10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

Ebben a száraban 10 áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése kötődik

10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

Sura Ya Sin - a Korán szíve

Allah Allah Küldötte azt mondta: "Aki Sura Ya Xin-t olvas az éjszakában. hogy Allah örülni fog, reggel felébreszti minden megbocsátott bűneit. " "Van egy ilyen szukrán a Koránban: aki olvassa, megkapja Allah követségét, és megbocsáttatik azoknak a bűneinek, akik meghallgatják."






"Az, aki olvassa Surah Ya Sin-t, Allah tisztelgett egy ilyen törpével, mintha a Kurán 10-szer elolvasná az elejétől a végéig." És azt is figyelembe vesszük: ha valaki 70-szer megnézi a Sur Ya Shin-t, hibás cselekedeteinek súlya meg fog menni.

Allah körülbelül Savabe hogy olvasható Surah Ya Sin éjjel Namazov azt mondta: „Ha valaki elkövet egy péntek este két rak'at ima az első rak'ah után Surah Al-Fatihah olvasható Surah Ya Sin és a második rák" evett után Szúra Al-Fatihah olvasható szúra Tabarak, t. e. Al-Mulk, Allah a hét folyamán fog világítani Noor minden levél szavait. Ez az éjjel megvilágítja az embert a sírban, és az Ítélet Napján kivezeti őt a sötétségből. De nem csak ez - ő maga lesz a közbenjáró a hetven barátja és rokonai számára, elveszíti őket a pokol tüzétől. Légy éber, mert bárki, aki ezt kétségbe vonja, hitehagyásnak fog minősülni, és elveszíti a Sawabot. "

"Olvasd el Ya Xing-t. Tíz áldás van benne. Aki éhes, teljes lesz. Az, aki a cél lesz öltözve. Azok, akik nem házasok vagy házasok, családot találnak. Ha egy ember kínja a szorongás, akkor megszabadulni tőle. Ha szorongatott, örömet fog találni. Ha ez egy utazó, egy idegen, akkor útban lesz segítségre. Ha valaki beteg, talál gyógyulást. Ha ezt a szudát elolvasta az elhunyt (haldoklik), akkor a túlvilág fájdalmai csökkenni fognak. A szomjas nedvességet fog találni. "

  1. Ya Sin - a szent Korán szíve:
  2. Az első két ayatah Ya Sin va-l-Qur 'ani-l-hakim vagy ayat Salamun kavlam-béke Rabbi-r-Rahim - Ya Sin szíve;
  3. Namaz tahajjud az ibadat (imádat) szíve:
  4. Namaz tahajjud az éjszaka szíve;
  5. A képmutatásból való eltávolítás a hit szíve.

Allah Allah Küldötte azt mondta: "Természetesen Ya Sin a Korán szíve és minden betegség gyógyítása. Bárki, aki ezt a szurdát olvassa, Allah és a túlvilágra való törekvést, Allah megadja a megbocsátásnak. "

Mak'il ibn Yasar elmondta, hogy a Allaah Messenger azt mondta: "Ki fogja olvasni Sura Ya Xin 41 alkalommal, akkor elégedett lesz a vágyak teljesítésével."

Lásd még:

Olvassa el:

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be
  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be






    Az imádság az agyra

    Hogyan befolyásolja az ima az agyi tevékenységet? Dr. Andrew Newberg, a Thomas Jefferson Egyetem Orvosi Főiskoláján és Kórházában, a Myrna Brind Integratív Orvostudományi Centrumban dolgozott, évtizedek óta tanulmányozta a vallási és lelki élmények neurotikus hatását

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    Hónap a muszlimok számára

    Minden hónap elején a muzulmán naptár számítása lunáris ciklusokban történik, vagyis egy új hónap kezdődik egy új negyedév elejével. A holdhónap egy fiatal hónap megjelenésével és a következő napig tart - 29,5 nap 44 perc, és 3,8 másodperc is. Ezért van a hónapok egy része 29 nap, és további 30 hónap a 12. muszlim naptárban. Nevük pedig az ősi nap-holdi arab naptárból vándorolt.

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    Az iszlám bizalmi vonal: "Amikor fiatal voltam, abortuszt csináltam, megfizethetnék ezt a bűnért?"

    Sajnos fiatalkoromban abortuszokat tettem, tudom, hogy ez egy nagy bűn, és nagyon megbánják. Minden alkalommal, amikor imáimban kérik Isten megbocsátását. Meg tudnám valahogy megbékíteni ezt a bűnt, és kérni bocsánatot a Mindenhatótól?

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    A szamár "Yasin" méltósága

    Sura "Yasin" a Szent Könyv szívének nevezik, és ezért nagyon fontos a hívő számára. Először is meg kell jegyezni, hogy a szurában az Allah egységéről szól, arról, hogy azok, akik nem hisznek benne, az ítélet napján és a feltámadáskor. Sura "Yasin" célja egy muszlim tudatosításának bevezetése

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    Dua, amelyet evés után olvasnak (transzkripció)

    "Dicséret a Mindenható Allahnak, aki táplálta és napoyuvshego nekünk, valamint átváltott minket muszlimok között. Ó, Allah! Kívánjuk a Kegyelmedet, az Ibrahim próféta áldását és az Allah Küldötte Muhammad imádkozását.

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    "A házasságtörésnek 6 következménye van, amelyek közül 3 jelenik meg ebben a világban, és 3 - a jövőben"

    A három legelterjedtebb világvallás bármelyikében a házasságtörést elítélik. A DUM RT Timergali hazrat Yuldashev Dagwat Tanszékének dolgozója elmondta, milyen cselekedetek a zina (házasságtörés) és milyen bűncselekmények büntetései vannak a heti előadások keretében.

  • 10 Áldás, 5 szív és a vágyak teljesítése ebben a szurban fejeződnek be

    Iszlám bizalom: "Ők egy titkos nikah-t kínálnak nekem"

    Olyan kérdést szeretnék feltenni, amely nagyon aggaszt engem. Muszlim vagyok, Alhamdulillah. Külföldön vagyok, vagyis messze az otthontól és a szülőktől, találkoztam egy muzulmánnal, aki szintén idegen országban tartózkodik. Az első napon találkoztak, ő felajánlja, hogy Nikah, de beszélnek róla, hogy a szüleim, azt mondja, bár nem szükséges, ez megrémít, tudom, neki már csak 3 nap, és féltem, hogy ilyen hamar hez.




    Kapcsolódó cikkek