17 éves vagyok

Hello. Mondja meg, mit tegyek?
17 éves vagyok, az első évben vagyok. Az a tény, hogy a szülők 21:00 óráig járhatnak. Persze, ha valahová megyek (mozi, színház, nyaralás stb.), Akkor minden gond nélkül eljövök. De az éjszakai klubokban ne induljon el, máshol más helyeken is. Egy fiú nélkül akartam kérdezni, bár találkoztam velük egy hete, de azt hiszem, nem engedik el. anyám közelmúltban azt mondta, hogy ha ismeri őket, akkor elengedte volna. Szerinted ez igazán normális?
Van egy fia uni hív minden alkalommal, hogy sétálni, de mindig este, közelebb 8 és az értelemben, hogy menjen el egy óra, akkor hívja az éjszakai klubban, de mit mondjon? Anyám, apa nem megengedett? Lő, olyan sértő. Mit tegyek?

Természetesen ez normális. Meg fogja érteni csak néhány évet, és a klubokban semmi köze a részegek és a "szemetet"

Abszolút normalno.Slushatsya szülők, ez az, amit delat.17 évvel még mindig elég fiatal korban a teljes függetlenséget, akkor köszönöm nekik budete.Ya túl mérges 17 hogy nem fogok hagyjuk járni az osztálytársaikkal, de most már értem néhány ugyanazokat a hibákat letartóztatták.

Számomra 25, élt 5 év külön-külön és most vernalust, és kiderült, mint egy olyan probléma, mint te :)

a szülőknek teljesen igaza van.
_______
Ha komplexeid vannak - dolgozni önmagadon, és ne próbáld meg magadat érvényesíteni, más emberekkel kapcsolatos hiányosságokat keresni.

Hát persze, hogy most nem érted, mi az anya szerelme és mennyire aggasztja ránk. És te magad, hogy milyen helyet gondolsz, amikor valahol két ismeretlen GUYS-val megy. By the way, 21 éves vagyok a klubokban, soha nem voltam, és nem fogom azt mondani, hogy sokat veszítettem. Mi a teendő? Drink mojito, ismerkedjen meg részeg aggódó srácok és fotkatsya a WC? Köszönöm, és anélkül, hogy jó. Igen, és akkor kellett volna 17 évet az időben, hogy megértse.

wow. 10/04/13 20:08 (Válasz: Hillary)

szemben volt egyszer, most nem. a korral kezdett megérteni, hogy a szülők már élték ifjújukat, és tényleg tudják, hogy mi és hogyan a legjobban. És ha mindig hallgattam rájuk és megértettem, én lennék a legboldogabb ember a Földön

20 éves vagyok, és még mindig nem tudom, mit tegyek ezen * lyado-klubokban. Különösen 17 év alatt.

Szülők tiszteletben tartása és uvazhuha! Teljesen egyetértek velük! És ne sértse meg őket. És ha a srác akarja veled barátkozni, akkor elég órája lesz, hogy megcsodáljon. Amikor felnősz, felneveled a gyermekeidet, hidd el nekem, pontosan úgy teszel, ahogy a szüleid csinálják. Csak azért, mert szeretik, és nagyon értékelnek.

17 évesen tiltakozott a szülői felügyelet ellen. Hülyeség volt. 29 éves vagyok. Nem engedtem volna, hogy a lányom 17 éves korában megy az éjszakai fénybe. És azt hiszem, ha a szüleim helyén lennék, egy ilyen övt öntöttek volna

Rich666. 10/04/13 10:39 (válasz: FridaySmoking)