Anji "megnyerte az első győzelmet az európai versenyben

Amint az várható volt, az Európai Liga "Hoved" elleni mérkőzése Anzhi számára nem lett túl nehéz, de nem lehet könnyű sétálni. A játék, amit emlékezni fogunk, a Ramenskoye-i stadionban tartották, miután az UEFA Dagestannak veszélyesnek ítélte az európai kupák területét. Mindazonáltal a távolsági mozgás nem akadályozta meg a rajongókat Makhachkala-tól. amely mintegy 5 ezer érkezett Ramenskoye. Kapok rajongókat a külvárosokból és rajongókból Magyarországról. Voltak tízből

Hiddink felvette a játékot a leginkább támadó csapatnak, és az első játékban eltávolította a következő forduló megjelenését. Előtt a Traore-Eto'o támadó párja.

Kameruni gólt követően 18 perccel a rajt után a játék: a labdát védők, Samuel berontott a tizenhatos és ütött neberuschiysya rúgni, de a lövése a kapufára pattant. 4 perc múlva Zhusiley nem segítség nélkül a szerencse mindegy számlanyitás: a védő csúszott az akciót, „Anji”, és a labda hirtelen irányt változtatott átcsúszott a kapus a hálóba. Így a brazil elért az első európai célt, az "Anji" -ot.

10 perc után "Honved" csattant fel. A védők egy lövést adtak Chamynek, és csak a bár mentette meg Gabulov kapuit.

A félárnyék alatt Traore hiányzott a legjobb időben a célért. Lasina lőtt a kapus a "Hoveda", de nem érte el a célt.

A második félidő a "Gonved" helyettesítésével kezdődött, de a meccs természeténél fogva nem erősen érintett. „Anji”, amíg a 66. percig nem vette semmi veszélyes, amíg majdnem fizetett a lazaság „Honvéd”, sőt a pontszám, de Deltseg a megfelelő pozícióban sújtotta.

Tekintve, hogy az ellenfél hozzáteszi, Hiddink eltávolította a mezőt Zhirkov és kiadta Tagirbekova. De a magyarok számára ez a lépés nem nagyon kínos. Továbbra is támadtak és veszélyes Gabulovot célozni. A cél a sörfőzés volt, és majdnem megtörtént a 89. percben, amikor Vernesh a labdát a távoli sarokba sodorta. "Anji" ismét szerencsés.

"Anji" visszatért az Európa Kupa után 11 év. Ezután a klub semleges téren játszott, miután a skót "Rangers" félt, hogy a Csecsenföldön határos köztársaságba menjen. "Anji" elvesztette a meccset 0-1 ponttal.

A dublini párbaj rögtönözött volt a hazai csapat számára

Az orosz válogatott vezetőedzője Stanislav Cherchesov: Nem volt első büntetés, nem tudok a másodikról

A spanyol mérkőzés után, amely 3-3-as döntetlennel zárult, az orosz válogatott vezetőedzője, Stanislav Cherchesov üdvözölték tapsolással

Az orosz válogatott Spanyolországban 3: 3 sorsolással játszott

Két gólt fogadtunk el, kétszer kihagyva a büntetőpontot, de mentettük a játékot

Argentína - Nigéria Krasnodarban: Jó, hogy Messi nem jött

Az afrikaiak kétszer is kimaradtak, de sikerült elkapniuk a győzelmet, és négy gólt szereztek egymás után

A francia síelő David Puazon összeütközött a képzésben

A tragédia Kanadában történt

Az olaszok nem fognak kalandozni Oroszországban

A híres csapat labdarúgóinak először 60 év alatt nem jutott el a világbajnoksághoz

A szerencse szerelmesei

Vjacseszlav Fetisov találkozott a WADA képviselőivel

A híres jégkorongos és az Állami Duma helyettes azt mondta a KP-nek, hogy beszélgetett a Világ Doppingellenes Ügynökség képviselőjével

Az orosz-spanyol mérkőzésen a nézők külön-külön követhetnek Iniesta vagy Glushakov számára

"Az első csatorna" szokatlan műsort állított elő az ellenőrző játékról Szentpéterváron

SK Oroszország felszólította a WADA-t, hogy dolgozzon együtt Grigory Rodchenkov ügyében

Már rég elmenekült az Egyesült Államokba, és a nemzetközi keresett listán szerepel

"Az olimpiára való felvételt nyilvántartásba vették, és nincs Zeppelt"

Cristiano Ronaldo negyedik alkalommal lett az apja: Georgina Rodriguez megadta neki a lányát

És csak néhány órával a labdarúgó születése után egy fiatal anya vezette az éttermet [fotó]

Ronaldo megváltoztatta terhes lányát azáltal, hogy egy portugál modellel töltötte az éjszakát

Natasha Rodriguez elmondta, hogy találkozott egy futballistával és kinyilatkoztatásával az ágyban

A WADA-val folytatott botrány után Oroszországot felkérték, hogy térjen vissza egy nem létező éremre

A dopping botrány a síelőkkel nő, mint egy hógolyó

Írország nemzeti dániai rajongói üdvözölték a női fehérnemű boltjának látogatóit, mint a futballisták

Valery Rozov: "Nagy álmom van - életben maradni"

Orosz válogatott elvesztette Argentínát az utolsó percekben

4 következtetés a vizsga után, melyet Lionel Messi szolgáltatott

Az orosz válogatott vezetőedzője Stanislav Cherchesov: Azt mondják, hogy a labda "offside" lett, de Argentína gólt ért el

Match Oroszország - Argentína helyett az ünnep hozott az emberek összetörni és összetörni

Frissítve "Luzhniki" nem sikerült a vizsga, a kolumnistunk szerint

Az amerikai csapat labdarúgó-játékosja, elítélték a verésekről, azzal vádolta a FIFA volt elnököt, Sepp Blatteret a zaklatás miatt

A WADA bejelentette a moszkvai laboratóriumban a doppingvizsga-adatbázisok átvételét

Lionel Messi egy hetet töltött Moszkvában. Mit tett a fővárosban a mérkőzés előtt Oroszországgal?