4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

17 febr. 4 Tanács értékesítési vezetők: hogyan kell karriert felállítani és gyors eredményeket elérni

Jó napot, kedves kollégák.

Ha újoncvezető vagy, és karrieredet szeretne értékesíteni, akkor győződjön meg róla, hogy ezt a cikket végéig olvassa. Megosztom személyes tapasztalataimat a sikeres értékesítési karrierépítésben, és néhány tippet adok neked, hogy gyorsabban elérhesd a kívánt eredményeket.

Tipp 1. Ne fókuszáljon a munka időzítésére, hanem az eredményekre.

Gyakran látom, hogy az álláskeresők, akik tapasztalataikról mesélnek, csak egy adott vállalatnál és munkaköri feladatoknál korlátozottak.

Ha szeretnél sikerrel és karrieredet felépíteni, nem ajánlom ezt a megközelítést.

Az első dolog, amire fontos összpontosítani, a munka eredménye.
Nem számít, mennyit dolgozott a cégnél, a legfontosabb az, hogy milyen eredményeket mutatott.

Valaki 5 évig dolgozik egy pozícióban, de nem ér el semmit, mert fél napra pasziánsz, és az idő múlásával kifogások merülnek fel azzal kapcsolatban, hogy miért nem valósul meg az értékesítési terv. És néha az újonnan érkezőket is megkönnyíti: "Igen, öt éve dolgozom itt, mindent tudok ... és higgyék nekem, nehéz eladni ...".
Más vezetők, épp ellenkezőleg, hat hónapos vagy egy évig dolgozhatnak, nyilvántartást vezethetnek az értékesítésről.

4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

Egy 23 éves koromban egy nagy banknál lettem az értékesítés vezetője, csak azért, mert az eladási eredmények a neten voltak a legjobbak. És egyáltalán nem számít, hogy akkoriban nem volt tapasztalatom a munkavégzés felügyeletéről. Üzleti - a fő eredmény, és nem a levelezés bizonyos kifejezésekkel.

Fókuszálj az eredményre.

Tipp 2. Legyen munka az önéletrajz "Achievement" szakaszában

Sok újonc hibája az, hogy nem töltik ki az önéletrajz "Achievements" szakaszát, vagy pedig olyan banális információkat is jeleznek, mint a "vonzott ügyfelek és hívások".

Ebben a részben számokat, sikeresen megvalósított projekteket (részvételével vagy vezetése alatt), győzelmeket vállalati versenyeken és így tovább.
A legtöbb munkáltató ma nem érdekli, hogy meghallja, hogy valamilyen irányba fejlődött. Sokkal fontosabb, hogy milyen eredményeket ért el, mit ért el.

Ez mutatja a sikereket és az eredményeket.
Az önéletrajz "Achievements" részében a piaci értéket szakemberként értékeli!

4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

Mindenki, aki nem ül le nadrágra, aki legalább egy kis érdeklődést tanúsít a vállalat üzleti tevékenységének fejlesztéséért, az eredményeket, kezdeményezéseket mutat és kész az érdekes projektek megvalósítására.

By the way, ez a megközelítés lehetővé teszi, hogy nézd meg a feladatokat, hogy a vezetés tesz egy másik szögben. Ha érdekel az "Eredmények" szakasz újbóli feltöltése, akkor soha nem reagál az új projektre az "Ó ... újra a feladat eljött ... palacsinta ...". Számodra minden feladat alkalmat ad arra, hogy bizonyítsd magadat, és töltsd fel a kincstári eredményeket.

Tipp 3. Vegye ki az összes korlátozást, és ne figyeljen a negatívra.

Néha, amikor megosztom néhány ambiciózus projektet és ötletet másokkal, találkozom a zavargással és az ellenállással.

HOGYAN? MIÉRT? Ez a munkaidő? CAN, Hagyja el mindazt, amilyen?

Ezért néha olyan érzésem van, hogy a környezetem egy része negatív. Valójában mindannyiunkat körülveszik.

Ön ismeri az ilyen helyzeteket, amikor a biztosíték és a lelkesedés a szemébe olvad, mivel:
- a kollégák azt mondják, "lehetetlen csinálni"
- Elődeid már mindent megpróbáltak és ugyanazt tették - nem működött ...
- a múltbeli tapasztalat valóságtalanul beszél.
- megpróbáltad, és nem voltál első alkalommal

Negativisták elpusztítják az ambícióitokat, célokat, mert korlátozásokat helyeznek és demotivizálnak. Ne hagyja el. Csak cselekedj!
Keressen lehetőségeket a cél elérésére, nem pedig annak okaira, hogy miért nem fog működni.

4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

Ne felejtsük el, hogy minden helyzetben, még a legnehezebbek között is vannak a középkorú parasztok és kívülállók.
Vegye el az értékesítési csoportot. Még akkor is, ha a tervet nem hajtják végre, mindig van valaki, aki a legjobban cselekszik, hatékonyabban dolgozik.

Tanácsok 4. Szakszerű fejlesztés.

Most több ezer ember vett részt a levelezési listámon.
Ez számos bank és vállalat vezetői és vezető vezetői.
És mindannyian egyesülünk egy dologban - a vágy, hogy szakszerűen fejlődjünk és fejlődjünk.

A szakmai fejlődés felgyorsítása érdekében személyesen segítettem a következőkben.

A fejvadászhoz mentem és érdekes munkahelyeket nyomtattam ki nekem, akikkel szeretnék dolgozni (mintha pályafutásom következő lépése).
Ettől kezdve figyeltem a követelményeket és a képesítéseket: amit hiányoztak, milyen irányba fejlődnie kell.

Vegyük ezt az egyszerű lépést!
Menjen a webhelyre, keressen munkát a városban. Ellenőrizze, hogy megfelel-e a kívánt üresedés követelményeinek, vagy sem.
Fókuszáljon olyan készségek és kompetenciák fejlesztésére, amelyeknek nincs elég munkája a kívánt helyzetben.

Ne pénzt pénzt a tréningeknek, a tanfolyamoknak és a képzésnek. Talán sok év múlva látni fogja, hogy ezek a beruházások voltak a leginkább jövedelmezőek az életedben és a családod életében.

4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

Köszönjük, hogy elolvasta a hírlevelet! Az aktív előfizetők számára külön köszönet az ötletekért, a visszajelzésekért és a visszajelzésekért - mindez nagyon értékes számomra!

Kívánok egy csodálatos napot!
Gyönyörűen és könnyen eladni!

P.s. És itt van még egy biztos út a siker eléréséhez:

4 Tanácsadás az értékesítési vezetők számára, hogyan készítsen karriert és gyors eredményeket érjen el -

Lásd még:

Kapcsolódó cikkek