179 kg-os kerékpár visszaállítása - újdonságok, kerékpár életmódként

Három gyermek atyja mindössze három év alatt elveszítette a megdöbbentő 170 kg-ot.

A fogyni, úgy döntött, után megy a fürdő még kezdte, hogy őt roham, légszomj.







A morbid elhízás csúcsán Gary cukorbetegségben és magas vérnyomásban szenvedett. Az orvosok rendszeresen ellenőrizni a szíve, és néhány ember tanácsolta a férfit, hogy menjen át a műtét gastroshuntirovaniya. Shocked Gary úgy döntött, hogy mindenféle művelet nélkül küzd a túlsúlyhoz. Kezdetben kizárta az étkezésből származó minden egészségtelen ételt.

Aztán elvesztette néhány tucat kilogrammot, és egy kerékpáron ült. hogy elhaladjon az első kilométeren az életében. Néhány hónappal később növelte a távolságot 10 km-re. Hamarosan Gary már kerékpáros edzőként dolgozott. Fokozatosan növelte a távolságot és az utazási időt, képes volt megszabadulni a túlsúly jelentős részéből.







mivel a kerékpár nem állja meg a 200 kg-ot? O_o

Ugyanezen a helyen írják, hogy néhány tucat kg-ot dobott, majd nagyra ült.

Azt lehet mondani, egy dolog, nem vagyok, amikor nem voltam egy törékeny lány, de mindig igyekezett potderzhivat alakú, néha etogo nem elég az első szülés kerestem 30 kg, amit csináltam, pereprobyvala csomó diéta, tenger cikkek lapátolt, de segített egyetlen tabletta "Lida Maximum" az eredmény azonnal látható volt, nem az arcon, hanem az ábrán))))

Vajon mi a csodálatos az edzés első napjaiban? nincs szőnyeg nem áll 200kg súly.

Véletlen fotók



Kapcsolódó cikkek