12 Értékelés a toyota supra tulajdonosok pluses és minuses toyota supra

Ez talán a legjobb autó, ahova mentem. A bátyám megtört, más városból vezetett, hosszú ideig megjavította, és most csak fecske. Szeretem a japán autókat. A legtöbb ember azt mondja, hogy a jobbkezes szar, így fordítva. Csak egy remek eszköz. Csak ő biztosan nem illik minden nap, ő egy versenyző ló.) A kapacitás sem túl nagy. Örülök, hogy a bátyám sokat tud az autókról.

Minden benne van benne.

Kiváló megbízható mashina.Zavodskoy prototípus TOYOTA 10 \ 24 volt kellően erősen módosított és könnyebben 300 kg miatt kardinális csere testrészek, átvitel, belső égésű motor és a felfüggesztés, valami eltávolítottuk, mert szükségtelen, valamit helyébe kompozitok, alumínium és titán .

Az autó határozottan tervezték a műértő ezt a technikát. Ez egy egyszerű és őszinte autó, hogy meg kell, hogy képes legyen kezelni. A visszaállítást követően túlsúly gép lett teljesen más „rulitsya” .Ekspluatiruetsya bármilyen évszakban, bármilyen időjárási. Pillanatban a mozdony elengedi élvezi minden povorota.Remont lehet végezni, függetlenül és az egész, ha nem az, hogy olyan technikát, hogy megjavítja a rossz mechanika, a gép megkérdezi csak megváltoztatni az olaj és benzin tankoljanak.

Ezek a gépek egyre kisebbek

Egy darabig birtokolták ezt az autót, a benyomások nagyon jóak. Nagyon erős és dinamikus autó. A 3 literes motor és a turbófeltöltő nagyon nagy kapacitásnövelést eredményez! Kaptam a Targo testét a tetővel eltávolítható betétekkel, amikor eltávolítják, úgy tűnik, hogy irányítja a koncertet. A kényelem ebben a kocsiban biztosan jobban megtehetõ, de a tervezõk nyilvánvalóan a legkevesebb súlyt akarták elérni. A középkonzol és a torpedó kissé olyan, mint a pilótafülke. Természetesen csak egy macskát lehet felszerelni, vagy extra kesztyűtartót használhat a ruhák, papírok és egyéb dolgok tárolására. Általában nem sajnáltam, hogy egy darabig megkötöztem az életemet ezzel az autóval.

Gyönyörű test, dinamika

Elégedett voltam az autóval. A barátom adott nekem egy autót egy hétig, amíg ment nyaralni. És mondom még neperedovaemoe érzi, közel a Toyota Mark2 280l / s, mechanika (1g-GTE), a szuprémum volt 2G, majd rájöttem, hogy 2g jobb. Pénzt cserélgetek a feleségemre.

Az autó valóban VALIT

Azt vette 4,5 éve tökéletes állapotban egy aukción becslés 4,5 és futni a 78tys. Poslerestayl. Nem konstruktor.Bez bármilyen stílus és dorobotok teljes stok.Poezdiv 2 év az elfolyó, úgy döntöttek, hogy smenetsveta és a kis staylinge.Dlya így festés után típusa svezhak vásárolta sok új alkatrészek: -Fary (Restayl amerekosy) -Rear lámpák ( Restayl) pointerek forgatóképesség (Restayl) -Rear helyzetjelzők (Restayl) -Közép fék (Restayl) -Eredeti ablaktörlő (állva kakieto megkérdőjelezhető termelés) -teljes az üvegtáblák, és gumi díszléc, tömítőanyagok, beleértve a tető, dveri.Hotya Természetesen sok elem lehet oxi-zapolirovat döntött mindegy, hogy egy hosszú tanácskozás novoe.Posle stílus, és ez vyderzhenno és strogo.byl megrendelt bodykit: Első lökhárító: DoLuck.porogi: TRIAL.zadny lökhárító: TRIAL.krylya: rendszeres custom.antikrylo: shtatnoe.chto tekintetében vas: kiadás : HKS Silent Nagy Powervpusk: TRD Stock Replacement.podveska: TEIN Type Flex állítható magasságú és zhestkosti.kolesa: Volk Racing GT-C 19rezina: Pirelli PZero Rosso (245x35x19 és 295x30x19) PS lassan keresett 2JZ-GTE, a közelgő SWAPO ...

Nem rövid, mint a 2,2L-en. (viccelés) Ő csak tetszik! Formát, a lovagolást. Megbízható. A pótalkatrészek ára átlagos.

Kemény. Tépje fel az irodai planktont és a salagit.

Mielőtt vásárol egy Toyota Supra tekinthető még a Toyota és a Nissan Skyline Soarer, de esett a választás a Supra. Nagyon szép. Szalonban. Nagyon kényelmes, bár alacsony. Sadishsya, mint egy lyukban. A többi a közelben van. Bár nincs háttérvilágítás hőmérséklet szelvény klimatushke, az esti órákban, hogy kiválassza a megfelelő hőmérsékletet a érzéseit. Láthatóságát. Nagyon nehéz a kereszteződésnél jobbra fordulni, és senki sem láthatja, hogy ki a jobb oldalon. A nyár a szívből üldözte magát), "üldözte" - ez vezetem. Van olyan harangok és a síp, amely egyre 180 km / h, a motor leáll, és ennyi. Tehát nem volt lehetőség vezetni. Míg gyorsult könnyen, majd több száz, ha megnyomja, akkor felveszi, és folytatja, bár kívánatos lenne erősebb. K átlagos üzemanyag-fogyasztás: 12-13 liter / 100 km. A városból 9,5 liter. Kezelje csúszós úton, ez a komikadze feladata. Mivel a téli gumiabroncsok magasabbra helyezkednek, akkor a manővert megelőzően "lassan" lassítok. jó fékek, erős, de csak egy egyenes vonal, most ment át a kerék - csak csóválja a zsákmányt. A felfüggesztés nagyon merev, a sokkoló hallható a kabinban. A csomagtartó gyakorlatilag nincs jelen. A hátsó üléseken vásárlást végezhet a piacon, és mindezt. Ez egy igazi kupé a playboy számára! Hogy szereti a Supra a lányokat? Ezáltal ezek egyhangú, de semmilyen esetben ne próbálja tenni a kiválasztott egyet a hátsó ülésen, ha ez egy hosszú lábú, szőke, akkor nem kellett, ha nem megbocsátani. Igen, a Supra két autó, vagy inkább egy szeretett személy. A Supra menedzsmentje egy hatalmas vasúti sínre hasonlít, nehéz megfordítani. és aztán nehéz megállni.

Sok pénz jár a kezelésre és a hangolásra, természetesen.

Kibaszott gép SUPER Supra mindig is szerette a legjobban. Japán jó fiúk, akik módosítják ezt a talicskát! Szerintem ezek a módosítások még jobb lesz. Minden lesz szuper! Nos, én semmi többet írni, ezért megkötésére így SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER SUPRA SUPER

Nem, mindent normális karosszéria. A művelet jól ment és boldog vagyok a kocsimmal. TAAAAAAAAAACHKA Superski minden nem tetszett, mint a gyermek, amikor én játszottam egy játékot, és úgy tűnt, mint fent erős gép, de amint megláttam azt ofigel kötet a motor!

nagy, amikor megvettem a gondolat csak olyasmi, mint egy sportautó, de kiderült, hogy ez több, sokan mondják, hogy az összeg lenne hosszabb, de ez is elég, a szem, a városban, aki nem rendelkezik a snack vagy nem vagy semmi rosszabb most a pénzügyi helyzet kénytelen eladni, minden nap késedelem értékesítési beleszerettem az autó soha nem gondoltam, hogy ez lehet az autó, de amint sikerült mindenben megegyezni átugrott hogy ugyanazt

télen a személy nem utazik

jó ravasz ló

Nos, mit is mondhatnék, az autó-démon 2 TT turbina képek a Comfort szuper futó kachastva: hátsókerék-hajtás, az én 5 másodperc és 60 mérföld, azaz 100 km per órás működés. Elmondom neki, 11 éves gyerek lehet lovagolni :) hozzá az a tény, hogy ez a modell jött létre, mint egy utcai versenyzés fáj, és tudod, hogy jött ki a japán, ha lehetősége van arra, hogy vegye meg, mint a vezető, nem beszélnek sajnálom, jó szerencsét választottál.

eddig nem találkozott

Ön is érdekelt:

Tesztelje a Toyota-t

12 Értékelés a toyota supra tulajdonosok pluses és minuses toyota supra
Nézze meg a 22 tesztvezetést Toyota →

Az AUTO.RIA kínálja az autóját

használt autó az AUTO.RIA-n

új autók az AUTO.RIA-n

Értékelje az új designt

Örülünk, hogy tudjuk a kívánságait. Ez segít nekünk abban, hogy jobbá tegyük az oldalt.

köszönjük visszajelzését!

Vélemények a Toyota modellekről

Vélemények a Toyota Supra-ra évente

Egyéb szolgáltatások

Vélemények a szállítás típusa szerint

Bélyegzők

Mi még látni:

Kapcsolódó cikkek