12 Hírességek, akik bebizonyították, hogy a szépség nem lehet rendes

Eva távol áll a szépség eszményeitől, de nagyrészt az atipikus megjelenés és tehetség miatt köszönhetően elismerést tudott elérni.

"Úgy érzem, egy csúnya kiskacsa Los Angelesben. Vagy ha Venusról jövök, "- mondja Eva Green az angol InStyle-ban készített interjúban.







Benedict Cumberbatch

12 Hírességek, akik bebizonyították, hogy a szépség nem lehet rendes

Összehasonlítja az arcát az ábécével, amely egyes konzonánsokból áll: merev, szögletes, ideges. "Először rettegtem, hogy teljesen ki fogok maradni a hajóról, de végül rájöttem, hogy csak a készséggel lehet keresni a helyet, amelyet most elfoglalok. És hálás vagyok a tragédiához: kezdtem keményen dolgozni - és sikeres volt! "- mondja Benedikt.

12 Hírességek, akik bebizonyították, hogy a szépség nem lehet rendes






Nem fél a megjelenés kísérletezésétől és nem habozik úgy kinézni, mint mindenki más. A színésznő viccelődik, hogy sikerét pontosan azokhoz a szerepekhez vezetik, ahol ő legalább olyan, mint egy nő. Mivel szépség Hilary soha nem álmodott: "16 éves voltam. Bevallom neked, nem volt könnyű abban az időben felismerni, hogy már nem lány vagyok, hanem gyerek, hanem fiatal nő. Hogy különös módon kell kinéznem és viselkednem kell, hogy kedvemhez mások legyenek, hogy sikeresek legyenek. Mindez rettenetesen megrémítette.

Javier Bardem

12 Hírességek, akik bebizonyították, hogy a szépség nem lehet rendes

Javier Bardem mindig nagyon ideges, mert a brutális megjelenés miatt téved a brutális macho és badass, de valójában ő egy félénk és kényes ember. Nem számít, milyen volt, a közönség úgy véli, hogy egyszerűen nincs semmilyen szerepük, és azt mondják, hogy nem játszik, hanem csak a keretben él.

"Amikor látom magam a magazin borítóján, megértem, hogy a világ megőrült" - mondja Javier a saját megjelenéséről.




Kapcsolódó cikkek