18. A szabályok gazdaggá válásáról

1. Minden probléma megoldható a legrövidebb idő alatt, általában akkor a legkisebb erőfeszítésre van szükség a probléma megoldásához. Légy döntő - kevesebbet gondoljon, és többet tehet!







2. Kevesebb munka valakinek. Minél többet dolgozol, annál rosszabb az életed. Foglalkozás kedvenc üzlet - a munka nem számít. Munka - a slave szóból!

3. Ha pénzt fogsz szerezni, hozd értékre a piacot, és maguk az emberek pénzt hoznak neked. De a pénz mennyisége attól függ, hogy mennyire meggyőzően leírja az érték előnyeit

4. Csak az érdeklődés kedvéért dolgozzon. Felejtsd el a vállalati kultúra és a cég iránti lojalitás iránti igényeket. A cég mindig pénzt szed el benned, különben nem fogsz ott dolgozni

6. A pénz más embereken keresztül jön. Kommunikálni! A párosulatlanok és a béna ritkán gazdagodik

7. A szegény környezet szinte mindig szegénységbe sodor. Még a nagyon gazdag embereknek is mindig vannak "rokonai, barátai és egyéb petíciót benyújtók", akik, ha nem szakszerűen megverték őket, gyorsan megfosztják tőle a pénzt. Ha szegény ember vagy, a környezetedben csak nem szeretsz, nem tisztelsz, és néhányan utálják a gazdagokat is. Mindig kommunikálni kell a győztesekkel és az optimistákkal. Igaz, nagybetűvel - nyertesek és optimisták!

8. A szegénység akkor fordul elő, ha elhárítja a felelősséget!







9. Ha kevés pénzed van, üzletet kell tennie. Ha egyáltalán nincs pénz, azonnal sürgősen üzletet kell tennünk! Keresse meg a problémákat, és gondoljon át a megoldás módjára. A legsikeresebb döntések üzleti projektek formájában és a befektetők felajánlása

10. A nagy vagyon útja csak passzív jövedelem útján történik. A jövedelmek, amelyek az Ön erőfeszítéseitől függetlenül jönnek. Hozzon létre egy passzív jövedelemforrást és élj magadnak!

11. A jövedelmező beruházásra csak két szabály van. Először is, vigyázzon a pénzre! A második szabály - Szeretnék egy esélyt venni, lásd az első szabályt. A jövedelemnek mindig meg kell haladnia a kiadásokat

12. Tanulmányozza a világ leggazdagabb embereinek életrajzát és gondolatait

13. Válaszolj a kérdésekre, "Ki vagyok én? Mi az én egyediségem? Mi az életem jelentése? Mit tennék, ha pénzem lenne? Csak őszintén szólva! Az erő, az energia, az e kérdésekre adott válaszok iránti szenvedély, a saját élet értelmének megvalósítása - egyszerűen mindenható!

14. Az álmok a legfontosabbak az életedben! Álmodjon és higgye el, hogy az álmok valóra válnak. Egy ember elkezd halni, amikor álmodik

15. Segíts az embereknek! Nem pénzért, a szívből. De csak azoknak az embereknek, akikkel ön maga szeretne segíteni. Ezek nem feltétlenül rokonok vagy ismerősök

16. Köszönjük a bókot! Csak dicsérjünk egy nőt az utcán egy gyönyörű frizurára, férfira egy gyönyörű, sportos alakért, de nincs elég dicséret. Mindig emeli önbecsülését

18. És az utolsó tanács. Soha, soha, soha ne adja fel! Minden ellenséggel, és a szegénység minden ember ellensége, véget kell vívni, anélkül, hogy az ellenség és az önsajnálat kár lenne.

18. A szabályok gazdaggá válásáról

Vidd el ingyen, mások pénzt fizetnek! Az ajándékod ITT




Kapcsolódó cikkek