7 Olyan dolog, amit az ember akar hazudni, creu

7 Olyan dolog, amit az ember akar hazudni, creu

Valójában az őszinteség nem mindig a legjobb politika egy kapcsolat. Ne siessen elítélni: nem az, hogy hazudni tudsz, de nem mindig kell elmondanod az egész igazságot. Több ember véleményét összegyűjtöttük, akik megosztották egymással azt, hogy nem akarnak tudni a nıkrõl, ami jobban hazudott vagy csendben maradna ...

Mennyi van előttem?

- Nem kell tudnom, hogy hány ember van, mielőtt elaludt. Ez az egyik olyan dolog, ami egyáltalán nem segít nekem egyáltalán, mert csak elkezdem elképzelni ezeket a srácokat előttem, és mennyire jobb vagy rosszabb, mint ők. Vagy összehasonlítom a szexuális élményét az enyémmel. Csak azt akarom tudni, hogy nemrégiben egy nőgyógyász tesztelte, és biztonságban vagyok.

"Néha nehéz kérni egy olyan nőt, akit még mindig nem tudsz elég jól. És ha mindent megadok és valami nem működik, nem igazolom az elvárásait, még mindig szeretnék hallani tőle, amit szerettek. A kapcsolat kezdetén vagy első időpontban nagyon kritikussá válik a kritika. Idővel egy személyt tanulsz, és mindent meg fogsz érteni, mi a baj, később elmeséli, és együtt fogunk nevetni. De az elején kissé tudsz hazudni, ha nem minden rossz.

De amikor találkoztam ...

"Úgy gondolom, hogy a korom (32 éves) női már komoly kapcsolatai voltak. És kellemes pillanatokat tartottak az előbbiekkel, de miért kellene ezt tudnom? Nem akarom, hogy hazudjon erről, de nem kell mondanom, mert mindig nyomást éreztem, és megpróbálom összehasonlítani a múltbeli és a jelenlegi kapcsolatokat.

"Jobban kedvelem, ha a lány hazudik, vagy legalábbis hallgatott arról, hogy a dolgok hogyan zajlanak a fürdőszobájában. Igen, értem, hogy ez minden természetes: a WC, a kritikus napok ... De nem látom, hogy beszélnünk kell róla. Nem fogom elmondani a lánynak, milyen hatalmas kupac. Ehelyett egyszerűen csak permetezem a levegőfrissítőt. "

Hogy lehet vele barátkozni?

- Utálom, amikor egy lány azt mondja, hogy gyűlöli az egyik barátomat, különösen akkor, amikor először látja. Idővel ez megmagyarázható, de nem az első találkozón. Nem szabad azonnal ítélnie, különösen akkor, ha valaki, akit sokkal hosszabb ideig ismerek, mint ő. Hadd feküdjön jobban, és azt mondja, hogy nem rossz.

"Amikor hazaérkezek a munkából és elkezdek panaszkodni valamire, csak azt akarom, hogy szimpatizáljon velem, és sajnálja. Nem kell megvitatni, és azt mondani, hogy magam is tévedtem. Csak le kell feküdnöd mellettem, és az én oldalamon kell lenni. Tehát jobb vagyok. "

Ne felejtsd el elmondani a barátaidnak

Kapcsolódó cikkek