vagyok ilyen. Nem én vagyok, nem én vagyok.

Néha bátorságra van szükség az elvek megváltoztatásához, és élvezni kell a cselekvést.

6. Cool lány tartja a szavát.

Így egyszerre lehet félni és tiszteletben tartani. Sok lány azt mondta nekem, hogy rosszul viselkednek. És amikor rosszul viselkedtem rendesen, nagyon kevés ember nem hagyott szót.

De vannak olyanok, akik azonnal elvégezték azt, amit ígértek. Uh, milyen jó volt!

7. Hűvös lányok keresik a szamár kaland.

Az első lányok folyamatosan repülnek valahol. Nekik van beépítve a viselkedési rendszerükbe. Minden nap különböző helyzetekben tapadnak, ahonnan később nehéz kijutni.

Mások érdeklődéssel tudatosan keressenek ilyen kalandokat. Nem ismerik a mechanikus akciókat, ezért improvizálják, és örök problémákat okoznak.

8. Fújd fel az agy másoknak.

Szeretnek csinálni. Anélkül, hogy életük úgy tűnik, sivár, mint egy csatorna nyílás egy poros úton.

Emiatt sok ember érzelmeket okoz. Egyszerre szeretik és gyűlölik magukat. Mérgesek és bájosak. Kérik, büszkék. Megvetést és csodálatot okoznak.

Ezek lényegében energia vámpírok. Nem tudnak csak kommunikálni. Egy kemény lány számára az egyszerű kommunikációnak nincs értelme. Minden olyan információ, amelyet egy bizonyos érzelembe befednek, és mindig forró volt.

9. A meredek lányok az agyukat magukra fújják.

Egy kemény lány nem ellopja, hogy elrejtse érzelmeit. Amikor szar, sír. Amikor hűvös, nevet.

Úgy tűnik, hogy ez természetes és normális. De csak egy különbséggel. Egy kemény lány mindig megmutatja, amit érzel, még akkor is, ha nem fogadják el. Még akkor is, ha nem fogadják el. Még valakivel, akivel nem fogadják el. Nos, ezért hűvös.

10. Könnyű mászni.

Felállhat és felhúzhatja az ördög tudja, hol és az ördög tudja, miért.

A legtöbb lány mérlegeli az előnyöket és hátrányokat, hosszú ideig dönt, de konzervatív életmódot követnek. Gyorsan akarnak lenni, ők maguk is úgy gondolják magukra, de mégsem.

A hűvös lány nem ül le. A világ gyakori impulzusai arra kényszerítik, hogy meneküljön el, valami érdekes és valami új dolog felé!

11. Egy kemény lány nem bocsánatot kérek.

By the way. Számos levél érkezik hozzám a lányoktól. Sokat. És csak egy csomó levél kezdődik bocsánatkéréssel, azt mondják, sajnálom, hogy mindenképpen írok, vagy véget ér: "Sajnálom, hogy annyira írom."

A meredek lányok nem kérnek bocsánatkérést. Ők maguk veszik magukat, kérik, egyetértenek abban, hogy mindent ugyanazok, mint a többség. De nem kérek bocsánatot ezekért a kis csalásokért.

Igen! Ha erősen értenek, akkor nem szégyellő kérni bocsánatot. De a kis dolgokért - soha!

12. Mindenre utal, nyugodtan.

Bár másokat is okoz, és sok érzelem van, de általában az egész életet nyugodtan kezeli.

Néha úgy tűnik, hogy ez bölcsesség, néha úgy tűnik, hogy ez betekintést jelent. De ez egy belső erő.

Ezért a nap minden káoszáért, egy időre egy meredek lány nyugodt. Úgy tűnik, hogy minden gondját, minden aggodalma egyszerűen megoldódik önmagára. És gyakran pontosan ez történik.

A meredekek nem születnek, meredekekké válnak. Ha akarsz lenni, légy. Teljesítette a küldetést ma!




Kapcsolódó cikkek