11 év, rossz olvasás, gyerekek, gyermekpszichológia és fejlődés

Mondja meg, miért nem olvassa folyékonyan a 11 éves gyermek? Végzett 4 osztály (4 és 5). Nem folyékonyan olvas, szókészlete szegény, nem tud sok szót és szót. Ha azt kérdezed, hogy mondj valamit, akkor rengeteg ütést, szavakat és dolgokat választ. Ez az én unokahúga, most már sok időt tölt velünk (mert az anyja nagyon beteg). Persze, értem, hogy nem tudsz összehasonlítani a sajátoddal, de már a második osztály után már folyékonyan olvastam és beszédét habozás nélkül és sima. Mit lehet tenni most? Mi lehet ennek oka?

11 év, rossz olvasás, gyerekek, gyermekpszichológia és fejlődés
Zira KF **

4-es osztály a 4-es és 5-ös kakon - ez nem egyesítve a rossz olvasást.
Van-e a gyermeknek diagnózisa? dis-valamit?

EEEE. felmászott. tökéletesen kombinálható, tk. A program keretében a gyermek sikeresen teljesítheti és elsajátíthatja mindent.

miért 120 mennyezet? A lányom megkapta az utolsó "dimenziót" 135, még azt sem gondoltam, hogy ez sokat jelentett.

Talán keveset olvas magának, nem szereti, de a szülei egyformán kényszerítették a fiamat. Szintén jó, megy az 5. fokozatba. Minden nap a bot alatt olvassa. De objektíven rosszul olvas és a beszéd rossz.

Madame Gritsatsueva KF **

És mi a szóbeszámoló trükkje, ki tudna magyarázni nekem?
Ez annyira vagyok techie, de soha nem számoltam a gyerekek szókincsének szavai, sem az olvasás sebességével. Humanitárius, látom, mindezen zamorachivayutsya. Vajon tényleg szükséges-e megfontolni a szavakat, hogy megértsék, ha a gyermek jól olvassa / mondja? A felnőtteknek, akik 130 szóval percenként görcsösen olvassanak, rosszabbak, mint azok, akik 200 felbőszültek?

11 év, rossz olvasás, gyerekek, gyermekpszichológia és fejlődés
Utra Tumannaja D

Közösségi hálózatokban vagyunk

Kapcsolódó cikkek