20 Az embereket a halálos ágyukban sajnálja, akik megváltoztatják életüket, személyes fejlődésüket

20 Az embereket a halálos ágyukban sajnálja, akik megváltoztatják életüket, személyes fejlődésüket

Egy nap majd meghalsz.

Talán ez a legerősebb mondás, amit valaha is mondtam. Függetlenül attól, hogy mennyire halhatatlannak érezzük magunkat, az élet felfelé és lefelé haladva, mindannyiunknak egy napra meg kell nézni a halált a szemünkben, és előtte, át kell gondolni az életünket. Természetesen az élet összetett és sokrétű. De ha tényleg egy pillanatra gondolsz, a halálos ágyadon, akkor két érzést fogsz érezni az élethez képest:

Dicséret vagy sajnálkozás

Szerencsére minden nap egy nagyszerű lehetőség a jobb megélhetésre. Minden nap tökéletes nap az életút irányának megváltoztatására, amely potenciálisan pusztító módon hagyhatja el az idejét.

Sajnálom, hogy összehasonlítottam magam másokkal.

Sajnálom, hogy nem vállaltam a kockázatokat, és nem tettem semmilyen intézkedést.

Elmondom neked egy kis titkot: nincs "helyes út". Ezért sok ember megbénítja azt az elképzelést, hogy kik akarnak lenni, mert aggódnak, hogy ez nem fog megtörténni, amilyen gyorsan csak akarják. Nos, mi fog történni. De mi lehetne rosszabb, mint napi áldásnak szánt időt és rendkívül lassú fejlődést látni? Az élet elpazarolódik, amikor olyan dolgokat csinálsz, amelyeket nem akarsz.

20 Az embereket a halálos ágyukban sajnálja, akik megváltoztatják életüket, személyes fejlődésüket

Sajnálom, hogy gyakran kipróbáltam a külvilágot.

A körülöttetek mindenki megpróbálja kitalálni, hogy ki vagy, ki kell, de ne hagyja őket. Senki sem értékelheti önt, kivéve magát, és egy napon mélyen megbánni fogják, hogy megpróbálták kedvelni környezetüket. Ne aggódj, hogy szereted a szüleidet, a barátaidat vagy a főnököket. Először is aggódnia kell a belső világodtól. Mindig.

Sajnálom, hogy elhalasztom a "holnapra"

Mindig van sok kifogás, mert nagyon könnyű csinálni. Mindig meg fogja találni okát, hogy igazolja tétlenségét, és ezt az élet végén megbánják. A holnapi dolgok könnyen válthatnak olyan dolgokban, amiket 50 évvel ezelőtt akartok tenni.

Sajnálom, hogy nem ragaszkodtam az esélyekhez.

A meghibásodás vagy kudarc félelme a halállal szemben szétszóródik. Szép lány, akit egy időpontban nem hívtál meg; a munkát, amit nem kaptál, mert nem jelentkeztek, mert nem érezték eléggé képzett; vagy üzleti vállalkozásban, amelyben hittél, de nem kezdődött el - mindez a jövőben nehezebb teher, mint amit kudarc esetén is kaphat.

Sajnálom, hogy nem folytatódik.

Még akkor is, ha bátor vagy ahhoz, hogy megragadj egy esélyt, vannak esések. Ezek az esések elszaporodnak mély megbánásban, és el lehet dönteni, hogy mindent kilépek. Ha megengeded egy kis hibának a nyomását, hogy legyőzze a szeretetet a törekvésedben, akkor veszítesz. Folytassa.

Sajnálom, hogy nem mondtam el rokonoknak, mennyire szeretem őket.

Mindenki szeretne érezni, de nagyon kevés kész arra, hogy megmondja másoknak, mennyire értékelik őket. Gyakran a kedves emberek szeretete veszi körül, de nekünk nem ugyanazt a szeretetet adjuk vissza. Mondja el ezeket a szavakat gyakrabban, amíg túl késő.

Kár, hogy nem voltam elégedett vele.

Még ha több pénzünk van, több elismerést vagy többet, mint mindig, mindig valami mást akarunk. Nagyon kevesen tudják becsületesen elismerni magukat, hogy több, mint elég. Természetesen nem rossz, hogy többet akar az életből, de fontos is, hogy tényleg értékeljétek, amiben van.

Sajnálom, hogy nem vigyázok jobban a testemre.

A mai társadalom megmutatja nekünk, hogy a "gondoskodás magadról" egy gyönyörű alak szinonimája. Ez messze az igazságtól. Az egészséges választás fontos az élet minden területén, és ez nem csak a testmozgás. Nem eszik káros ételeket, ne dohányozzon egy cigarettát egy nap alatt, és ne igyon minden hétvégén - ezek a 3 egyszerű lépés elég ahhoz, hogy elinduljon.

Sajnálom, hogy gyakran nem hallgattam másokra.

Mindenki azt hiszi, hogy mindig igaza van, mert mindenki saját véleménye van, ami nem egyezik más emberek véleményével. Nagyon jó a véleménye, de sokkal fontosabb a hallgatás képessége. Még ha nem is ért egyet valaki más szemszögéből, korlátozza a vágyat, hogy beszéljen, és hallgasson másokra.

Sajnálom, hogy sokáig tartottam ezt a sértést.

Ha valaki fáj, különösen, ha ez a személy sokat jelent neked, akkor le fogja ütni. De a sérelem megszüntetése hosszabb távon még nagyobb fájdalmat okoz, nem pedig eredetileg.

Sajnálom, hogy nem utaztam tovább.

Az emberek gyakran hibáztak, azt gondolva, hogy az "utazás" külföldi ország és néhány ezer dollár. Ez egyáltalán nem ilyen. Ugorj be az autóba, menj a következő városba, és vizsgáld meg, mit nem láttál, és nem tudtad. Ne zárja be magát a börtönben a saját otthonában, mert téves elképzelésekről van szó arról, hogy mit jelent utazni.

Bárcsak én is nevetett volna.

Túl komolyan veszed magad. A pokolba, mindannyian ezt tesszük. Az élet egyik legnagyobb bánata, hogy túlságosan komolyan veszik az életet. Természetesen rossz dolgok történnek. De szinte mindig nem olyan szörnyűek, mint a fejünkben. És nem az élet sokkal szórakoztatóbb, ha kuncogunk vele?

Sajnálom, hogy nem hagytam el a munkát, amelyre túl sok időt hagytam.

Az emberek szigorúan kötelezik magukat a munkára való kötelességre, és azokat, akiket szeretnek. Gyakran azonban a munka időt vesz igénybe, hogy a szeretteinkkel együtt tölthetünk, mert annyi utálatos időt töltöttünk az irodában, vagy hétköznapokon töltöttünk pár órát az e-mailben. Itt van a hír: a munkád ott marad és fog továbbra is létezni, és halála után, de valaki más lesz elfoglalva, figyelmen kívül hagyva a családját. Ne hagyja, hogy ez megtörténjen.

Sajnálom, hogy nem maradtam kapcsolatban a barátaimmal.

Normális, hogy az emberek elhalkuljanak, de gyakran ennek következtében arra vezetnek, hogy "nem hívnak nekem, így nem hiányoznak". Ha tényleg hiányol valakit és csodálkozol, hogyan csinálják, vannak esélyei, hogy a másik fél ugyanúgy érzi magát. Legyen az első - hívás, írjon vagy látogasson el. Örülök, hogy megtette.

Kár, hogy nem ismerem a körülöttem lévő igazi világot.

Szeretnék több önbizalmat.

Mindenki félénk és zavarba ejtő, félénk, különösen azok számára, akik úgy tűnnek, nagyon lehangolóak és magabiztosak. Az emberek hatalmas hibát követnek el az életben, amikor nem hisznek a saját képességeikben. Annyira félsz vagy, mert ez a viselkedés nagyon egyszerű kifejezni. De csak meg kell mutatnia, hogy mit ér.

Sajnálom, hogy nem bíztam az intuíciómban.

Ez a kis hang valamilyen oknál fogva a tudat mélységében van. Sajnos sokunk számára ez a hang önpusztító és meglehetősen kemény élethez vezethet. Azonban sok más olyan eset is van, ahol ez a hang a szívben megmondja, mit akarsz és szeretsz szívedben. Figyelj rá. (7 módja annak, hogy felfedje az intuícióját)

Sajnálom, hogy nem követtem a környezetemet.

Akár hiszed, akár nem, te vagy a közvetlen körülöttetek. Ha folyamatosan kapcsolatba kerülsz az idiótákkal, a lehetőségek nagyok, akkor az egyikük leszel. Az élet szépsége abból fakad, hogy tudatos választásunk van arra, hogy kinek és milyen fontos a pazarlás. Megpróbálok olyan embereket találni, akik mindig kihívást jelentenek, inspirálnak, és elterelik a növekedést.

Sajnálom, hogy kevesebbet cselekedtem.

Túl sok ember jól hangzik, amit akarnak az életből, de szörnyen küzdenek azzal, hogy cselekvésre ösztönözzék a tervet. hogy megkapja. Nem elég, csak hangosan álmodni, vagy tartani a fejedben. Önnek feltétlenül meg kell lépnie magát, és rohanni kell a csatába.

Mindannyian megyünk át az élet problémáin és nehézségein, de ez nem jelenti azt, hogy nekünk kell hajlítani, és mint egy adott. Kétségtelen, hogy nagyon nehéz, de sok az életben érdemes erőfeszítéseinket. Mindez egyszerűen csak egy egyszerű választási lehetőségre kényszerül: a vágyak teljesítéséért küzdő küzdelem vagy sajnálkozás, mert az élet utolsó óráiban nem történt meg.

Csak te választhatsz.

Te, mint mindenki más, el fog halni előbb vagy utóbb. Az egyetlen dolog, ami után te vagy az örökséged. És az általad hagyott anyagi értékek előbb-utóbb el fognak felejteni, ellentétben a lelkiekkel. Az örökséged hatása örök lehet, de ennek megfelelően kell felépíteni.

Próbáld ki a legjobbat valamiben. Próbálj meg valamit elérni. Keresse meg az utat, és tegye ki, mintha az egész életed attól függene. Meg fogod látni magadnak, hogy ez megváltoztatja Önt és az emberek magatartását magad felé. Míg mindenki megvárja az ideális helyzetet, hogy elkezdjen valamit csinálni, akkor már mozogni fog.

Gyűlölni fognak azok, akik nem tesznek semmit. Azt fogják mondani, mennyire szerencsés vagy, olyan szerencsés. És azok, akik tudják, hogy hová indult az útja, és milyen nehéz neked, megcsodálhatlak. Hogyan szeretné, hogy mások is megnézhessék? Hogyan szeretné, hogy a gyermekeitek rád nézzenek?

Ha ma elkezdenél, akkor holnap lesz valami eredményed. Lépjen lépésről lépésre a célodra, és a tövisek a csillagok felé tartanak. A történelem nem emlékszik egyetlen vesztesre, hanem emlékezik az összes nyertesre. Cselekedj, miközben még mindig hagyhatod a jeleket más emberek szívében, mert miközben a szívedben vagy, és emlékezni fogsz, még életben maradsz.

LEAVE VÁLASZLAP A válasz visszavonása

Véletlenszerű kiválasztás:

Csatlakozzon hozzánk:

A Facebookon vagyunk

Mi VKontakte:

Odnoklassniki vagyunk:

Írja be a CSS vagy kevesebbet és nyomja meg a Mentés gombot. CTRL + SPACE az automatikus befejezéshez.

Kapcsolódó cikkek